Podróże małe i duże.

Interesujesz się modelarstwem, a może zbierasz znaczki ;-) Tutaj możesz porozmawiać z innymi o swoich zainteresowaniach, tych mniej i bardziej orginalnych. Zaszokuj nas swoimi pomysłami!
ODPOWIEDZ
Kondi
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 12.07.2005, 15:28
Lokalizacja: Travel world ;) - Kraków

Podróże małe i duże.

Post autor: Kondi »

Witam.

Chciałbym zaprosić Was na moją stronę, poświęconą wspomnieniom z podróży po Polsce i Europie. Ponad 1400 zdjęć, ostatnia fotorelacja : Grecja, i tutaj chciałbym zaznaczyć iż koszt wakacji w całości wyniósł 530zł !

Zdążyłem zorientować się, iż jest to forum młodzieżowe, zatem chciałbym propagować tanią turystykę dla młodzieży. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z Grecją w niskich kosztach : http://www.grecja.kondi.pl

Pozdrowki
Kondi | http://www.podroze.kondi.pl
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Podróże małe i duże.

Post autor: Fergie »

hmmmm... Czy to na pewno powinno być w tym dziale?? :zdziwko: No, a co do taniej turystyki, to taka cena to jest prawie jak za darmo... Ciekawa jestem tylko w jakich warunkach :/
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
Kondi
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 12.07.2005, 15:28
Lokalizacja: Travel world ;) - Kraków

Re: Podróże małe i duże.

Post autor: Kondi »

Fergie pisze:hmmmm... Czy to na pewno powinno być w tym dziale?? :zdziwko: No, a co do taniej turystyki, to taka cena to jest prawie jak za darmo... Ciekawa jestem tylko w jakich warunkach :/
Dział nazywa się Hobby :-) Podróżowanie może być pasją, hobby etc :-)

Jakie warunki ? Pierwsze zdjęcia to fotki z mojego apartamentu. Super wyposazona kuchnia, skromna czysta łazienka, noi pokoj bardzo czysty.

Mialem mieszane uczucia co do ceny i warunków, ale zostały rozwiane po dotarciu na miejsce. Cena faktycznie niska, nad polskim morzem wydasz mniej wiecej te same pieniadze (bez szalenstw). Roznica - pogoda, w Grecji w czerwcu o 17:00 bylo w cieniu od 33 do 37 stopni. W Polsce kibel w tym temacie, 3x pada, raz swieci sloneczko. Jak juz pisalem zjawilem sie tutaj bo jest to forum mlodziezowe i nie kazdy ma prawo wiedziec, ze poludnie Europy moze kosztowac tak malo :-)

Pozdrowienia
Kondi | www.podroze.kondi.pl
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Podróże małe i duże.

Post autor: Fergie »

www.podroze.kondi.pl pisze:
Fergie pisze:hmmmm... Czy to na pewno powinno być w tym dziale?? :zdziwko: No, a co do taniej turystyki, to taka cena to jest prawie jak za darmo... Ciekawa jestem tylko w jakich warunkach :/
Dział nazywa się Hobby :-) Podróżowanie może być pasją, hobby etc :-)

Jakie warunki ? Pierwsze zdjęcia to fotki z mojego apartamentu. Super wyposazona kuchnia, skromna czysta łazienka, noi pokoj bardzo czysty.

Mialem mieszane uczucia co do ceny i warunków, ale zostały rozwiane po dotarciu na miejsce. Cena faktycznie niska, nad polskim morzem wydasz mniej wiecej te same pieniadze (bez szalenstw). Roznica - pogoda, w Grecji w czerwcu o 17:00 bylo w cieniu od 33 do 37 stopni. W Polsce kibel w tym temacie, 3x pada, raz swieci sloneczko. Jak juz pisalem zjawilem sie tutaj bo jest to forum mlodziezowe i nie kazdy ma prawo wiedziec, ze poludnie Europy moze kosztowac tak malo :-)

Pozdrowienia
Kondi | www.podroze.kondi.pl
To miałeś fuksa, że Ci się takie dobre warunki trafiły, jak na taką cene... Kiedy ja byłam w grecji z rodzicami, to licząc z połową ceny za mnie płaciliśmy za sam hotel 11 000 złotych... Tylko ja byłam na rhodos i tak łącznie to przepadło tam 30000 złotych :roll:
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
Kondi
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 12.07.2005, 15:28
Lokalizacja: Travel world ;) - Kraków

Re: Podróże małe i duże.

Post autor: Kondi »

Nie, nie miałem fuksa :-) Pozwole sobie zaryzykowac stwierdzeniem, że siedze non-stop w temacie podrozniczym z racji iz jest to moja pasja. Wystaczy byc na biezaco z kilkoma forami podrozniczo-turystycznymi i zawsze mozna ustrzelic cos taniego, czytac co ludzie piszą o Biurach Podrozy, Hotelach etc.

Rhodos ? Nie wiem co Ciebie i rodzicow wynioslo 30 tysiecy, bowiem ta suma jest tam moim zdaniem nie do przeskoczenia. Za 30 dychy, mozna poplynac w rejs po Karaibskich wyspach, te klimaty. Az mi sie wierzyc nie chce ze 11 tys kosztował sam hotel, to wyszloby ~3.600 od osoby. Co to byl za hotel ? Rękodzieło ? 12 gwiazdkowy ? Moze nazwe pamietasz ? Rhodos nie jest w sumie droga, ceny zaczynaja sie od 899zl za tydzien od osoby.

Pozdrowienia i licze na odpowiedz.
Kondi | www.podroze.kondi.pl
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Podróże małe i duże.

Post autor: Fergie »

www.podroze.kondi.pl pisze:Nie, nie miałem fuksa :-) Pozwole sobie zaryzykowac stwierdzeniem, że siedze non-stop w temacie podrozniczym z racji iz jest to moja pasja. Wystaczy byc na biezaco z kilkoma forami podrozniczo-turystycznymi i zawsze mozna ustrzelic cos taniego, czytac co ludzie piszą o Biurach Podrozy, Hotelach etc.

Rhodos ? Nie wiem co Ciebie i rodzicow wynioslo 30 tysiecy, ale chyba codziennie Was nosili po wyspie, bowiem ta suma jest tam moim zdaniem nie do przeskoczenia. Za 30 dychy, mozna poplynac w rejs po Karaibskich wyspach, Dominikana, te klimaty. Az mi sie wierzyc nie chce ze 11 tys kosztował sam hotel, to wyszloby ~3.600 od osoby. Co to byl za hotel ? Rękodzieło ? 12 gwiazdkowy ? Moze nazwe pamietasz ? Rhodos nie jest w sumie droga, ceny zaczynaja sie od 899zl za tydzien od osoby.

Pozdrowienia i licze na odpowiedz.
Kondi | www.podroze.kondi.pl
Hotel był 5-cio gwiazdkowy, nazywał się Sun Ving, byliśmy na wycieczkach, kupowaliśmy pamiątki, do tego popłyneliśmy wodolotem do turcji, gdzie kupiliśmy 3 kożuchy, mój tata musiał się jakiejś pani zrekompensować czy coś takiego i jej piękną kolie kupił, cała rodzinka dostała po złotym łańcuszku, ja zainkasowałam troche bluzek versace i jakoś poszło :D
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
Kondi
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 12.07.2005, 15:28
Lokalizacja: Travel world ;) - Kraków

Re: Podróże małe i duże.

Post autor: Kondi »

no, można i tak. Życ nie umierać. Mnie niestety nie stać na takie wydatki, a rodzice też nie sponsorują, więc pozostaje mi tylko szukać tanich ofert :-)
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Podróże małe i duże.

Post autor: JaGaKi »

a to ja myslałem zawsze ze należe do rodziny średnio zarabiającej:P A co do ofert, dzięki za linki:)
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Kondi
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 12.07.2005, 15:28
Lokalizacja: Travel world ;) - Kraków

Re: Podróże małe i duże.

Post autor: Kondi »

Witam.

Przedwczoraj wróciłem z francuskiej wyspy - Korsyki. Ostatnio Korsyka staje się coraz bardziej popularna wśród Polaków. Wybrałem się tam ze względu na piękne francuskie mulatki ;-)) Pełna fotorelacja jak zwykle u mnie na stronie podrozniczej, link bezposredni : www.korsyka.kondi.pl

Pozdrowienia
Kondi | www.podroze.kondi.pl
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Podróże małe i duże.

Post autor: *MysterY* »

cze Kondi co tam u Ciebie jak tam było
słyszałem że tam naprawde sporo polaków pracuję moja siostra była tam i tylko zachwycała tą wyspe pieknem horyzontu i natury :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Kondi
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 12.07.2005, 15:28
Lokalizacja: Travel world ;) - Kraków

Re: Podróże małe i duże.

Post autor: Kondi »

*MysterY* pisze:cze Kondi co tam u Ciebie jak tam było
słyszałem że tam naprawde sporo polaków pracuję moja siostra była tam i tylko zachwycała tą wyspe pieknem horyzontu i natury :mrgreen:
Ogolnie biuro turystyczne krakowskie Harctur dało *** po całej lini z organizacją, a sama wyspa jest naprawde urocza. W jakiej miejscowosci sister Twoja pracuje ?

Pozdrowki
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Podróże małe i duże.

Post autor: *MysterY* »

ona tam była na wycieczce i jeszcze nie pracuje
:mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Kondi
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 12.07.2005, 15:28
Lokalizacja: Travel world ;) - Kraków

Re: Podróże małe i duże.

Post autor: Kondi »

Aaa, a z jakim Biurem była ?
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Podróże małe i duże.

Post autor: *MysterY* »

wiesz co nie wiem, popytam wiem że od jej mamy z pracy :mrgreen: ale zapytam :]
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Kondi
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 12.07.2005, 15:28
Lokalizacja: Travel world ;) - Kraków

Re: Podróże małe i duże.

Post autor: Kondi »

*MysterY* pisze:wiesz co nie wiem, popytam wiem że od jej mamy z pracy :mrgreen: ale zapytam :]
Okey, fajno. Bede czekal na info.
rogata
Młody aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 24.01.2009, 16:56
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Chełm

Re: Podróże małe i duże.

Post autor: rogata »

a ja jeszcze nigdy nie byłam za granicą :(
Life is piece of shit, when you look at it!
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Podróże małe i duże.

Post autor: aguśka »

nie przejmuj się, ja też :)
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
katy102
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 16.12.2012, 19:30
Płeć: kobieta

Re: Podróże małe i duże.

Post autor: katy102 »

Położenie Wenecji: Wenecja położona jest na północy Włoch nad Morzem Adriatyckim. Leży na 118 wysepkach wchodzących w skład archipelagu znajdującego się w samym środku laguny, która zamyka Zatokę Wenecką.

Pogoda w Wenecji, kiedy jechać: Wenecja ma łagodny klimat. Lato jest ciepłe, ale niezbyt upalne dzięki wpływowi morza. Przeciętna temperatura lata wynosi około 23°C, zimy 4°C. Deszczowym miesiącem jest październik.

Atrakcje, zabytki, warto zobaczyć w Wenecji: Most Westchnień, Plac Św. Marka, Bazylika Św. Marka, Pałace Dożów, budynki Starej i Nowej Prokuracji, Wieża Zegarowa, Piazzetta, kościół San Giorgio Maggiore, Palazzo Grassi, Synagoga Hiszpańska, Synagoga Włoska, Most Rialto, Teatr La Fenice, Canale Grande, Ca'd'Oro, Arsenał, Punta della Dogana.

Warto wiedzieć: Często późną jesienią i w zimie poziom morza podnosi się i woda zalewa plac Św. Marka. Piesi korzystają wtedy z drewnianych kładek. Karnawał to najważniejsze święto w Wenecji. Miasto bardzo się wtedy zmienia jest pełne kolorów i muzyki. Przy okazji wizyty w Wenecji warto odwiedzić pobliską Wyspę Murano skąd pochodzi typowe weneckie szkło oraz kolorową wysepkę Burano.
maniaczka90
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 27.04.2013, 23:25
Płeć: kobieta

Re: Podróże małe i duże.

Post autor: maniaczka90 »

Ja najbardziej lubie podróże by coś zobaczyć a nie leżeć na plaży, a wy?
...
andrzejek
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 06.05.2013, 14:03
Płeć: mężczyzna

Re: Podróże małe i duże.

Post autor: andrzejek »

A w miejsce np. takie: http://www.archirama.pl/opuszczone-miej ... _2338.html dałoby radę jakąś tańszą wycieczkę zaproponować ;) ? poza Grecją o której mówisz :twisted: ? tam bym chętnei pojechał z innymi ludźmi do zapomnianego miasta.
ODPOWIEDZ