Sztuki walki...

Interesujesz się modelarstwem, a może zbierasz znaczki ;-) Tutaj możesz porozmawiać z innymi o swoich zainteresowaniach, tych mniej i bardziej orginalnych. Zaszokuj nas swoimi pomysłami!
Zablokowany
son_gohan
Młody aktywny
Posty: 13
Rejestracja: 29.12.2006, 02:09
Lokalizacja: z podziemi...

Sztuki walki...

Post autor: son_gohan »

Jak może wiecie albo i nie wiecie kocham serial "dragon ball" co idzie ze sztukami walki które też trenuje. Jako 6-letki chłopak zapisałem się na karate i trenowałem 4 lata. Po roku przerwy zapisałem się na kung-fu i do teraz trenuje. Kocham ten sport ,bo to daje nie ograniczoną satyswakcję a jak Mistrz nam czasem opowiada o klasztorach np. shao-lin ,wodan czy emej to ogromnie mnie tym zachęca. O shao-lin mógłbym pisać cały artykół ale napisze tylko krórką hiostoryjkę:
pewnego racu w roku około 550n.e. 10 mnichów wyszło z klasztoru położonego w lesie (shao-lin oznacza "mały las" lub "zielony las" zależy to od tłumaczenia) do miasta po zakupy żywnościowe w drodze powrotnej na mnichów napadli bandyci chcąc ich obrabować ,a było ich około 120 ,czyli po 12 na głowe. Zwycięstwo odnieśli mnisi bez obrażeń.
Możecie w to nie wieżyć ale widziałem program o shao-lin i oni dokonują tam żeczy nie możliwych...
A wy uprawiacie jakieś sporty walki?
nowinki z klasztorów?
PISZCZIE!!!
..::Nie wiedziałen co napisać :)::..
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Sztuki walki...

Post autor: JaGaKi »

Pomyślicie że się uczepiłem tego młodego człowieka, ale to już było tutaj..
I popracuj nad ortografią...

Podejrzewam, żeby osiągnąć taką formę jak mnisi to musiałbyś gruntownie zmienić filozofie życia i poświęcić się...
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
son_gohan
Młody aktywny
Posty: 13
Rejestracja: 29.12.2006, 02:09
Lokalizacja: z podziemi...

Re: Sztuki walki...

Post autor: son_gohan »

Ja wcale nie mowiłem ,że będę tacy jak oni :oops: :oops: :oops:
Chciałbym umieć pokonać conajmniej dwóch i moje pytanie w temacie dotyczyło również KLASZTORÓW!!!
..::Nie wiedziałen co napisać :)::..
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Sztuki walki...

Post autor: melOn »

son_gohan pisze:moje pytanie w temacie dotyczyło również KLASZTORÓW!!!
co to są te klasztory i z czym się je je? ;P
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Sztuki walki...

Post autor: JaGaKi »

To załóż temat odnośnie klasztorów ! Ale mowie Ci - temat odnośnie sztuk walki już był... nie zakładaj nowego tylku szukaj -.-
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Zablokowany