Pożar w Kamieniu Pomorskim

Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
ODPOWIEDZ
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Pożar w Kamieniu Pomorskim

Post autor: Centi66691 »

Co sądzicie o akcji ratunkowej Straży Pożarnej??
Dali z siebie wszystko?? czy nie tak jak sadzą świadkowie tego zdarzenia?.
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Pożar w Kamieniu Pomorskim

Post autor: Paweł »

tragedia bez dwóch zdan.

co do samej akcji to za bardzo nic o tym nie słyszalem,
ale czy nie uwazacie, ze wprowadzenie kolejnej żaloby narodowej to lekka przesada? Codziennie zapewne więcej osób ginie w wypadkach drogowych, a jakos nikt nie myśli o żalobie. Nie mówie że to nie tragedia... ale... jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Pożar w Kamieniu Pomorskim

Post autor: Centi66691 »

ginie dużo osób ale nie w zbiorowym miejscu na jednym polu czy w jednym hotelu.
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Pożar w Kamieniu Pomorskim

Post autor: Martuśka »

Gdyby nie ta żałoba to bym nawet nie wiedziała, że coś takiego miało miejsce. Zdziwiłam sie o co chodzi, mama mi powiedziała, że coś tam sie stało...

Sorry ale dla mnie głupotą jest teraz rozwodzenie sie nad akcją straży pożarnej, nikomu to życia nie przywróci. My na miejscu zdarzenia nie byliśmy, świadkowie na pewno trzeźwo nie myśleli bo dla nich to była tragedia, oni byli gotowi wejść w płomienie po swoich bliskich, znajomych. Straż myślała o ratowaniu tego co jeszcze sie nie spaliło i lepiej oceniali sytuacje, wiedzieli gdzie mogą wejść i co zrobić. Z reszto to są też tylko ludzie, którzy też bali sie o własne życie i zdrowie. Może i powinni ratować ludzkie życie ale są jakieś granice.

Żałoba jest niepotrzebna. Codziennie na drodze ginie tyle osób (pieszych, kierowców, pasażerów), codziennie umierają setki osób po zawałach, wylewach czy innych chorobach - to też jest tragedia więc powinna być ciągle żałoba narodowa. Ja nie uznaje żałoby, żyje jak co dzień i nie myślę o tym zdarzeniu.

I oczywiście zaczęło sie masowe sprawdzanie stanu takich ośrodków - norma w Polsce, potrzeba tragedii by coś zaczęto robić.
ODPOWIEDZ