Czy Otylia powinna zostać skazana?

Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
sport1
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 21.10.2008, 20:20

Re: Czy Otylia powinna zostać skazana?

Post autor: sport1 »

Martuśka pisze:sport1 wiesz co to ironia? najwyraźniej nie skoro tak zareagowałeś na moje słowa....
i obraziłeś ludzi chorych psychicznie, w tym osoby mi bliskie...
chcesz mi wmówić że moje słowa miały obrazić ludzi chorych psychicznie?Żarty?!

Nie dość że życzysz więzienia to jeszcze zgrywasz świętą :roll:

nie chcę być nie miły :mad:
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Czy Otylia powinna zostać skazana?

Post autor: Martuśka »

To są moje odczucia a nie nacisk na ciebie, szkoda, że nie potrafisz tego uszanować...
i ja nikomu nie życzę więzienia, źle interpretujesz moje słowa, ja po prostu wyrażam tu swoje zdanie, po to jest forum, nie pasuje ci mój pogląd to po co sie go czepiasz? nic tym nie wskórasz a twoje zdanie już na ten temat znam, nie ma sie co burzyć, trzymaj nerwy na wodzy... Nie czepiaj się więcej moich słów, traktujesz to zbyt serio i zachowujesz sie tak jakby taki pojazd na mnie miał zdziałać cuda...
Wole już zakończyć wypowiedz w tym temacie bo tu nie ma wolności słowa, poglądów czy odczuć...
sport1
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 21.10.2008, 20:20

Re: Czy Otylia powinna zostać skazana?

Post autor: sport1 »

Martuśka pisze: w tym temacie bo tu nie ma wolności słowa, poglądów czy odczuć...
nie no,nie zabraniam Ci przecież wyrażać swej opinii :roll: Czekam na opinie innych ;)
kbk
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 24.10.2008, 17:20

Re: Czy Otylia powinna zostać skazana?

Post autor: kbk »

kiedy ją zamkną w więzieniu?
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Czy Otylia powinna zostać skazana?

Post autor: Centi66691 »

kbk chciałbyś żeby zamkli ją w więzieniu ? to jest jedna z dum polski !
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
sport1
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 21.10.2008, 20:20

Re: Czy Otylia powinna zostać skazana?

Post autor: sport1 »

kbk pisze:kiedy ją zamkną w więzieniu?
ma prawomocny wyrok sądu i nie jest to kara pozbawienia wolności wynik? Nigdy!
kbk
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 24.10.2008, 17:20

Re: Czy Otylia powinna zostać skazana?

Post autor: kbk »

Centi66691 pisze:kbk chciałbyś żeby zamkli ją w więzieniu ? to jest jedna z dum polski !
żadna z niej duma.Przy niej Fritzl to mały miki
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Czy Otylia powinna zostać skazana?

Post autor: Centi66691 »

kbk to wymień mi innego zasłużonego sportowca?? myślisz że ona specjalnie zabiła swojego brata?? ona i tak już przeszła swoje...
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
sport1
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 21.10.2008, 20:20

Re: Czy Otylia powinna zostać skazana?

Post autor: sport1 »

Trójka polskich sportowców XXI wieku to:

1.Adam Małysz
2.Robert Korzeniowski
3.Otylia Jędrzejczak

oczywiście to tylko moja lista xD
kbk
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 24.10.2008, 17:20

Re: Czy Otylia powinna zostać skazana?

Post autor: kbk »

sport1 pisze:Trójka polskich sportowców XXI wieku to:[...]

3.Otylia Jędrzejczak
w rajdach samochodowych?
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Czy Otylia powinna zostać skazana?

Post autor: Offik »

kbk pisze:żadna z niej duma.Przy niej Fritzl to mały miki
wez nie porownuj zboczenca ktory dzialal wiele lat z premedytacja, do osoby ktora nieumyslnie spowodowala życie drugiej osoby...
kbk
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 24.10.2008, 17:20

Re: Czy Otylia powinna zostać skazana?

Post autor: kbk »

Powinna siedzieć w więzieniu!Jak nie 8 lat to przynajmniej 7.Ale i tak najlepiej żeby siedziała do końca swoich dni.
sport1
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 21.10.2008, 20:20

Re: Czy Otylia powinna zostać skazana?

Post autor: sport1 »

kbk pisze:Powinna siedzieć w więzieniu!Jak nie 8 lat to przynajmniej 7.Ale i tak najlepiej żeby siedziała do końca swoich dni.
Człowieku! :fala:
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Czy Otylia powinna zostać skazana?

Post autor: Offik »

kbk pisze:Powinna siedzieć w więzieniu!Jak nie 8 lat to przynajmniej 7.Ale i tak najlepiej żeby siedziała do końca swoich dni.
oczywiście, masz prawo mieć swoje zdanie, jednak na szczęscie to nie ty wydajesz wyroki w sprawach karnych...
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Czy Otylia powinna zostać skazana?

Post autor: Centi66691 »

sorry ale żałosny jesteś wygadujesz bzdury a nie znasz prawa!
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Czy Otylia powinna zostać skazana?

Post autor: aguśka »

kbk pisze:Powinna siedzieć w więzieniu!Jak nie 8 lat to przynajmniej 7.Ale i tak najlepiej żeby siedziała do końca swoich dni.
to wyobraź sobie że Ty prowadzisz samochód i jedziesz z bratem i jak to w zyciu bywa macie wypadek i twój brat nie przeżył to co Ty teraz do końca swych dni powinnaś przesiedzieć w więzieniu tak?? albo odwrotnie twój brat prowadził i Ty nie żyjesz a on żyje i chciałabyś żeby Twój brat spędził reszte życia w więzieniu?? zastanów się co Ty wogóle piszesz...
ile Ty wogóle masz lat??
Ostatnio zmieniony 26.11.2008, 15:36 przez aguśka, łącznie zmieniany 1 raz.
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Czy Otylia powinna zostać skazana?

Post autor: Martuśka »

tak właściwie to chyba dziewczyna co nie? wiec troche inną forme trzeba by napisać w wypowiedzi - rodzaj zeński ;) no chyba, że to ja czegoś nie zauważyłam:P

kbk ma swoje zdanie tyle tylko, że wyraża je dość wulgarnie i obscesowo... przydałoby sie jakieś wyjaśnienie a nie rzucanie "suchych" stwierdzeń.

aguśka nie można gdybyać w takiej sytuacji, człowiek nie wiem jak reaguje na takie wydarzenia póki ich sam nie przeżyje... czasem można zaskoczyć samego siebie swoim zachowaniem a widząc podejście kbk to tak na prawdę na nic zda sie takie gdybanie. Nie każdego obchodzi los nawet własnej rodziny, zdarzają sie takie wykolejenia a tu nie wiemy z kim mamy doczynienia.
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Czy Otylia powinna zostać skazana?

Post autor: aguśka »

już zmieniłam formę, jakoś tak po przeczytaniu postu Centiego pisałam z myślą o chłopaku

Martuśka może masz raje, ale poprostu mi się coś robi jak czytam te posty...pewnie teraz ta osoba siedzi i się smieje jak 'fajne' zamieszanie zrobiła na forum i wśród forumowiczów...
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
sport1
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 21.10.2008, 20:20

Re: Czy Otylia powinna zostać skazana?

Post autor: sport1 »

kbk zachowujesz się jak nie powiem ;-/
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Czy Otylia powinna zostać skazana?

Post autor: Martuśka »

No czasem damy sie sporowokować takim osobom, emocje robią swoje;) tak sie zdarza...
Zablokowany