Wykęty - Graham Masteron

Książki jakie czytacie w wolnych chwilach, wieczorami, do poduszki, jadąc autobusem... Wszystko o czasopismach i prasie codziennej. Jednym słowem lektura jak się czyta ;-]
ODPOWIEDZ
rocker
Młody aktywny
Posty: 147
Rejestracja: 24.12.2002, 15:55
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Poznań

Wykęty - Graham Masteron

Post autor: rocker »

"Wykęty" - Graham Masterton

Bohater powieści, John Trenton, jest antykwariuszem i prowadzi sklep z morskimi pamiątkami w miasteczku Salem. Witryna sklepu wychodzi na plac, na którym przed wiekami spalono na stosie czarownicę. Po tragicznej życie żony bohater popada w depresję, wydaje mu się, że w domu gości duch zmarłej. Dzięki sprzyjającym okolicznościom odkrywa wkrótce, że w Jane wcielił się duch czarownicy i że jego zmarła żona pozostawała na usługach azteckiego demona, władcy krainy umarłych. Zostaje wciągnięty w przerażający koszmar przeszłości, który staje się rzeczywistością.

/

Wspanialy horror. Przez niego nie moglem spac w noce. Gdy czytalem te ksiazke, staralem sie nie spieszyc, abym mogl wszystko, co do szczegolu, sobie wyobrazic. Czasami az za dobrze mi to wychodzilo. Byly momenty, ze mi az ciarki po plecach przeszly. Czytalem to przy muzyce Slayera - Season - Season in the abbys. Niezly klimat. I mozliwe, ze te przezycia byly tak doglebne, za sprawa wydarzen z dziecinstwa, ktore mialy miejsce w moim domu. Krotko mowiac, istniala pewna sila, ktora nie dawala nam spac. Polecam wszystkim, ktorzy zostali sami w domu na weekend. Zgascie wszystkie swiatla, zapalcie tylko jedna, i puscie sobie jakis dobry, ostry metal, a w szczegolnosci wspomniany albumik Slayera.
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Wykęty - Graham Masteron

Post autor: Piqs - X »

Masterton ruls, jego ksiązki są naprawdę zapierdzieliste np. Czarny Anioł ... o przyjsciu Beliala .. po prostu xtra, kto nie czytał Mastertona niech żałuje !
rocker
Młody aktywny
Posty: 147
Rejestracja: 24.12.2002, 15:55
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Poznań

Re: Wykęty - Graham Masteron

Post autor: rocker »

Teraz musze zdobyc "Aniol Jessiki". :)

\\\
Osierocona przez rodziców Jessika zamieszkuje z dziadkami w starym domu. Tragiczne przejścia powodują, że zaczyna wierzyć w pełen magii świat wróżek, stając się w szkole obiektem drwin i prześladowań. Kiedy potrącona spada ze schodów i traci przytomność, po przebudzeniu zaczyna słyszeć głosy błagające o pomoc. Za tapetą z wyblakłymi śladami krwi odkrywa niezwykły świat. Próbując rozwikłać jego zagadkę, wpada w wir wydarzeń. Strzeże jej kamienny anioł.
\\\
dominika
Młody rozbrykany
Posty: 296
Rejestracja: 11.11.2004, 22:44
Lokalizacja: z zabrza

.

Post autor: dominika »

a mnie sie najbradziej podobała"plaga"i ''wojownicy nocy"bosko pisze:D
martunia
Młody aktywny
Posty: 36
Rejestracja: 13.08.2005, 23:58

Re: Wykęty - Graham Masteron

Post autor: martunia »

Ja jestem w trakcie czytania "Wojowników nocy" a niesamowicie podobał mi się "Trans życie" :) O "Wyklętym" już czytałam, że jest niezły. Uwielbiam [url=http://martunia_82.webpark.pl/masterton/glowna.html]horrory[/url] o demonach i sposób w jaki pisze Masterton.
s0rr0w
Młody rozbrykany
Posty: 222
Rejestracja: 17.03.2005, 23:40
Lokalizacja: Łódź

Re: Wykęty - Graham Masteron

Post autor: s0rr0w »

Masterton mógłby sobie darować opisy niektórych erotycznych przeżyć jego bohaterów, ale czego można wymagać od seksuologa... ;)
"Najważniejszą rzeczą na świecie jest miłość. Ona kreuje nas i buduje nasz świat. Tak samo jest z Capoeira, jeżeli nie kochamy świata, ludzi, ona nigdy nie zapuści korzeni i nie wyrośnie w nas..." - Joao Pequeno
martunia
Młody aktywny
Posty: 36
Rejestracja: 13.08.2005, 23:58

Re: Wykęty - Graham Masteron

Post autor: martunia »

Ale to między innymi dzięki takim opisom ciekawiej się go czyta :D Chociaż momentami są one albo obrzydliwe albo wręcz śmieszne ale jeśli ktoś go lubi to także za taki styl pisania :)
res
Młody aktywny
Posty: 14
Rejestracja: 18.11.2005, 22:59

Re: Wykęty - Graham Masteron

Post autor: res »

Cały cykl "Manitou" choć trzecia część jest trochę słabsza ,niesamowite zbiory opowiadań oraz wiele innych ciekawych książek a których tu nie moge przytoczyć bo nie pamiętam.
Ehh mam nadzieję że uda mi się przeczytać wszystkie polskie wydania tego autora.
Luria
Młody aktywny
Posty: 30
Rejestracja: 11.01.2008, 19:10

Re: Wykęty - Graham Masteron

Post autor: Luria »

Masterton nadaje się do czytania w toalecie, całkowite dno.
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Wykęty - Graham Masteron

Post autor: JaGaKi »

A masz czym potwierdzić swoją opinie?:>
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
ODPOWIEDZ