Śmieszne nietypowe hobby...

Interesujesz się modelarstwem, a może zbierasz znaczki ;-) Tutaj możesz porozmawiać z innymi o swoich zainteresowaniach, tych mniej i bardziej orginalnych. Zaszokuj nas swoimi pomysłami!
Roque
Młody aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 22.12.2003, 00:11
Lokalizacja: WARMIA I MAZURY

Re: Śmieszne nietypowe hobby...

Post autor: Roque »

W moim bloku mieszka koleś, który zbiera różnego rodzaju narzędzia (klucze, śrubokręty, gwoździe itp.) ostry ziom co ??
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Śmieszne nietypowe hobby...

Post autor: Fergie »

A w moim bloku mieszka koleś, którego hobby jest znecanie się nad słabszymi... No, a policjantów w moim bloku jak psow, tylko czemu nikt nic nie robi... Roque twój jest ostry a mój wykrętny :P
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: Śmieszne nietypowe hobby...

Post autor: JaQb »

Czy w bloku naprawde tak dużo jest psów?
ja myśle ze raczej więcej po domach prywatnych.
Dla mnie dziwne porównanie :roll:
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Śmieszne nietypowe hobby...

Post autor: Fergie »

w kazdej klatce okolo 4 psy... U mnie tylko ja nie mam....
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
s0rr0w
Młody rozbrykany
Posty: 222
Rejestracja: 17.03.2005, 23:40
Lokalizacja: Łódź

Re: Śmieszne nietypowe hobby...

Post autor: s0rr0w »

Wracając do LD (lucid dream - świadomy sen). LD można osiągnąć podczas właściwego snu, ale trzeba wcześniej poćwiczyć na jawie (tzw. test świadomości - polega na tym, żeby sprawdzić, czy stan w jakim się znajdujemy na pewno nie jest snem). Potem podświadomie test ten jest wykonywany podczas snu. Kiedy w trakcie snu świadomość człowieka 'obudzi się', jest to LD, czyli ŚWIADOMY SEN. Można wtedy robić różne ciekawe rzeczy, wytwarzać obrazy miejsc, gdzie chce się aktualnie przenieść, itp., ale to już wyższa szkoła jazdy :D Pozdrowienia dla oneironautów ;)
"Najważniejszą rzeczą na świecie jest miłość. Ona kreuje nas i buduje nasz świat. Tak samo jest z Capoeira, jeżeli nie kochamy świata, ludzi, ona nigdy nie zapuści korzeni i nie wyrośnie w nas..." - Joao Pequeno
Charlotte
Młody aktywny
Posty: 62
Rejestracja: 26.04.2005, 18:51
Lokalizacja: Wyspa na oceanie :D

Re: Śmieszne nietypowe hobby...

Post autor: Charlotte »

Moja hobby to. . . zbieranie ulotek z kina. Znaczy się tych, informacji o filmach. :wink: Mam tego już trochę, czasem zdarzają się powtórki.
And nothing else metters. . .
kwitnace-magnolie
Młody rozbrykany
Posty: 396
Rejestracja: 17.04.2005, 00:49

Re: Śmieszne nietypowe hobby...

Post autor: kwitnace-magnolie »

ja znam osobe ktora zbiera wieczka od jogurtow... bilety.. i mase dziwnych rzeczy..
IN MY WILDEST FANTASY..
wszystko co mam - podziele się z TOBĄ tym..
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Śmieszne nietypowe hobby...

Post autor: Fergie »

Ja zamierzam zacząć zbierać spinacze do płatek(płatków) które można znaleźć właśnie w nich...
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
Charlotte
Młody aktywny
Posty: 62
Rejestracja: 26.04.2005, 18:51
Lokalizacja: Wyspa na oceanie :D

Re: Śmieszne nietypowe hobby...

Post autor: Charlotte »

Fergie, też chciałam zbierać te spinacze, ale cały czas trafiały mi się zielone :| Jak chcesz to mogę Ci je oddać.
And nothing else metters. . .
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Śmieszne nietypowe hobby...

Post autor: pietruszka »

siedzenie w empiku. ja już w tym sklepie niekiedy do zamknięcia zostaję. a to płyty przeglądam, a to jakąś książkę przeczytam, a to w filmach siedzę. i zawsze wychodzę z jakimiś nowymi zdobyczami.
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Śmieszne nietypowe hobby...

Post autor: Anuś »

pietruszka pisze:siedzenie w empiku. ja już w tym sklepie niekiedy do zamknięcia zostaję. a to płyty przeglądam, a to jakąś książkę przeczytam, a to w filmach siedzę. i zawsze wychodzę z jakimiś nowymi zdobyczami.
bo empik jest fajnym miejscem ;) tez lubie tam chodzic.. :) moze nie tak jak ty.. ;p
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Angel_89
Młody aktywny
Posty: 87
Rejestracja: 24.08.2006, 00:28

Re: Śmieszne nietypowe hobby...

Post autor: Angel_89 »

Moja koleżanka zbiera papierki po cukierkach :hihi:
Są słowa, które jak motyle, mogą unieść w górę Twoje sny...
Liceallna
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 30.08.2010, 15:45
Płeć: kobieta

Re: Śmieszne nietypowe hobby...

Post autor: Liceallna »

podoba mi się ten temat, więc mimo iż od kilku lat (ciekawe jak się mają teraz osoby wypowiadające się niegdyś w nim :D) nieruszany, postanowiłam go zreaktywować. Może ktoś doda jeszcze coś ciekawego?
ja np. swego czasu, w czasie gdy byłam opętana wręcz herbatomanią zbierałam wszystkie opakowania herbat, które piłam i w dodatku jeszcze zamęczałam o to rodzinę i znajomych ;) jak doszłam do 250 (! bo były też z innych krajów, w sumie to prawie z całego świata, bo zawsze znajomy znajomego siostry itd gdzieś jechał :), to mi się znudziło o.O

a moja koleżanka miała manię zbierania... wszystkich numerów Gazety Wyborczej... zamówiła prenumeratę oczywiście, tylko że zamiast jak zwyczajni ludzie co jakiś czas wynosić stare wydania czy oddawać je na makulaturę, ona odkładała je i odkładała... po 3 latach absolutnie nie chciały jej się już zmieścić w szafie, mimo iż ta była ogromna, jedna z wiekszych jakie w ogóle w życiu widziałam :D wtedy zdecydowała się w końcu ... zachować pierwsze strony "tylko" LOL a resztę oddać na makulaturę...
Queensberry
Młody aktywny
Posty: 34
Rejestracja: 08.01.2011, 20:38
Płeć: kobieta

Re: Śmieszne nietypowe hobby...

Post autor: Queensberry »

a ja wyszywam:P
ODPOWIEDZ