18-latka trzymała płód w lodówce

Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
ODPOWIEDZ
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

18-latka trzymała płód w lodówce

Post autor: =MiLi= »

http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,1169 ... caid=19228


Biedna dziewczyna... aż szkoda słów na to co się dzieje... na zachowanie lekarzy czy tej babki z mopsu... tylko Dziewczyny szkoda...
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: 18-latka trzymała płód w lodówce

Post autor: Paweł »

Z artykułu wynika, że to wina bardziej szpitala. Jeśli wszystko jest opisane zgodnie z prawdą (a wiem z doświadczenia, że rzadko tak bywa) to tak jak napisali, pracownica MOPSu zachowala się jak najbardziej okey, chociaż fakt jest, że matka doznała kolejnego szoku.

Swoją drogą okrpona tragedia... jedna za drugą...
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Kamilka
Młody rozbrykany
Posty: 262
Rejestracja: 25.11.2006, 19:08

Re: 18-latka trzymała płód w lodówce

Post autor: Kamilka »

też czytałam ten artykuł, ale na jakiejś innej stronie. Cała ta sytuacja to jest w ogóle jedno wielkie nieporozumienie...
nie rozumiem też, jak można trzymać zwłoki dziecka w pudełku w zamrażarce... :(
"To właśnie możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące..." P. Coelho

:*
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: 18-latka trzymała płód w lodówce

Post autor: Martuśka »

Chore.... nie wydaje sie przecież zwłok matce, która przed chwilą przeżyła najgorsze chwile swojego życia, na dodatek tak młodej matce... Największy błąd popełnił szpital...
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: 18-latka trzymała płód w lodówce

Post autor: =MiLi= »

Oczywiście, że to błąd szpitala... wydali zwłoki dziecka w pudełku i kazali trzymać w zamrażarce.. nawet nie wyobrażam sobie tego co ta dziewczyna przeżyła.. jak to musiało boleć, mnie by chyba serce pękło :(
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
kasandra11
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 17.12.2011, 00:26
Płeć: kobieta

Re: 18-latka trzymała płód w lodówce

Post autor: kasandra11 »

szok !!
rogata
Młody aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 24.01.2009, 16:56
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Chełm

Re: 18-latka trzymała płód w lodówce

Post autor: rogata »

normalnie tragedia... :( biedna dziewczyna.nie wyobrażam sobie czegoś takiego. sama, zagubiona... czemu w szpitalu nikt jej nie pomógł? swoją drogą rzeczywiście włożenie martwego dziecka do lodówki nie wydaje się być inteligentnym rozwiązaniem, ale cóż... szkoda mi jej, nie mam pojęcia jakbym się zachowała, gdyby wręczyli mi martwe dziecko w pudełku. szok!!!
Life is piece of shit, when you look at it!
K4t4rynka
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 03.09.2013, 11:51
Płeć: kobieta

Re: 18-latka trzymała płód w lodówce

Post autor: K4t4rynka »

No właśnie, bo biurokracja jest potwornie przerośnięta, a o informacji jakoś nikt nie pomyślał. A policja? Cóż panowie władzy za nic mają sobie szacunek do obywateli. To są proste chłopy ze wsi z odrobiną władzy. Nie należy ich szanować ani traktować poważnie. Biedna dziewczyna... Szpital był jakiś nie z tego świata...
ODPOWIEDZ