Jan Paweł II - 13.

Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
Brahms
Młody aktywny
Posty: 184
Rejestracja: 07.02.2005, 20:43
Lokalizacja: Piła

Re: Jan Paweł II - 13.

Post autor: Brahms »

Zastanawia mnie jedna rzecz: kiedy wklejam ten "kod" odnosnie zamachu na Nowy Jork i następnie zmieniam czcionke, to wszystko wychodzi tak jak mówicie: samolot, dwie wieże, czaszka itd. Ale jeśli robie to w kolejności odwrotnej tj. najpierw zmieniam czcionke i wpisuje Q33 NY WTC, to wychodzą jakieś kwadraciki. Troche to dziwne jakby nie patrzeć.
All you need is love
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Jan Paweł II - 13.

Post autor: Fergie »

Brahms pisze:Zastanawia mnie jedna rzecz: kiedy wklejam ten "kod" odnosnie zamachu na Nowy Jork i następnie zmieniam czcionke, to wszystko wychodzi tak jak mówicie: samolot, dwie wieże, czaszka itd. Ale jeśli robie to w kolejności odwrotnej tj. najpierw zmieniam czcionke i wpisuje Q33 NY WTC, to wychodzą jakieś kwadraciki. Troche to dziwne jakby nie patrzeć.
Taki pokrecony już jest nasz swiat...
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Jan Paweł II - 13.

Post autor: ::PiotreK:: »

shift przytrzymaj :]
Brahms
Młody aktywny
Posty: 184
Rejestracja: 07.02.2005, 20:43
Lokalizacja: Piła

Re: Jan Paweł II - 13.

Post autor: Brahms »

::PiotreK:: pisze:shift przytrzymaj :]
A no rzeczywiście. Nie pomyślałem, ze to musi być "wielkimi literami" napisane.
All you need is love
ODPOWIEDZ