Motoryzacja

Interesujesz się modelarstwem, a może zbierasz znaczki ;-) Tutaj możesz porozmawiać z innymi o swoich zainteresowaniach, tych mniej i bardziej orginalnych. Zaszokuj nas swoimi pomysłami!
ODPOWIEDZ
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Motoryzacja

Post autor: shyduo »

Kto interesuje się światem samochodów i motocykli?? Moim zdaniem samochód jest jednym z najwspanialszych wynalazków człowieka (wiem, że przesadzam). Motoryzacja to całe moje zycie (i jeszcze trochę kompy i telefonia komórkowa). Czy są tu jeszcze jacyś zapaleńcy oprócz mnie??
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Motoryzacja

Post autor: Phantom »

Taka wczorajsza Java na ten przykład.. Niby nic, a coś w sobie miała (no chyba prócz benzyny haha :>)

Ja wychodzę z założenia, że samochody i motocykle mają dusze, a traktować je należy tak jak kobiety :mrgreen:
Zresztą sam dobrze wiesz : ) Chore to, ale w obu przypadkach(:>) nie dą się nie kochać : P
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Motoryzacja

Post autor: Wang »

Ja się może tym nie interesuje tak zawzięcie... ale... :> Może pochwale się tym co mam:

Playmouth Breez
zdjęcie: http://yebood.com/autko.jpg
pojemność: 2.0
rocznik: '97

Tak czy inaczej chciałbym kiedyś kupić harleya, ale przed tym musiałbym się przeprowadzić na Floryde, żeby móc jeździć cały rok ;-)
A kolejne autko jakie planuje to najnowszy Ford Mustang... [/url]
Veni Vidi Vici
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Motoryzacja

Post autor: Phantom »

Ładny, ale zainwestowałbym w felgi : )
PS. '67 rlz! : D
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Motoryzacja

Post autor: Wang »

Phantom pisze:Ładny, ale zainwestowałbym w felgi : )
PS. '67 rlz! : D
THX :P Ale w ogóle nie będę w niego inwestował bo i tak długo nim nie pojeżdże. Może jeszcze z rok... nawet nie.
Co do rocznika 67 Mustanga... owszem, jest świetny... i chętnie bym sobie taki sprawił, jednak dopiero jak będę bogatszy. Potrzebuje też maszyny ze wszelkimi dodatkami :P Wiesz... klima, ogrzewanie itd. - to potrzebne na takie warunki jakie są w Chicago :P
Veni Vidi Vici
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Motoryzacja

Post autor: shyduo »

wang pisze: Playmouth Breez
zdjęcie: http://yebood.com/autko.jpg
pojemność: 2.0
rocznik: '97
czyli mówiąc krótko tańsza wersja Chryslera Stratusa. Ja czekam na razie na praffko. Moim autkiem będzie pewnie Punciak, którym jeździ moja mama.

Co do tej javy, to chyba masz rację z tym paliwem. :] NIezła to była akcja. hahaha
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Motoryzacja

Post autor: *MysterY* »

i ja się interesuje motoryzacją a propos niewiem czy tak moge ale robię:

Peugeot 307

Silnik:
1.6 16V początkowa moc 110KM , obecnie 172KM, nowy układ wydechowy, końcówki 2x140, sportowy filtr magnetyzery, dołożony drugi komputer wspomagający, zmiana oprogramowania na komputerze oryginalnym, świece NGK, zmiana wałków rozrządu, ciśnieniowe wtryski.
Zawieszenie:
felgi Tora T240 obute oponami Dunlop SP Sport 8080 235/40R18, zawieszenie Eibach Pro-system
Stylistyka Carzone:
zderzaki przód i tył progi, spojler, brewki, końcówka wydechu 2*140, halogeny Hella MicroDe
Audio:
Jednostka centralna Clarion, głośniki Blaupunkt - komponenty serii "OD", Subwoofer aktywny Blaupunkt ODsb 8000A, Wzmacniacze GTA 450

http://tkl.pl/zdjecia/newsy/2/1105991952.jpg

więcej na: http://tkl.pl/index.php?s=newsy&id=1105991952&sid=
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Michael
Młody aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 08.11.2004, 22:56
Lokalizacja: Łódź

Motoryzacja

Post autor: Michael »

ja sie zgadzam z Mystery ale TAKI PONTIAC GTO 1969 ROCZNIK BOSKIE TYLKO ŻEBY JESCZE CZARNY BYŁ ALE TAK TO SWIETNY :twisted: :mrgreen: :twisted: :mrgreen: VICTORIA FOREVER
ODPOWIEDZ