Harry Potter 5

Książki jakie czytacie w wolnych chwilach, wieczorami, do poduszki, jadąc autobusem... Wszystko o czasopismach i prasie codziennej. Jednym słowem lektura jak się czyta ;-]
Shirya
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 25.02.2003, 23:04
Lokalizacja: Kosmos

Re: Harry Potter 5

Post autor: Shirya »

Też czytałam wszytskie części... Pierwszą z przymusu... bo kupiłam ja chrześniakowi... i oczywiście ciągle z nią do mnie przyjeżdzał i musiałam mu czytać... a resztę już jakoś tak z rozpędu... zreszta miło się czytało. PIątej części nie kupiłam już w formie normalnej książki, tylko zdobyłam spisaną w wordzie.... też już przeczytałam... z chrześniakiem na kolanach rzecz jasna.... on Harrego nie przepuści :)

Jeśli ktoś chciałby piątą część w formie dokumentu worda... służę... wystarczy podać namiary na PW :)
Mamy w życiu prawo popełniać wiele błędów oprócz jednego- tego, który niszczy nas samych.....
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Harry Potter 5

Post autor: Mirriam »

Hehehehe.............ja sobie w ferie kupilam 5 czesc i zalatwilam ja w 4 dni :D:D:D ksiazka jak zawsze boska, niedlugo znowu ja przeczytam, ale najpierw musze inna lekture szkolna przeczytac (pierwsza w tym roku, reszta byla z opracowan albo w ogole :wink: ) a mianowice Tolkiena :D:D:D
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Harry Potter 5

Post autor: Polan »

JOJ !! Cio to za szkoła gdzie uczęszczasz ?! Co dokładniej Tolkiena ? Bo wiem że Hobbit jest (był kiedyś ? ) lekturą nie obowiązkową w ... ósmej klasie :> to takie kiedyś jeszcze były ;p. A teraz co dokładniej będziesz czytać Tolkiena ? ... czyżby coś się ciekawego zaczęło dziać w naszym systemie szkolnictwa ? :>
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Harry Potter 5

Post autor: Mirriam »

Szkola to Gimnazjum nr 3 w Pojebanicach :wink: Pabianicach. I mam obowiązkowego Tolkiena - "Hobbit czyli tam i z powrotem".
A w naszym systemie szkolnictwa jak bylo nudno tak nadal jest :]
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Harry Potter 5

Post autor: Anuś »

ja też miałam w gim Hobbita jako lekturę obowiązkową ;)

A co do HP to na kompie przeczytałam już dawno :D A teraz muszę od kogoś pożyczyć książkę :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Kaha27
Młody aktywny
Posty: 14
Rejestracja: 11.04.2004, 20:11
Lokalizacja: Wawa

Re: Harry Potter 5

Post autor: Kaha27 »

ja tam przeczytalam hp tylko dla wyrobienia sobie zdania o tej ksiazce.... dobrze ze nie usnelam... ale jak czytalam to oprocz bajeczki o jakim idiocie ktory lata z rozdzka w lapie i jak czarodziejka z księzyca ratuje swiat od dewastacji to ma wiekszy przekaz... dla mnie najprzy z calej ksiazki i ze wszytkich czesci jest Malfoy, i Ron jak sie kluci z HErmiona... HP, to jakis cymbal zagubiony w swiece... oczywiscie przpraszam jezeli kogos obrazam...

co do malfoya to aktor jest super, ogladam tylko 1 bo nie chce mi sie wydawac kasy... kiedys bedzie lecialo na HBO....

BUZIAKI DLA WSZYSTKICH!!!!!!!!!!!!!!! :hihi: :D :D :D :D
wszystko zyje... wszytko oddycha... wszytko rosnie... wszytko podnosi sie.... tylko ja jestem upadkiem...
Kaha27
Młody aktywny
Posty: 14
Rejestracja: 11.04.2004, 20:11
Lokalizacja: Wawa

Re: Harry Potter 5

Post autor: Kaha27 »

a tolkien i jego ksiazki to juz mnie powalaja... najbardziej film... myslam ze padne... <na szczescie mialam kolo sieibe kumpla wiec bylo nam wesolo;)>
wszystko zyje... wszytko oddycha... wszytko rosnie... wszytko podnosi sie.... tylko ja jestem upadkiem...
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: Harry Potter 5

Post autor: *RyBkA* »

czytałam 1 część Harrego, reszty mi sie nie chcialo, ale podoba mi sie.... a co do tych gadzetow i reszty rzeczy promujacych Pottera jestem przeciw :P a filmu nie ogladalam wiec nie moge wystawiac mu oceny...
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Harry Potter 5

Post autor: SkaTe_GirL »

Krotko i zwiezle ;P Czytalam i podobala mi sie tak samo jak wczesniejsze czesci ;P
; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
van_shyna
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 29.07.2004, 12:37
Lokalizacja: From my mind...

Re: Harry Potter 5

Post autor: van_shyna »

Szybko i łatwo się czyta... i jest ciekawa :nom:
Ploter rulezz...
I'm a fountain of blood, In the shape of a girl ...
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Harry Potter 5

Post autor: Piqs - X »

Hm... Potter fajny : ) .. taka ksiazka hamburger, wytwor popkultury, ktory szybko sie czyta i nie pzoostawje na dlugo w pamieci. A Tolkien byl dla mnie za bardzo wyidealizowany, duzo lepiej czytalo m isie WIedzmina Sapkowskiego, bo ten prezentowal prawdziwy, ludzki swiat,a nie przedstawal ludzi reprezentujacych czyste jakeis tam cechy. Wysuwa sie wniosek ze lubie bardziej realistyczne niz fantastyczne motywy i fabuly w ksiazkac gtego typu... jak kto woli ; ]
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Harry Potter 5

Post autor: Fergie »

Ja lubie pottera, ale wedlug mnie lepiej by sie czytalo gdyby bylo wiecej ksiazek po 300 stron albo i mniej, a nie takich co maja 700 czy ilesset stron i sie ukazuje jedna na 2 lata. % czesc byla fajna, ale i tak dla mnie najlepsza jest 3, bo jest ktortka i tresciwa i duzo sie dzieje. No i to by tyle bylo :D
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
Madzior
Młody aktywny
Posty: 175
Rejestracja: 30.03.2005, 18:23
Lokalizacja: sprzed kompa

Re: Harry Potter 5

Post autor: Madzior »

czytałam wszytkie części HP kilka razy- fajne były taka lekka lekturka.
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: Harry Potter 5

Post autor: JaQb »

Hm. nie czytałem więc się nie wypowiem :P
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Harry Potter 5

Post autor: Fergie »

JaQb pisze:Hm. nie czytałem więc się nie wypowiem :P
Żałuj synu, żałuj.................... :P
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Harry Potter 5

Post autor: shyduo »

..... bo nie wiesz coś stracił

Dzieki HP zaczęła sie moja przygoda z czytaniem. Najpierw nie czytałem (prawie) nic, a później ktos dał mi (wmusił prawie) Harrego. No i było jak zwykle w takich przypadkach, książka powędrowała na półkę. No i tutaj los pomógł, ponieważ w bardzo brzydki i pochmurny dzień, mój komp siadł. nie miałem co robić więc sięgnąłem po HP. Później potoczyło sie bardzo szybko, 4 części przeczytałem w 6 dni. Jak skończyłem to czułem niedosyt, więc przeczytałem od nowa, a później zaczeło się z innymi książkami, Władca Pierścieni, hobbit, Dekret (Tom Clancy), Artemis Fowl. Piątą część przeczytałem po angilesku jak tylko niejaki pełczek zakupił i przeczytał. Kolejka w klasie była spora, ale się wepchnołem na początek i pozyczyłem jako pierwszy :)
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Harry Potter 5

Post autor: =MiLi= »

Heh pamietam jak kiedys byl taki szal na harrego, wszedzie on wszedzie o nim mowili, mialam tego dosc i myslalam ze to glupia ksiazka i w ogole. Ale bylam kiedys u qzynki na noc i ona miala Harrego.. kiedy zasnela tak z czystej ciekawosci zaczelam czytac... czytalam caly czas... potem pozyczylam od niej kilka tomow i czytalam czytalam czytalam :D zakochalam sie w tym malym czarodzieju i juz wiedzialam dlaczego wszyscy za nim tak szaleja :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Czarownica
Młody rozbrykany
Posty: 230
Rejestracja: 24.01.2005, 20:39
Lokalizacja: Łódź

Re: Harry Potter 5

Post autor: Czarownica »

też przeczytałam wszystkie części ale dopiero jak ten cały szał minął
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Harry Potter 5

Post autor: Anuś »

a ja jeszcze przed szałem czytalam :D
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Harry Potter 5

Post autor: Fergie »

Ja po szale, bo najpierw nie chcialam, a potem dostalam na gwiazdke wszystkie (wtedy) 4 tomy, no i zaczelam.... A ten szal to byl d tego stopnia, ze u nas w biblioce harry zajmuje polke o dlugosci 1 metra... Wszysciutkie czesci, a szkola taka biedna :twisted:
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
ODPOWIEDZ