Wędkarstwo

Interesujesz się modelarstwem, a może zbierasz znaczki ;-) Tutaj możesz porozmawiać z innymi o swoich zainteresowaniach, tych mniej i bardziej orginalnych. Zaszokuj nas swoimi pomysłami!
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wędkarstwo

Post autor: Anuś »

eee wiesz z glodu bys nie umarl, predzej ja. bo ja bym ci moje rybki oddala i ty bys zrobil z nimi co zechcesz. A ja ryb nie lubie jesc i ja to moglabym umrzec :) ale jakos bysmy dali rade!! pozdrawiam cie!!
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Indianka
Młody rozbrykany
Posty: 220
Rejestracja: 06.09.2003, 23:14
Lokalizacja: stary Ciechanówek :D

Re: Wędkarstwo

Post autor: Indianka »

I ja tesh lubie lowic :)
I nawet nie mam nic przeciwko zakladaniu robakow, gorzej jak sie zylka poplacze, wtedy dostaje kota...
K.
Don't Worry Be Happy
kto mnie nauczy grac na gitarze?
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: Wędkarstwo

Post autor: *RyBkA* »

wesssscie nie rozumiem, jak mozna lubic wedkarstwo, siedziec nad jakims jeziorem, rzeka kilka godzin i trzymac kij w wodzie, oczywiscie musi byc cisza, nawet slowka nie mozna powiedziec, a jak juz to szeptem... wiem bo moj byly raz mnie zabral na ryby... hehehe.... spoko zajecie... wynudzilam sie okropnie... kazda godzina trwala wiecznosc... a on mial przyjemnosc siedziec i patrzec w jeziorko...
dobrze ze nie kazal mi robakow kopac... bleee... hehe:P:)
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Wędkarstwo

Post autor: ORZO »

Uwielbiam wędkować,był to jeden z moich najlepszych sposobów na odreagowanie...Od dwóch lat niestety nie mam czasu i bardzo żałuję.Jak tylko bedę miał okazję to na pewno sie wybiorę.
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: Wędkarstwo

Post autor: *RyBkA* »

ORZO pisze:Uwielbiam wędkować,był to jeden z moich najlepszych sposobów na odreagowanie...
ORZO ale co w tym widzisz ciekawego moge wiedziec <?> :P :> :)
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Wędkarstwo

Post autor: macey »

ty wiesz co to jest za uczucie miec rybe na wedce.. a co dopiero duza rybe.. rece sie zaczynaja trząść ,zeby tylko sie udalo zlowic.. te szarpania... to jest cos!!
a pozniej radość z wypuszczenia tej ryby i podziekowania za walke..
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: Wędkarstwo

Post autor: *RyBkA* »

macey pisze:ty wiesz co to jest za uczucie miec rybe na wedce.. a co dopiero duza rybe.. rece sie zaczynaja trząść ,zeby tylko sie udalo zlowic.. te szarpania... to jest cos!!
a pozniej radość z wypuszczenia tej ryby i podziekowania za walke..
ale przeciez jest wiele innych ciekawszych zajec.... wystarczy tylko pomyslec... przeciez nawet boks daja podobne wrazenie :P rece zaczynaja Ci sie trzasc jak widzisz przeciwnika, walka... jestes happy :):):) jak wygrasz i podziekowanie za walke :P :>
hehe....

a teraz na powaznie... dobra Macey opisales chwile jak rybka :P :P jest na wedce... a to czasto sie nie zdarza.... :> a z tym czekaniem nad jeziorkiem, rzeczka <?> :P :D
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Wędkarstwo

Post autor: ORZO »

*RyBkA* pisze:ORZO ale co w tym widzisz ciekawego moge wiedziec <?> :P :> :)
Może zabrzmi to idiotycznie ale postaram się to jakoś wytłumaczyć.
Jak już pisałem wcześniej pomaga mi to odreagować.Kiedy łowię na spławik to mam czas żeby przemyśleć wiele rzeczy (chyba że nie jestem sam).Lecz kiedy łowię na spinning bardzo wczówam się w rolę myśliwego.
Kiedy wiesz że ryba żeruję w danym miejscu to nie złapiesz jej byle jaką metodą,do tego trzeba umiejętności.Nie ma nic lepszego niż podchodzenie zdobyczy...Jeżeli chcesz chociaż spróbować polubić wędkowanie to spróbuj namówić znajomych na grilla u kogoś na domku albo wynajmijcie.Po południowe grupowe łowienie,a wieczorkiem pyszna kolacja przy piwku połączona z imprezką.A tak szczerze nie wiem jak Ciebie przekonać,ja to po prostu pokochałem. :wink:
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: Wędkarstwo

Post autor: *RyBkA* »

ORZO pisze:... nie wiem jak Ciebie przekonać...
hmmmm.... moze kiedys sprobuje polubic wedkowanie ale musi sie zrobic cieplej hehe :) :P :> i postaram sie nie przekreslic znowu tego "zajecia" od razu :] :>
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Wędkarstwo

Post autor: ORZO »

Łowienie pod lodem też jest fajne,nie dość że musisz być cierpliwy to jeszcze obowiązkowa jest herbatka z prądem :lol: ............daj szansę temu zajęciu,znam wiele dzieewczyn które się przekonały.
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: Wędkarstwo

Post autor: *RyBkA* »

moze bede nastepna<?> hehe.... zobaczymy :P :> ale jakos teraz juz nie mysle dzieki Tobie :P ze wedkarstwo jest nudne, jestem ciekawa jak sie zachowam jak siadne sama przed jeziorkiem i bede wedke moczyc w wodzie hehe... fajnie to brzmi :P :> :) :D

ale poczekam z tym do wiosny lub do lata :) :D :?
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Wędkarstwo

Post autor: ORZO »

Fajnie że udało mi się chociaż minimalnie zmienić Twój punkt widzenia. :P Tylko jak będziesz siedziała sobie sama to uważaj na siebie,dzisiaj nigdy nic nie wiadomo!!! :!: :!: :!: :!: :|
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: Wędkarstwo

Post autor: *RyBkA* »

no bede uwazac :) :P dzieki za troske :) :>
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
sadam20
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 12.01.2006, 20:01

Re: Wędkarstwo

Post autor: sadam20 »

RyBkA a dla czego ma być ciepło
bardzo przyjemnie jset gdy panuje mrozik koło minus 5 stopni a ty siedzisz sobie na środku jeziora , wokół panuje cisza jesteś sama i tylko słychac śpiew ptaków , to sprawie wiele przyjemnosci i daje czas na przemyślenia
Luria
Młody aktywny
Posty: 30
Rejestracja: 11.01.2008, 19:10

Re: Wędkarstwo

Post autor: Luria »

Kilka razy wędkowałem z dziadkiem, mam wędkę nawet, ale nie zaciekawiło mnie to tak, by robić kartę i opłacać składki.
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Wędkarstwo

Post autor: =MiLi= »

Mój Dziadziuś jest zapalonym wędkarzem, ma kartę, opłaca składki i jak tylko może jedzie na ryby... na działce ma swój staw i swoje rybki, które kocha nad życie ;) ale mnie to kompletnie nie kręci a wręcz przeciwnie... okropnie nudzi...
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Wędkarstwo

Post autor: JaGaKi »

Wędkowałem kiedyś - żeby dojść do stawu trzeba było przejść 10 km - i szedłem ;P

Ale teraz już chyba nie mam na to czasu.. chociaż kto wie - ciepły dzień, zimne piwko, badyl w ręku i łowić:D tylkjo trabanta musze naprawić:)
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
ODPOWIEDZ