Tańce

Interesujesz się modelarstwem, a może zbierasz znaczki ;-) Tutaj możesz porozmawiać z innymi o swoich zainteresowaniach, tych mniej i bardziej orginalnych. Zaszokuj nas swoimi pomysłami!
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Tańce

Post autor: Virgin »

do tych ktorzy sa zainteresowaniu tancem w lodzi:

w dniach 1 i 2 wrzesnia Lilla House organizuje drzwi otwarte,
pt 15.00 - 20-00
sob 11.00 - 16.00

ul. Łąkowa 29, II pietro
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
sypi
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 05.10.2006, 14:33
Lokalizacja: z Pragi

Re: Tańce

Post autor: sypi »

Kto powiedział, że w wieku 16 lat jest za późno :?:
Ja zacząłem tańczyć HH w wieku 20 lat i sporo osiągnąłem. Starsi tancerze z 7c7 (ci, którzy się ostali, bądź tańczyli 5-9 lat temu) pamiętają mnie.
I co więcej, nadal rozwijam się jako tancerz i instruktor.
Mogę powiedzieć, że przeżywam drugą "młodość taneczną", a mam 32 lata.
Pozdrawiam, Sypi
"Tolerancja mnie cechuje i wytrzymie nawet filatelistów... Znaczki to też adrenalina"
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Tańce

Post autor: shyduo »

Zapisałem się na taniec towarzyski w ramach wf-u. Mamy na szczęście taką opcję, że chodzimy poza szkołe na kurs, zamiast siedzieć dwie godziny na siatce czy na koszu. Musze powiedzieć, że to świetna rzecz i bardzo mi sie podoba. jesli ktokolwiek się waha czy nie spróbować ja mówię: warto!!
agatka
Młody aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 03.08.2006, 10:41
Lokalizacja: Łódź

Re: Tańce

Post autor: agatka »

jasne, ze warto... też polecam... szczegolnie panom :] tyle tancerek nie ma z kim tanczyc.. ze czas to zmienic :)
..."A ona krążyła coraz szybciej... niczym zagubiony motyl"...
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Tańce

Post autor: *MysterY* »

u mojego brata otworzyli szkole tanca dokladniej jest to szkola ktora od poczatku sie tym zajmuje. jest pare opcji wyboru gdzie chce sie tanczyc wystepuja takie tance jak klasyczny, towarzyski, salsa, hip hop, nowoczesny i jeszcze pare innych jak cos to piszcie na pw albo ja poprostu poprawie te notke i napisze wiecej o tym ;) :cinol:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Tańce

Post autor: pietruszka »

ale mnie ostatnio na tańce latynoskie wzieło.. ale niestety nie ma czasu:( więc nigdzie się nie zapiszę... ale dobra;) każdy tańczy tak jak lubi i umie;)
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
patrycja944
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 15.11.2006, 22:32

Re: Tańce

Post autor: patrycja944 »

Należe do grupy tanecznej od 2 kalsy szkoły podstawowej. I tancze bardzo dużo raz zrezygnowalam bo sie ze mnie śmiali, ale znowu zaczełam nie moge żyć bez tańca. Na dyskotekachh tańcze najlepiej tak inni mówią. A do mojej grupy tanecznej przychodzą dziewczyny w wiku do 16 lub 17 lat i tańczymy extra
ona
s0rr0w
Młody rozbrykany
Posty: 222
Rejestracja: 17.03.2005, 23:40
Lokalizacja: Łódź

Re: Tańce

Post autor: s0rr0w »

W sobotę zaczynam drugi poziom salsy :)

A wszystko zaczęło się od... tańców ludowych :roll: Źle to wspominam, niestety. Nauczyciele się na nas wyżywali, etc. Ogólnie - nieciekawie.

Potem tylko jakieś dyskoteki szkolne, lol. Następnie imprezy. Uwielbiam tańczyć. Ostatnio dobrze czuję się przy reggae.

Przy okazji capoeiry, którą trenuję, czasem zdarza się skoczyć na jakieś warsztaty samby albo na imprezę z sambą :wink:

Edit: temat na ustną maturę z języka polskiego także wybrałam sobie o tańcu ;)
"Najważniejszą rzeczą na świecie jest miłość. Ona kreuje nas i buduje nasz świat. Tak samo jest z Capoeira, jeżeli nie kochamy świata, ludzi, ona nigdy nie zapuści korzeni i nie wyrośnie w nas..." - Joao Pequeno
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Tańce

Post autor: JaGaKi »

ooo Capoeire i ja ćwiczyłem, ale dawno temu :) fajnie się po tym tańczy :D
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Kimmi84
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 29.07.2013, 10:53
Płeć: kobieta

Re: Tańce

Post autor: Kimmi84 »

Uwielbiam taniec, jest dla mnie wszystkim :)
Tańczę od 7 lat, Pozdrawiam :)
saharra
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 29.01.2014, 20:29
Płeć: kobieta

Re: Tańce

Post autor: saharra »

Ja właśnie myślę, żeby zapisać się na jakiś kurs tańca towarzyskiego. Możecie polecić jakąś dobrą szkołę nauki tańca w Krakowie lub niedaleko tego miasta?
ODPOWIEDZ