B A S K E T

Interesujesz się modelarstwem, a może zbierasz znaczki ;-) Tutaj możesz porozmawiać z innymi o swoich zainteresowaniach, tych mniej i bardziej orginalnych. Zaszokuj nas swoimi pomysłami!
ODPOWIEDZ
M_a_R_o
Młody rozbrykany
Posty: 351
Rejestracja: 22.07.2003, 23:04
Lokalizacja: Gromadka

B A S K E T

Post autor: M_a_R_o »

Moim hobby jest koszykowka... ja po prostu kocham ten sport (zarowno ogladac, jak i uprawiac) :mrgreen:
Mam nadzieje ze w koncu w Polsce bedzie mozna obejrzec mecz nba.. (moze bede mial w koncu w tym sezonie :mrgreen: )... A tak wlasciwie to jest ktos jeszcze na forum kto sie ta wspaniala dyscyplina sportu interesuje ??? ??? ???
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: B A S K E T

Post autor: Wang »

I ja kocham basketa od niepamiętnych czasów. Jako dziecko miałem marzenie, żeby grać w NBA :P (ale takie marzenie ma chyba każdy kto lubi koszykówke). Teraz to marzenie przerodziło się raczej, żeby w ogóle zobaczyć jakiś mecz NBA. Oczywiście na razie musze zadowolić się meczami PLK.
Ja całe swoje zainteresowanie przelewam na strone nba.prv.pl ! I dzięki stronie jestem ciągle na bieżąco w informacjach z USA :)
Veni Vidi Vici
M_a_R_o
Młody rozbrykany
Posty: 351
Rejestracja: 22.07.2003, 23:04
Lokalizacja: Gromadka

Re: B A S K E T

Post autor: M_a_R_o »

Eh.... dobrze Cie tu widziec :mrgreen:. Ja tez jestem na bierzaco ciagle :mrgreen: swoja droga to Dream Team teraz niezle wymiata. A co do meczy NBA w TV to moze jak dobrze pojdzie bede mial :mrgreen:, ale jeszcze nic nie wiadomo.
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: B A S K E T

Post autor: Wang »

No teraz Dream Team przejął się mistrzostwami.. i bardzo dobrze, bo ostatnio troche to olali i w dupe dostali :/
Ja mecze NBA moge oglądać czasem na DSF, ale nie dość, że są pokazywane w skrócie, to jeszcze rzadko na nie trafiam... byłbym bardzo happy, gdyby wreszcie Polsat, TVP1 albo jakaś inna polska stacja publiczna wykupiła prawo do pokazywania meczy!
Veni Vidi Vici
M_a_R_o
Młody rozbrykany
Posty: 351
Rejestracja: 22.07.2003, 23:04
Lokalizacja: Gromadka

Re: B A S K E T

Post autor: M_a_R_o »

wang pisze:No teraz Dream Team przejął się mistrzostwami.. i bardzo dobrze, bo ostatnio troche to olali i w dupe dostali :/
Ja mecze NBA moge oglądać czasem na DSF, ale nie dość, że są pokazywane w skrócie, to jeszcze rzadko na nie trafiam... byłbym bardzo happy, gdyby wreszcie Polsat, TVP1 albo jakaś inna polska stacja publiczna wykupiła prawo do pokazywania meczy!
Jak narazie to nie zanosi sie oby NBA bylo w polskiej TV (a tak w ogole to polsat byl juz blisko). No na DSF lipa jest bo tylko skroty leca... i jest b. duzo reklam. Ale jak dobrze pojde to bede mial tureckie NTV tam leci duzo sportu... i co najwazniejsze leca magazyny NBA i cale mecze na zywo! No ale jeszcze nie wiem czy uda mi sie zrealizowac ten plan... ale jestem dobrej mysli :mrgreen:
ODPOWIEDZ