Sztuki walki a dziewczyny

Interesujesz się modelarstwem, a może zbierasz znaczki ;-) Tutaj możesz porozmawiać z innymi o swoich zainteresowaniach, tych mniej i bardziej orginalnych. Zaszokuj nas swoimi pomysłami!
ODPOWIEDZ
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Sztuki walki a dziewczyny

Post autor: Megan7 »

trenuje od jakieos czasu aikido. A wszyscy wciaz mi powtarzaja ze "to nie jest sport dla dziewczyn". jak narazie jeszcze nic nie mam zlamanego, zyje, nie wyladawalam na intensywnej, jedynie kilka siniakow i bol miesni po treningu. ale podczas walki spelniam siebie, to jest to co kocham... czy uwazacie ze taki sport nie pasuje do dziewczyny majacej 17 lat?
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Sztuki walki a dziewczyny

Post autor: Mirriam »

Megan7 pisze:trenuje od jakieos czasu aikido. A wszyscy wciaz mi powtarzaja ze "to nie jest sport dla dziewczyn". jak narazie jeszcze nic nie mam zlamanego, zyje, nie wyladawalam na intensywnej, jedynie kilka siniakow i bol miesni po treningu. ale podczas walki spelniam siebie, to jest to co kocham... czy uwazacie ze taki sport nie pasuje do dziewczyny majacej 17 lat?
Ja nie mam nic do trenowania przez dziewczyny, aczkolwiek mnie do sztuk walki wcale nie ciagnie...
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sztuki walki a dziewczyny

Post autor: Anuś »

mnie też nie ciągnie, aczkolwiek fajnie by było umieć walczyć :) czułabym się na pewno bezpieczna w wielu sytuacjach :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Sztuki walki a dziewczyny

Post autor: Piqs - X »

Megan7 pisze:trenuje od jakieos czasu aikido. A wszyscy wciaz mi powtarzaja ze "to nie jest sport dla dziewczyn". jak narazie jeszcze nic nie mam zlamanego, zyje, nie wyladawalam na intensywnej, jedynie kilka siniakow i bol miesni po treningu. ale podczas walki spelniam siebie, to jest to co kocham... czy uwazacie ze taki sport nie pasuje do dziewczyny majacej 17 lat?
Jesli jestes ladna to chetnie z toba potrenuje ... : : : D
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Sztuki walki a dziewczyny

Post autor: Fighter »

Megan7 pisze:trenuje od jakieos czasu aikido. A wszyscy wciaz mi powtarzaja ze "to nie jest sport dla dziewczyn". jak narazie jeszcze nic nie mam zlamanego, zyje, nie wyladawalam na intensywnej, jedynie kilka siniakow i bol miesni po treningu. ale podczas walki spelniam siebie, to jest to co kocham... czy uwazacie ze taki sport nie pasuje do dziewczyny majacej 17 lat?
No widze ze wybralas cos nietypowego, gratuluje.
na pewno SW nie sa przeznaczone tylko dla facetow, kobiety tez moga byc w tym dobre.
Osoby ktore mowia "to nie jest sport dla ciebie", najwyrazniej nie znaja sie na SW no i na AIKIDO.
Nie watpliwie ten sport pasuje dla dzieci, mlodziezy i ludzi w podeszlym wieku. Wiek nie stanowi tu bariery, stanowimy my ja sami.

,,Kiedy odpoczywasz, twój przeciwnik trenuje". (Miyamoto Musashi)

PS: Od jakiego czasu trenujesz AIKIDO ???
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Sztuki walki a dziewczyny

Post autor: Megan7 »

piqs- na wyglad zewnetrzny nie narzekam :)
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Sztuki walki a dziewczyny

Post autor: Megan7 »

fighter- trenuje od okolo kwietnia 2003, czyli 8 miesiecy. nie powiem, za duzo to ja jeszcze nie potrafie, ale za jakis czas jestem pewna ze cos osiagne. to jest moje zycie. nie wyobrazam sobie tygodnia bez treningow. :)
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Sztuki walki a dziewczyny

Post autor: Fighter »

Megan7 pisze:fighter- trenuje od okolo kwietnia 2003, czyli 8 miesiecy. nie powiem, za duzo to ja jeszcze nie potrafie, ale za jakis czas jestem pewna ze cos osiagne. to jest moje zycie. nie wyobrazam sobie tygodnia bez treningow. :)
Z takim nastawieniem to ja rozumiem, ze sie zabierasz za SW.
Z tego co tu widze to dasz sobie rady, choc nie licz ze osiagniesz cos szybko. SW to ciezka praca, ale i zarazem wspaniala frajda.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Sztuki walki a dziewczyny

Post autor: Megan7 »

powiem tak- u nas w grupie jest okolo 12 osob. są to sami faceci i ja jedna. czesto przychodzą jakies nowe osoby, ktore "chca walczyc". dla mnie to nie jest walka. to jest SZTUKA. takie oboby nie dają rady fizycznie i psychicznie, wiec na next treningi juz nie przychodzą... staram sie bardzo. duzo cwicze rowniez w domu. rodzicow doprowadzaja juz do szalu meble poobijane przez nun-chaku :)
fighter, czy Ty tez cos trenujesz?
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Sztuki walki a dziewczyny

Post autor: Fighter »

Megan7 pisze:powiem tak- u nas w grupie jest okolo 12 osob. są to sami faceci i ja jedna. czesto przychodzą jakies nowe osoby, ktore "chca walczyc". dla mnie to nie jest walka. to jest SZTUKA. takie oboby nie dają rady fizycznie i psychicznie, wiec na next treningi juz nie przychodzą... staram sie bardzo. duzo cwicze rowniez w domu. rodzicow doprowadzaja juz do szalu meble poobijane przez nun-chaku :)
fighter, czy Ty tez cos trenujesz?
Tak juz kilka lat trenuje SW i miedzy innymi AIKIDO, choc nie tylko (AIKIDO to byl moj pierwszy kontakt ze SW).
Kazdy "chce walczyc" i do tego byc wielkim wojownikiem juz po miesciacu lub po pol roku. Wszedzie sie znajda tacy. Kiedys koles po dwoch treningach dziwil sie ze techniki nie wychodza mu na ojcu w domu, wiec zrezygnowal :mrgreen: .

PS: Nun-chaku i AIKIDO????, chyba sie starzeje ale jeszcze czegos takiego nie widzialem; jo, boken to rozumiem ale nun-chaku :D
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Sztuki walki a dziewczyny

Post autor: Megan7 »

u nas w grupie jest kila SW. min. Aikidi, juitsu, i elementy samoobrony. a nun-chaku zabiera mi najwiecej czasu.... nie wiem dlaczego, ale ze wszystkich broni najbardziej to mi pasuje. a co tego kolesia ktory trenowal na tacie - ja katuje siostre :mrgreen: ale nie nazekam, wychodzi mi to :)
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Sztuki walki a dziewczyny

Post autor: Fighter »

Megan7 pisze: ja katuje siostre :mrgreen: ale nie nazekam, wychodzi mi to :)
Hehe. Aikido to przeciez droga harmoni i pokoju. :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Sztuki walki a dziewczyny

Post autor: Megan7 »

Fighter pisze: Hehe. Aikido to przeciez droga harmoni i pokoju. :mrgreen:
no ale na kims trzeba trenowac :P a tak serio to podziwiam wszystkich tych ktorzy potrafia panowac nad emocjami tak jak np moj trener... to jest extra!
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Sztuki walki a dziewczyny

Post autor: Piqs - X »

hm .. ja trenuje uderzenie gitarą w cel .. Ta sztua walki uspokaja, daje poczucie pewnosci i radosci .. jedyne co musisz posiadac to sciane i gitare, ktora mozesz se 'powalic'
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Sztuki walki a dziewczyny

Post autor: Megan7 »

szkoda bylo by mi zniszczyc moją gitarke :( ale ciekawa propozycja
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Sztuki walki a dziewczyny

Post autor: Piqs - X »

Megan7 pisze:szkoda bylo by mi zniszczyc moją gitarke :( ale ciekawa propozycja
Ja mam 4, z tego jedna jest własnie do walenia o scaien :D .. ale swokegp kofanego basa bym nikomu rozwalic nie dał :D .. tak samo jak nowego elektro-akustyka .. jeshze sie nie nagrałem : P
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Sztuki walki a dziewczyny

Post autor: Megan7 »

moja gitarka (pochwale sie: ibanezik- mayonez "zak") chyba nigdy nie uderzy o sciane!i chyba nigdy sie nie nagram. ale mimo to wole aikido :)
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
KriZe4aR
Młody aktywny
Posty: 53
Rejestracja: 18.11.2003, 17:31

Re: Sztuki walki a dziewczyny

Post autor: KriZe4aR »

Piqs - X pisze:hm .. ja trenuje uderzenie gitarą w cel .. Ta sztua walki uspokaja, daje poczucie pewnosci i radosci .. jedyne co musisz posiadac to sciane i gitare, ktora mozesz se 'powalic'
ja podobnie tylko mam inny przedmiot ..... zastepcza rakietka do tenisa :> :] 8) :tak:
-------------------------------
NoBodY iS PerFecT . My name is nobody :D
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Sztuki walki a dziewczyny

Post autor: Megan7 »

wiecie co.... w naszej grupie ciagle jestem jedyna dziewczyna. jak jakas przycjodzi, to jest na gora 2 treningach i odchodzi ze slowami "to nie jest sport dla dziewczyny".... zaczynam sie zastanawiac czy moze ze mna cos jest nie tak???!! owszem, tony siniakow i obolale miesnie, ale przeciez nic nie przychodzi odrazu!! nie wiem czemu tak jest :(
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
lipa
Młody rozbrykany
Posty: 489
Rejestracja: 10.11.2003, 00:20

Re: Sztuki walki a dziewczyny

Post autor: lipa »

wcale nie. ja bym tez się zapisała ale nie mam czasu. uwielbiam sztuki walki :mrgreen:
Wszystko ma swoje priorytety, Niestety
Wszystko ma swoje, Wady i zalety
Hierarchia wartości
Obowiązki, przyjemności
Hip hopowa podróż do przyszłości ...
ODPOWIEDZ