Survival

Interesujesz się modelarstwem, a może zbierasz znaczki ;-) Tutaj możesz porozmawiać z innymi o swoich zainteresowaniach, tych mniej i bardziej orginalnych. Zaszokuj nas swoimi pomysłami!
ODPOWIEDZ
elmo
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 31.08.2010, 23:08
Płeć: kobieta

Survival

Post autor: elmo »

czy ktos oprocz mnie interesuje sie survivalem? :)
Queensberry
Młody aktywny
Posty: 34
Rejestracja: 08.01.2011, 20:38
Płeć: kobieta

Re: Survival

Post autor: Queensberry »

a co to?
rogata
Młody aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 24.01.2009, 16:56
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Chełm

Re: Survival

Post autor: rogata »

heh, ekstremalne hobby, łażenie po lasach i taka szkoła przetrwania :D ja bym się chetnie sprawdziła
Life is piece of shit, when you look at it!
adar102
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 12.12.2012, 14:43
Płeć: kobieta

Re: Survival

Post autor: adar102 »

Celem mojej wyprawy były oddalone o około 20 kilometrów tereny podmokłe około 300ha(najbardziej takie lubię). Teraz z racji tego że mamy roztopy jeszcze trudniejsze niż zawsze.
Nie brałem ze sobą za wiele sprzętu, bo wiedziałem to z autopsji że i tak bez dodatkowego obciążenia będę się zapadał głęboko w podłoże. Około 8 rano w pobliże celu zawiózł mnie kolega. Gdy się rozstaliśmy , zostałem tylko ja i mój wierny druh pies (zawsze jest moim towarzyszem wypraw).
Po przebyciu kilometra po suchym terenie, mojemu oczu ukazał się nieciekawy widok.
Kosmowski
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 13.01.2013, 23:46
Płeć: mężczyzna

Re: Survival

Post autor: Kosmowski »

Survivial to ma każdy Polak w tym dziwnym kraju:) nawet nie wiem czy tutaj Bear Grylls dałby radę:)
Cyklop
Młody aktywny
Posty: 25
Rejestracja: 05.10.2012, 12:44
Płeć: mężczyzna

Re: Survival

Post autor: Cyklop »

Dał by, miał odcinek w miejskiej dżungli gdzie chyba po stoczni w gdyni szalał ;)
ganso55
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 09.03.2013, 20:50
Płeć: mężczyzna

Re: Survival

Post autor: ganso55 »

Ja bardzo intensywnie interesuje się Survivalem. Zaczęło się to od oglądania Bear Gerlasy na Discovery :) Szkoła przetrwania. Mam ochotę czasem wziąć plecak i żeby mnie rzucili na Syberia albo do jakieś dżungli.
misiaku007
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 25.04.2013, 10:35
Płeć: mężczyzna

Re: Survival

Post autor: misiaku007 »

Ja co prawda nigdy survivalem jako takim się nie zajmowałem, ale kiedyś na studiach byłem na obozie, który mocno o to zahaczał (chociaż nazwanie go obozem przetrwania byłoby przesadą). Chętnie bym to powtórzył :)
DuoCore
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 23.04.2013, 09:09
Płeć: kobieta

Re: Survival

Post autor: DuoCore »

Fajnie jest biwakować w lesie, słuchać w nocy zwierzaków, mieć lekkiego stracha, gdy coś obok zaszeleści lub gałązka pęknie. Ale za to jak się dobrze śpi. Już dawno nawet nie byłam na żadnej wyprawie. Te uroki robienia ognisk. Ach chyba będę musiała się wybrać ze znajomymi w wakacje.
ODPOWIEDZ