Brigitte Blobel

Książki jakie czytacie w wolnych chwilach, wieczorami, do poduszki, jadąc autobusem... Wszystko o czasopismach i prasie codziennej. Jednym słowem lektura jak się czyta ;-]
ODPOWIEDZ
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Brigitte Blobel

Post autor: SkaTe_GirL »

Przy ostatniej wyzicie w bibliotece wpadly mi w lapki ksiazki Pani Brigitte Blobel ...tych ksiazek bylo az hMmM 4 =P
"Czesc siostro, zakochalam sie"
"Kiedy rodzice sie rozwodza"
"Tak kochac nie wolno!"
"Bylas moja przyjaciolka"
Te 4 ksiazeczki wcale nie sa dlugie a czyta sie je uUUuuaaa szybciutko bo sa z*j*b*s*e. . .tylkO hMmM ta sa ksiazki przeznaczona bardziej dla dziewczyn niz dla chlOpakOw :pPPppppPPP
Jesli ktosik to czytal niech sie wypowie a jesli jeszcze nie czytal nikt to zachecam do przeczytania :hihi:
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Brigitte Blobel

Post autor: Montana »

Niestety nie slyszalam o tych ksiazeczkach. Ja teraz powiesc "Mistrzyni gry". To jest o chlopaku z biednej anngielskiej rodziny, ktory marzyl, zeby stac sie bogatym dzieki wydobywaniu diamentow. Z dnia na dzien staje sie nieslychanie bogaty, stwarza wielka korporacje. Fajnie opisane sa dzieje jego potomkow, ktorzy dziedzicza po nim bogatctwo i staraja sie jeszcze bardziej rozwinac wielka firme. Ale sie rozwinelam ;) Jak doczytam do konca opowiem wam reszte ;)
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
dominika
Młody rozbrykany
Posty: 296
Rejestracja: 11.11.2004, 22:44
Lokalizacja: z zabrza

Re: Brigitte Blobel

Post autor: dominika »

czytałam"cześć, siostro zakochalam sie'i jak dla mnei bez sera:/jedynie"tak kochać nie wolno"calkowicie mnei pochlonęla:P
ODPOWIEDZ