[Jazda Konna]

Interesujesz się modelarstwem, a może zbierasz znaczki ;-) Tutaj możesz porozmawiać z innymi o swoich zainteresowaniach, tych mniej i bardziej orginalnych. Zaszokuj nas swoimi pomysłami!
ODPOWIEDZ
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

[Jazda Konna]

Post autor: PLAGIATT »

hiihihih mam pytanko jezdzi ktoś konno ??? albo interesuje się tym zwierzęciem ????? (bez skojarzeń)
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Re: [Jazda Konna]

Post autor: emailowiec »

Na mojej ulicy jest stadnina koni i często tam bywam :D
Co jakis czas są tam zawody (wstęp wolny) Jak ktoś chce to zapraszam!
;)
Roshowa
Młody aktywny
Posty: 131
Rejestracja: 09.10.2002, 19:42

Re: [Jazda Konna]

Post autor: Roshowa »

ja rzadko ale jeżdzę troszke konno :P Ale tylko w wakacje i to krótko ..... ale ogółem spoxik =)
Catzz Rulzz!
Drako
Młody aktywny
Posty: 62
Rejestracja: 29.09.2002, 17:28

Re: [Jazda Konna]

Post autor: Drako »

nie jezdze konno najwyzej ujezdża ... hmm no yy tak mni sie no .. ok ale do rzeczy niedaleko okolo 2 km :D od mojego domu jest stadnina i jak tamedy ie to tylko z maska :D bo chyba nikt tam nie sprząta
vareldar
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 10.01.2003, 19:42

Re: [Jazda Konna]

Post autor: vareldar »

Ja jezdze ale to juz wiesz :D
Patryk007
Młody aktywny
Posty: 144
Rejestracja: 23.12.2002, 11:55
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: [Jazda Konna]

Post autor: Patryk007 »

Niestety, ja nie jeżdzę konno, ale konia już widziałem na żywo.... :D :D
Kimkolwiek jestem; Kimkolwiek myśle, że jestem;
zawsze pozostanę SOBĄ !
Shirya
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 25.02.2003, 23:04
Lokalizacja: Kosmos

Re: [Jazda Konna]

Post autor: Shirya »

Jazda konna nie jest moją pasją, ale lubię sobie na koniku pobrykać. Stadninę koni mam 6 km od domu także nie jest to zbyt duza odległość, teraz bywam raz na dwa miesiące bo na częstrze bywanie tam nie mam czasu. Kiedy chodziłam do LO bywałam stosunkowo często bo jest to własnośc pani wice dyrektor i czasem robiliśmy sobie w staninie spotkania samorządu szkolnego- przyjemne z pożytecznym :)
W zasadzie moje pierwsze zabawy z końmi sięgają mojego wczesnego dzieciństwa bo mój dziadek hodował kilka koni i pozwalał nam czasem na nich pojeździć... ale za to musieliśmy je czyścić i karmić co jednak było troszkę niebezpieczne bo konie czasami nietolerowały towarzystwa maluchów :)
Mamy w życiu prawo popełniać wiele błędów oprócz jednego- tego, który niszczy nas samych.....
Malamarshall

Re: [Jazda Konna]

Post autor: Malamarshall »

ja juz zdazylam spasc z konia.
To ylo na mazurach. Siodlo sie przekrecilo i zlecialam a kon jak szalony pobiegl, przeskoczyl przez jakies deski i potem zatrzymal sie na ogrodzeniu. Dzieki Bogu moje nogi nie zostala w strzemionach i zostalam tam gdzie upadlam... (uufff....)
No i tylko w nocy nie moglam spac bo mnie kregoslup bolal.... a tak to ok :mrgreen:
toffunia
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 01.06.2003, 14:26
Lokalizacja: warszawa;]

Re: [Jazda Konna]

Post autor: toffunia »

hejhej! Konno jeżdze juz od 10 lat (mam 17) i poprostu kocham te zwierzątka!!! MIło, ze nie jestem sama :wink:
Pozdrofki :D
Nie doceniamy tego, co posiadamy, a przeceniamy to, czym jesteśmy...
aniapakero
Młody aktywny
Posty: 40
Rejestracja: 01.06.2003, 17:29
Lokalizacja: Lodz / Hilden

Re: [Jazda Konna]

Post autor: aniapakero »

koooooooooooooooooocham konie!
jezdze raz lub dwa razy w tygodniu. Probuje mojego tate namowic aby mi dal co miesiac 400 zlotych na konia (moim marzeniem jest miec wlasnego), ale jakims dziwnym trafem nie chce sie zgodzic :wink:
Ale ja sie nie poddaje! Ja nawet lubie czyscic konie, choc ostatnio przy tej czynnosci dostalam kopa w udo.
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Jazda Konna]

Post autor: PLAGIATT »

no to witam wszystkich którzy jerdza konno:) moze kiedys sie robi maly zlocik na konikach :D hihihih
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: [Jazda Konna]

Post autor: bober »

Iiiiiihahahahaaaaaaaa wszyscy lubią sobie pobrykac od czasu do czasu ;>
Więc czemu nie ;P
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
SUENO
Młody aktywny
Posty: 12
Rejestracja: 28.06.2003, 12:45
Lokalizacja: z marzeń

BUUUUUUU

Post autor: SUENO »

JAZDA KONNA JEST WSPANIAŁYM DOZNANIEM. jEST TAKA WOLNA....JA NIESTETY NIE MOGĘ JUŻ JEŹDŹIĆ KONNO, JESTEM UCZULONA NA SIERŚĆ TEGO ZWIERZAKA :(( BUUUUUUUU
**********
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: [Jazda Konna]

Post autor: Montana »

Ja konno kiedys probowalam jezdzic, ale jakos nic z tego nie wyszlo, ale jak ktos juz wyzej napisal--- widzialam pare razy w zyciu konia "na zywo" :mrgreen: :mrgreen: :wink: 8) :oops2:
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Psychol
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 29.06.2003, 23:51
Lokalizacja: Ciechanoof

Re: [Jazda Konna]

Post autor: Psychol »

Ja jak miałem 8 lat to z kucyka spadłem na głoofe i od tego czasu mam jakiś niedo albo nadrozwooj...
Imagine there's no countries,
It isnt hard to do,
Nothing to kill or die for,
No religion too,
Imagine all the people
living life in peace...
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: [Jazda Konna]

Post autor: SkaTe_GirL »

Yo ;]]] Ja se trenowalam 8 lat jazde konna i bylo z*j*b*s*c*e ;] Wolny czas spedzalam w stadninie, ktora jest pod moim miastem. Niestety w roku 2002 zjebala* sie z konia i w wyniku tego zlamalam kolano.No okey kazdemu sie to przeciez moze zdarzyc po pol rocznej przerwie znow zaczelam jezdzic ale bol kolana tak mi dokuczal ze uUuuU. Mama niezapokojona znow zabrala mnie do chirurga i okazalo sie ze ponownie skrecialam te same kolano. No i wtedy lekarz kategorycznie mi zabronil uprawiania tego sportu. Mozecie sobie tylko wyobrazic jak ja cierpialam ;[[[[ 8 lat treningow na marne.Teraz juz nawet nie jezdze do tej stadniny bo by mi serce peklo. Wszyscy jezdza a ja sie moge tylko przygladac ;[[[[[
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: [Jazda Konna]

Post autor: Mirriam »

SkaTe_GirL wspolczuje ci bardzo! Ja rowniez jezdze konno, ale krocej niz ty bo dopiero od roku. Staram sie bywac w stadninie chociaz raz w miesiacu,wiem,ze to nieduzo na czestsze wizyty niestety nie mam czasu...
KONIE TO WSPANIALE ZWIERZETA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (bez skojarzen prosze... :wink: )
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: [Jazda Konna]

Post autor: SkaTe_GirL »

Mirriam pisze:SkaTe_GirL wspolczuje ci bardzo!
Hehe Wielkie tHx!! :)
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Jazda Konna]

Post autor: PLAGIATT »

eeee.... no przeciez to nie az taki grozny sport.... hihhii
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: [Jazda Konna]

Post autor: bober »

Na wakacjach zabrałem siostry dzieciaki i pojechałem z nimi na pobliską stadninę... ale kicha!!! 10zeta za 15 minut i to w takim zamkniętym pomieszczeniu, troche przypominającym cyrkową arene, o średnicy może 8 metrów. Właścicielka jak się pytałem to mówiła, że przez owady w środku trzeba jeździć - mnie to jakoś nie przekonuje. W prawdzie dzieci miały radoche, bo sobie pojeździły, ale ja bym się w życiu na to nie zapisał. To troche jak przechadzka po skurczonym więziennym dziedzińcu, urządzana przez ułomne towarzystwo...
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
ODPOWIEDZ