Forrest Gump

Książki jakie czytacie w wolnych chwilach, wieczorami, do poduszki, jadąc autobusem... Wszystko o czasopismach i prasie codziennej. Jednym słowem lektura jak się czyta ;-]
ODPOWIEDZ
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Forrest Gump

Post autor: Anuś »

Kiedys to przeczytalam. Podobalo mi sie. A potem zabieralam sie z kilka lat by znow to przeczytac... Ale nigdy nie mialam czasu :) A teraz, na waacjach znow to przeczytalam i uwazam ze jest to zajebista ksiazka!! co wy o niej sadzicie??
P.S. Teraz wlasnie czytam Gump i spolka :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Forrest Gump

Post autor: Piqs - X »

Ja oglądałem film .. i mushe powiedziec, ze jest najzapierdzielistszy film jaki kiedykolwiek powstał =P .. na mojej liscie znajduje sie na pozycji nr 1 ...
M_a_R_o
Młody rozbrykany
Posty: 351
Rejestracja: 22.07.2003, 23:04
Lokalizacja: Gromadka

Re: Forrest Gump

Post autor: M_a_R_o »

Piqs - X pisze:Ja oglądałem film .. i mushe powiedziec, ze jest najzapierdzielistszy film jaki kiedykolwiek powstał =P .. na mojej liscie znajduje sie na pozycji nr 1 ...
No... ja tez ogladalem... ale i czytalem tez ksiazke (jakis rok albo dwa temu). Musze przyznac, ze i film i ksiazka sa super... jednak roznia sie od siebie. Moim zdaniem ksiazka jest lepsza! (zadko tak twierdze ;-)) Polecam :D
Mazi
Młody aktywny
Posty: 25
Rejestracja: 24.01.2003, 23:08
Lokalizacja: Mielec

Re: Forrest Gump

Post autor: Mazi »

Hejka :-)
Po pierwsze re bo długo mnie tu nie było ale myślę że będę teraz tutaj częściej wpadał :D

Co do Foresta to oglądałem film póżniej czytałem książkę a póżniej znowu oglądałem film. I książką była super, nie ujmując nic filmowi który też jest bardzo dobry ale z powodów technicznych(np.ograniczenie czasowe) nie znalazły się tam wszystkie wątki z książki tak jak np. kiedy to jakiś pocisk trafił w wychodek :D i cały pluton (w tym i Foreścik) musieli leżeć sobie cały dzień (poprawcie mnie jesli się pomyliłem bo czytałem ta książkę jakieś dwa lata temu ale wiem że na pewno było to długo..) że tak powiem w "guwienkach" . Ogólnie książka bardzo mi się podobała i uśmiałem się jak głupi (nawet się na mnie głupio patrzyli jak się śmiałem do książki a teraz to już chyba w ogóle zjawisko dziwne że ktoś się śmieje do książek ba nawet że je czyta :( ) polecam wszytkim nawet jeśli po klika razy oglądali film. Oj chętnie bym coś podobnego jeszcze raz przeczytał może ktoś mi coś poleci ?

Pozdrawiam i jeszcze raz witam bo pewnie.

Pozdrawiam 8)
Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku 8) :mrgreen:
M_a_R_o
Młody rozbrykany
Posty: 351
Rejestracja: 22.07.2003, 23:04
Lokalizacja: Gromadka

Re: Forrest Gump

Post autor: M_a_R_o »

A co do filmu to wlasnie widzialem na TVP2 reklame.... bedzie lecial niedlugo... nie podali dokladnie kiedy ale bylo..... jesienia w dwojce ;)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
chyba sobie obejrze jeszcze raz.... POLECAM wszystkim ktorzy nie czytali ani ksizaki ani nie ogladali filmu jeszcze :)
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Forrest Gump

Post autor: Anuś »

jak ktoś będzie wiedział kiedy jest filmik w telewizji to niech napisze!! proszę!! :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
ODPOWIEDZ