[Motory] Pomocy!

Interesujesz się modelarstwem, a może zbierasz znaczki ;-) Tutaj możesz porozmawiać z innymi o swoich zainteresowaniach, tych mniej i bardziej orginalnych. Zaszokuj nas swoimi pomysłami!
ODPOWIEDZ
Mike87
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 28.09.2002, 17:40

[Motory] Pomocy!

Post autor: Mike87 »

Witam!

Mam skuter SIMSON SR50 i mam pytanie do tych ktorzy znaja sie na skuterach: co moze byc przyczyna tego iz gdy skuter sie nagrzeje nie chce zapalic? tzn czasami zapali czasami nie.
flash-world.tk is comming soon
Mike87
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 28.09.2002, 17:40

Re: [Motory] Pomocy!

Post autor: Mike87 »

widze ze jednak nie znajde tutaj odpowiedzi :cry: - przerzuce sie na skutery.net :)
flash-world.tk is comming soon
Jozek_z_Drewutni
Młody aktywny
Posty: 16
Rejestracja: 06.10.2002, 21:16

Re: [Motory] Pomocy!

Post autor: Jozek_z_Drewutni »

polej benzynom i zapal na bank pomoze
zproblemem
Młody aktywny
Posty: 12
Rejestracja: 16.10.2002, 17:38

Re: [Motory] Pomocy!

Post autor: zproblemem »

Jozek_z_Drewutni pisze:polej benzynom i zapal na bank pomoze
dobre :lol: , polecam... no i daj znac jak sie uda :twisted: :wink:
Grzegorz
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 11.11.2002, 00:05

Re: [Motory] Pomocy!

Post autor: Grzegorz »

Witam - mam rozwiązanie na Twój problem (miałem tak samo w moim simsonie) sprawa jest bardzo prosta. Powodów może być tylko 2. Pierwsza rzecz to przegrzana świeca zapłonowa wymień na nową (powinna być Izolator 260 przerwa 0,4 mm może być też 0,3 mm). Jeśli to nie pomoże to drugą rzeczą odpowiedzialną za niepalenie na gorącym silniku jest kondensator, należy wymienić go i po sprawie. Oczywiście zakładam że zapłon masz prawidłowo ustawiony. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś (więcej) ciekawego o simsonach zajrzyj na moją stronę: http://strony.wp.pl/wp/grzegorz-chyla/
Grzegorz Ch.
ODPOWIEDZ