Extreme: Wspin...

Interesujesz się modelarstwem, a może zbierasz znaczki ;-) Tutaj możesz porozmawiać z innymi o swoich zainteresowaniach, tych mniej i bardziej orginalnych. Zaszokuj nas swoimi pomysłami!
ODPOWIEDZ
NotReal
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 05.08.2003, 12:51

Extreme: Wspin...

Post autor: NotReal »

Heja!
Ostatnio coraz modniejszy, popularniejszy staje sie extreme sport, a w tym i wspinaczka.
Ciekawi mnie, co o tym sadzicie i czy chodzicie gdzies sie wspinac...takze miejsko (nie ukrywam, ze interesuja mnie dobre sciany w Warsaw).
No i gory wysokie... w tym roku wybieram sie powzyej 4500 m npm. - jakies sugestie? (poza tymi, zebym sobie zabral pompke do sera i kalesony z wiatochronem hyhy).
Pozdrawiam!
NotReal
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Extreme: Wspin...

Post autor: Piqs - X »

Wez scyzoryk ;) .. Ostatnio czytalem, ze gosciu sam sie wspinal (gdzies w USA) i mu reke przygniotło. Nie mogl jej wyjac, i tak wisial pare dni, az wyjal scyzoryk i sobie ja odrabal =] .. faaaaajnie .. wez scyzoryk, mzoe sie przydac :D ale najpierw naostrz, bol bedzie mniejszy :>
NotReal
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 05.08.2003, 12:51

Re: Extreme: Wspin...

Post autor: NotReal »

Heh! dzieki, to bardzo dobry pomysl ;) Wezme w takim razie jeszcze troche prochu, do przypalenia ew. rany i litr spirytusu dla ogolnego znieczulenia ;))
Pozdrawiam!
NotReal
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: Extreme: Wspin...

Post autor: *RyBkA* »

no spinaczka jest fajna, wogole sporty extramalne sa zajefajne :P powspinac sie, nabrac swiezego powietrza... heh :D a tak na serio to spinaczka jest ciekawym "sportem" o ile jestesmy zabezpieczeni, przed np. gleba na buzke :P
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Extreme: Wspin...

Post autor: Fergie »

Niomn sporty estremalne zadza!! A co do wspinaczki to moim najwiekszym osiagnieciem bylo paredziesiat metrow w poznaniu w dynamixie :D
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
ODPOWIEDZ