Tanie książki

Książki jakie czytacie w wolnych chwilach, wieczorami, do poduszki, jadąc autobusem... Wszystko o czasopismach i prasie codziennej. Jednym słowem lektura jak się czyta ;-]
ODPOWIEDZ
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Tanie książki

Post autor: Virgin »

Książki mają kształcić i zapewniać rozrywkę oraz wzbogacać słownictwo. Od małego zachęca się dzieci (czasem nawet zmusz :) ) do czytania.
No dobra, ale nie zawsze w bibliotekach są książki, które akurat my chcemy. No i należało by iść do księgarni i zakupić to, co nas interesuje.
Ja osobiście uwielbiam kupować książki (czytać tym bardziej). Lubie patrzeć jak moje półki zapełniają się nowymi tytułami. Najchętniej i najczęściej chodzę do Empiku, ale rzadko kiedy coś kupuję. Dlaczego?? Bo wszystko tam jest dorgie! Czemu za książki trzeba tyle płacić?

Znacie może miejsca, gdzie można tanio nabyć książki?? (tylko nie w necie, bo i tak należy zapłacić jeszcze za przesyłkę, a na Allegro nie lubię używanych książek-ale mam wymagania :wink: ) Najlepiej w Łodzi. Chcę zakupić wszystkie pozycje Paulo Coelho, ale każda jest po ok 30zl w księgarniach!
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Tanie książki

Post autor: Paweł »

szukać, szperać na wyprzedazach w hipermarketach? :zdziwko:


.
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Peggy
Szalony pismak
Posty: 804
Rejestracja: 21.03.2004, 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Tanie książki

Post autor: Peggy »

w Lesznie jest taki sklep z tanimi ksiazkami, ale przewazaja tam lektury i podreczniki, chociaz inne pozycje tez sa. No ale do Leszna to Ty masz koleżanko niestety daleko.......
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Tanie książki

Post autor: Piqs - X »

Fakt, na Allegro sa niby tanei ksiazki .. le jaj dojda koszty przesylki to mozna dojsc do wniosku ze czy na allegro czy w ksiegrni wychodzi tak samo :/ .. w polsce nie ma tnich ksiazek ..
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Tanie książki

Post autor: Virgin »

Ale mam szczęście!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Znalazłam na Allegro 4książki Coelho ("Alchemik" "Piąta góra" "Weronika postanawia umrzeć" i "Na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam") za..... 80zl!!!!!!! +przesyłka5 i przelew 3zl!!!!!!Zapłaciłam 88zl za książki warte 120zl!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zaoszczędziłam 30zl!!!!!!!! A książki są w stanie idealnym!!!!!!!!! Chyba nie czytane.

Bardzo, bardzo się cieszę :mrgreen:

:mrgreen: :) :P :D :mrgreen: :) :P :D :lol: :mrgreen: :) :P :D :lol: :mrgreen: :) :P :D :lol:
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Tanie książki

Post autor: SkaTe_GirL »

Ja wam powiem tak. Do tanich ksiazek mam szczescie na wakacjach.Zazwyczaj spedzam je w Stegnie gdzie sa wlasnie kiermasze ksiazek.Zawsze sie obkupie nimi bo mnie na nie stac ( a nie wchoze do ksiegarni i odrazu z niej wychodze bo zdeka zal 80 czy 50 zl na ksiazke...) :P Ceny sa przystepne a ja zawsze jakis fajny lup znajde :)
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Aurelia
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 14.10.2004, 09:21
Lokalizacja: Z krainy Słońca

Re: Tanie książki

Post autor: Aurelia »

a co uwazacie za tanie?? Takie które kosztują 5 zł czy 20??
Uśmiechnij się jutro będzie Lepper! :P :D
don`t marry by happy!! :D:P
dominika
Młody rozbrykany
Posty: 296
Rejestracja: 11.11.2004, 22:44
Lokalizacja: z zabrza

ehm

Post autor: dominika »

hm świat ksiażki oferuje tanie pozycje..ale ty nei chcesz placic za przesylke to nei ale za 20 zeta mozesz mieć 2 ksiazki np paula coelho +atlas świata no i 7 zeta przesyłka...
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Tanie książki

Post autor: Fergie »

Tanie ksiazki najczesciej mozna znalezc tam gdzie nie nalezaloby sie ich spodziewac. U mnie czasami sa ksiazki w spozywczymlub w kwiaciarni i tam sa prawie o polowe tansze
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
ODPOWIEDZ