Brukowce itp a Papież

Książki jakie czytacie w wolnych chwilach, wieczorami, do poduszki, jadąc autobusem... Wszystko o czasopismach i prasie codziennej. Jednym słowem lektura jak się czyta ;-]
ODPOWIEDZ
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Brukowce itp a Papież

Post autor: vanessa »

Mam pytanie takie do was:
ostatnio zauważyłam że w telewizji non stop reklamuja gazety z dodatkami o Papieżu ("tylko u nas kazania Jana Pawła 2, albo obejrzyj z Tina najpiekniejsze chwile pontyfikatu"), to jest być może jeszzcze zrozumiałe, ale jak pod koniec reklamy rzucaja tekstem :"Wydanie z płytą o Papieżu 6zł. lub wydanie bez płyty 2zł."<-- no to to już jest lekka przesada według mnie!!!!! :zdziwko:


Według mnie to jest żałosne wzbogacanie sie na czymś co jest dla nas ważne :zdziwko: :emm:
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Brukowce itp a Papież

Post autor: Anuś »

zbijaja kase na tym czym w danej chwili moga... jest olimpiada - pisza o olimpiadzie ; malysz wygrywa - to o malyszu... papiez umiera - to o papiezu...

tonacu brzytwy sie chwyta ;)

oni tez musza zarabiac - mimo iz twierdze ze jest to niesmaczne i dziwne :roll:
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Brukowce itp a Papież

Post autor: Fergie »

ostatnio kupilam program telewizyjny... No i tam cala okladke papiez zajmowal, a w środku zadnego artykulu o nim.... To juz przesada :emm:
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
Czarownica
Młody rozbrykany
Posty: 230
Rejestracja: 24.01.2005, 20:39
Lokalizacja: Łódź

Re: Brukowce itp a Papież

Post autor: Czarownica »

a wiecie co w tym jest najgorsze , to że oni już od dawna mieli to przygotowane i tylko czekali na życie papieża zresztą tak samo jak te gazety które zrobiły całe wydania poświecone papieżowi - to jest dopiero niesmaczne
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Brukowce itp a Papież

Post autor: Fergie »

tylko sensacji szukaja, a teraz pewnie bedzie wydanie poswiecone nowemu papiezowi...
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Brukowce itp a Papież

Post autor: vanessa »

no dokładnie...

prawda jest taka: czego sie teraz nie zrobi dla kasy?
Niektórym poprostu brak jakichkolwiek wartości moralnych :emm:
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
ODPOWIEDZ