Harry Potter 5

Książki jakie czytacie w wolnych chwilach, wieczorami, do poduszki, jadąc autobusem... Wszystko o czasopismach i prasie codziennej. Jednym słowem lektura jak się czyta ;-]
ODPOWIEDZ
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Harry Potter 5

Post autor: Anuś »

Czy ktos z was juz przeczytal 5 czesc Harryego Pottera?? A moze ktos (tak jak ja :) ) sciaga pojedyncze rozdzialy i streszczenia po polsku i to czyta?? A w ogole - co sadzicie o malym czarodzieju, o tych wszystkich ksiazkach, filmach i innych duperelach promujacych Harry`ego Pottera??
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Harry Potter 5

Post autor: macey »

eeeee... lol .. nie dzieki ;-P
mnie jakos ta mania nie opętała..
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: Harry Potter 5

Post autor: mmloda »

O nie tylko nie te bzdety ja harry. Moja kuzynka czyta cala ksiazke do angielsku z nia mozesz pogadac o tym.
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Harry Potter 5

Post autor: Anuś »

nie dzieki, mam swoja kuzynke ktora przeczytala V czesc po angielsku i nie musze sie zapoznawac z twoja kuzynka!! wystarczy mi moja. Ale dzieki za propozycje
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Harry Potter 5

Post autor: bober »

Książek nie czytałem, ale filmy jak dla mnie były zbyt mało mrocznie-magiczne... Najlepszy motyw był w komnacie tajemnic jak się nawalał na czary z tym małym złym/blond kolesiem i gadał jak wąż! ;D
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: Harry Potter 5

Post autor: mmloda »

tak tak harry poter bajka choc nawet starzy ludzie to lubia jak moj tata ogladal dwa filmy
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Harry Potter 5

Post autor: Anuś »

film jak film, duzo waznych rzeczy pominieto!! najbardziej mi sie podobaja ksiazki, ale tych wszystkich duperelow z HP mam juz dosyc!! gdzie nie spojrzysz HP!! ksiazki by mi wystarczyly!!
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: Harry Potter 5

Post autor: Luki »

co wy wiecie o magii... ja tam lubie Harrego :-) Wszystkie czesci od I do IV przeczytałem po 4 razy :-)
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Harry Potter 5

Post autor: Anuś »

LUKI!! lubie cie:) ja tez wszystkie czesci przerczytalam po kilka razy ;) i uwazam ze ksiazki sa zajebiste!! !! !! pozdrowka dla wszystkich fanow HP!!
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: Harry Potter 5

Post autor: Luki »

hie hie :-) spox :-) nie moge sie czesci V doczekac :P
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Harry Potter 5

Post autor: Anuś »

ja tez i dlatego czytam HP V fragmentami z neta ;) juz 16 rozdzialow przeczytalam ;) pozdrawiam
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Harry Potter 5

Post autor: Phantom »

Ja nie czytam fragmentami tylko całymi rozdziałami :]
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Harry Potter 5

Post autor: Montana »

Nie smiejcie sie ze mnie, ale ja czytalam wszystkie czesci. Czytalam je w oryginale i nie dlatego, ze opetala mnie jakas mania, ale po prostu bylam na pchlim targu i szukalam ksiazek po angielsku, akurat te wpadly mi w lapki, wiec przeczytalam :)
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Harry Potter 5

Post autor: Phantom »

A dlaczego mielibyśmy się śmiać?


A co do do książki itp. Moim zdaniem tylko książka nadaje się do czegokolwiek (im wyższy numerek tym lepiej, bo te ostatnie są ciekawsze od tych pierwszych, stosunkowo z lekka dziecinnych) - filmy do bani, taka dobra "kołysanka", a duperele - określenie mówi samo za siebie.
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Harry Potter 5

Post autor: Piqs - X »

Chciałem sobie poczytac, ale poszedlem do ksiegarni patrze - 99zł .. Podziekowałem ...
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Harry Potter 5

Post autor: Piqs - X »

AAAAAAAA .. cholera ... ludzie, mam z mózgu sieczke *_* .. jezuu .. rattujcie .. Hermiona chce mnie zgwałcic .. Knot mi wlatuje przez okno .. przeczytalem Harrego Pottera i Czare Ognia w jeden dzien !!! Usiadłem dzis rano, i jakies pol godziny temu skonczylem. Teras jestem totalnie zeschizowany, a z mózgu mam sieczke. Dobra koncze, bo mushe uciekac przed tym ktorego imienia nie wolno wymawiac .. AAAA !!!!! On mnie goni !!!
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Harry Potter 5

Post autor: Mirriam »

Ja tez przeczytalam wszystkie czesci po kilka razy i uwazam HP za zaj**** lekturke... Teraz nie moge sie doczekac V............ :mrgreen: :D
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
madziak
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 10.09.2003, 16:20

Re: Harry Potter 5

Post autor: madziak »

Ja przeczytałam wszystkie 4 po 5 razy i jeste Happy!!!!!!!!!!!!! książka jest cool, chciałam sobie już ściągać 5 ale nie ma to jak pachnąca świeżością książeczka i opowieści........... :wink:
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Harry Potter 5

Post autor: Anuś »

a ja tam sobie ściągam i jest cool!! tylko czasu na czytanie zbytnio nie mam, ale może w weekend będę troszkę miała :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Indianka
Młody rozbrykany
Posty: 220
Rejestracja: 06.09.2003, 23:14
Lokalizacja: stary Ciechanówek :D

Re: Harry Potter 5

Post autor: Indianka »

Harry jest spox, czytalam wszystkie czesci oprocz 5 (ale zamierzam, nawet po angielsku). Ale w porownaniu z takim Tolkienem czy Pratchettem to raczej bladziutko wypada :wink:
K.
Don't Worry Be Happy
kto mnie nauczy grac na gitarze?
ODPOWIEDZ