Krótszy rok szkolny :D

Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Krótszy rok szkolny :D

Post autor: GoSiAcZeK »

Ja słyszałam, że matematykę jako pierwszy ma mieć rocznik '90 ... Mówiła nam nauczycielka :P Phantom: Matematyka prosta?? Nie dla mnie niestety :/ A, że rok szkolny jest krótszy to dla mnie bez różnicy w sumie, bo kto w ostatni tydzień szkoły czegokolwiek się uczy... Zresztą po co skoro oceny są już wtedy wystawione :)
13.02.2005 r.

A. ;**
elka16
Młody aktywny
Posty: 47
Rejestracja: 02.01.2006, 22:01
Lokalizacja: Gliwice

Re: Krótszy rok szkolny :D

Post autor: elka16 »

no bomba...mature na roczniku ma rocznik 90'ty...czyli moj...ech no super...powod, by sie uczyc? ale ja z maty ledwo na 4 w 3 gim wyrabiam...a co bedzie potem??!!
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Krótszy rok szkolny :D

Post autor: melOn »

elka16 pisze:no bomba...mature na roczniku ma rocznik 90'ty...czyli moj...ech no super...powod, by sie uczyc? ale ja z maty ledwo na 4 w 3 gim wyrabiam...a co bedzie potem??!!
matma powaznie nie jest zla, zalezy od nauczyciela pozatym sadze ze dadza na maturze z matmy podstawowe rzeczy i nie beda nikomu utrudniac (:
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Krótszy rok szkolny :D

Post autor: GoSiAcZeK »

elka16 pisze: ale ja z maty ledwo na 4 w 3 gim wyrabiam...a co bedzie potem??!!
Chciałabym ledwie 4 :/ Lepiej nie mówić co ja mam ... Ale może to też wina nauczyciela, który nie potrafi dokładnie tłumaczyć :/
13.02.2005 r.

A. ;**
elka16
Młody aktywny
Posty: 47
Rejestracja: 02.01.2006, 22:01
Lokalizacja: Gliwice

Re: Krótszy rok szkolny :D

Post autor: elka16 »

no ja nauczycielke mam w maire...ale na jaką babę trafie potem? czarno to widze
apocaLipsa
Młody aktywny
Posty: 31
Rejestracja: 01.05.2003, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Krótszy rok szkolny :D

Post autor: apocaLipsa »

Matma bedzie obowiazkowa na maturze - to nie plotki - od roku szkolnego 2007/2008 - przykro mi (mnie to na szczescie ominelo... ja tam pisze w tym roku z WOSu)
"to co ważne jest niewidoczne dla oczu... trzeba patrzeć sercem" - Antoine De Saint - Exupery
ODPOWIEDZ