Jestescie tolerancyjni?

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi opiniami na temat najnowszej płyty swojego idola zajrzyj tutaj. Na tym forum rozmawiamy o każdym gatunku muzy.
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Jestescie tolerancyjni?

Post autor: =MiLi= »

Ja slucham praktycznie kazdej muzyki wiec nie widze powody zebym miala smiac sie z osob ktore sluchaja tego czy innego gatunku, w kazdym rodzaju znajdzie sie cos co wpadnie w ucho czy sie spodoba
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Jestescie tolerancyjni?

Post autor: Fergie »

ja też podobnie, slucham tego co mi sie podoba, i nie patrze na to co sobie mysla inni, ale nie cierpie takich osob ktore podaja sie np: za metala, tylo po to zeby byc modmym, a w zeczywistosci nie wiedza o co chodzi w tej muzie
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Jestescie tolerancyjni?

Post autor: =MiLi= »

A ja bardzo nie lubie jak ktos wysmiewa sie z jakiegos rodzaju muzyki, np z disco polo a potem okazuje sie ze zna teksty na pamiec.
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Jestescie tolerancyjni?

Post autor: Wang »

=MiLi= pisze:A ja bardzo nie lubie jak ktos wysmiewa sie z jakiegos rodzaju muzyki, np z disco polo a potem okazuje sie ze zna teksty na pamiec.
Ja się śmieje z tej muzyki od kiedy sięgam pamięcią :P Nie znam co prawda tekstów... pamiętam tylko nie jaką Szaze (czy jak to się pisze). A chociaż i może jakieś teksty by mi się przypomniały... "chłop z mazur"?
Veni Vidi Vici
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Jestescie tolerancyjni?

Post autor: shyduo »

No i oczywiście "Jesteś szalona" :P
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Jestescie tolerancyjni?

Post autor: =MiLi= »

A ja znam teksty disco polo, bo tak naprawde wiekoszsc domowek najlepiej sie rozkreca przy takiej muzyce :) bardzo dobrze mozna sie przy niej bawic dlatego ja sie nie wypieram :P a i wcale nie twierdze ze teksty sa jakies madre :P bo wlasnie w tym tkwi najlepsza zabawa ze sie z tych tekstow smiejemy :P
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
h3lix
Młody aktywny
Posty: 77
Rejestracja: 05.05.2005, 21:46
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Jestescie tolerancyjni?

Post autor: h3lix »

Ja jakoś nie mam ulubionego gatunku muzyki, prędzej zespoły :]
I tak np. moje ulubione to Kaliber44, White Zombie, Green Day, trochę Evanescence i niektóre utwory techno(ale zespołów i nazw już nie pamiętam :P)
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Jestescie tolerancyjni?

Post autor: vanessa »

=MiLi= pisze:A ja znam teksty disco polo, bo tak naprawde wiekoszsc domowek najlepiej sie rozkreca przy takiej muzyce :) bardzo dobrze mozna sie przy niej bawic dlatego ja sie nie wypieram :P a i wcale nie twierdze ze teksty sa jakies madre :P bo wlasnie w tym tkwi najlepsza zabawa ze sie z tych tekstow smiejemy :P
no dokładnie, trzeba przyznać że przy dico polo można się świetnie pobawić.. hah..
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Jestescie tolerancyjni?

Post autor: Blood On The Ground »

Oj tak!!! OJJJJJ tak!!!! pogo przy "mydełku fa" :twisted: :twisted: :twisted: muahahahhaha /złowieszczy śmiech/ ale nie-e ostatnie pogo to było przy tym eee.. "koniku na biegunach" xD
Żyć to znaczy rodzić się powoli
wampirzyca
Młody aktywny
Posty: 10
Rejestracja: 28.10.2005, 13:59
Lokalizacja: warszawa

Re: Jestescie tolerancyjni?

Post autor: wampirzyca »

ogolnie jestem tolerancyja - do pewnego momentu, dopoki nie trafi sie w towarzystwie osoba, ktora zacznie sie czepiac tego co ja slucham - rozumiem kwestia gustu, ale wszystko ma swoje granice i nalezy sie czasem pochamowac, jezeli nie to powstaje zwykle zupelnie niepotrzebna dyskusja, ktora raczej do niczego nie doprowadzi, bo kazdy ma swoje racje... co najwyzej jedno drugiemu zamknie jakims tekstem ryjek
"Ulubieńcy bogów
umierają młodo, lecz później
żyją wiecznie w ich towarzystwie."
F. Nietzshe
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jestescie tolerancyjni?

Post autor: ylka »

'Tolerancja jest tylko inną nazwą obojętności'.
smile like a melon slice : )
karolka_90
Młody aktywny
Posty: 12
Rejestracja: 01.01.2006, 23:35
Lokalizacja: woj.slaskie

Re: Jestescie tolerancyjni?

Post autor: karolka_90 »

nie mam nic przeciwko innym zespolom i typom muzyki...chyba ze ktos mam pretensje do tegoco ja slucham :nie:a z muzy najlepiej lubie punk rock....ale nie tylko(zalezy od nastroju)
Katrina
Młody aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 01.02.2006, 13:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jestescie tolerancyjni?

Post autor: Katrina »

Szczerze mówiąc nie znoszę hip-hopu i techno, ale do ludzi, którzy go słuchają nic nie mam. Co innego, jeżeli ktoś czepia się mnie o to jakiej muzyki słucham. Wtedy wręcz jestem zobowiązana wyrazić swoje zdanie.
alka-kicia87
Młody aktywny
Posty: 42
Rejestracja: 18.01.2006, 18:26
Lokalizacja: co skad ?

Re: Jestescie tolerancyjni?

Post autor: alka-kicia87 »

Blood On The Ground pisze:Oj tak!!! OJJJJJ tak!!!! pogo przy "mydełku fa" :twisted: :twisted: :twisted: muahahahhaha /złowieszczy śmiech/ ale nie-e ostatnie pogo to było przy tym eee.. "koniku na biegunach" xD
o to musisz byc hardkorowa dziewczyna :oops2: , ale ja i tak jestem lepszy, pogowalem przy fasolkach i mam 2 tatuaze :wink:

ja sam juz nie wiem czy jestem tolerancyjny czy nie. jesli chodzi o muzyke to lubie sie posmiac z techno scierwa itp itd, albo jakis tam zbuntowanych szkopkow (TH), ale tak ogolnie to nie mam uprzedzen do osob co tego sluchaja i to tylko dlatego ze maja taki gust a nie inny,
Ostatnio zmieniony 15.04.2006, 09:58 przez alka-kicia87, łącznie zmieniany 1 raz.
otworz mi okno, otworz mi drzwi, otworz mi swoje serce. ojciec sie zastrzelil, dziadek sie powiesil, matka padla na serce. ja tobie spiewam ja tobie gram, wszystko oddaje dla ciebie. do okola samoloty, czolgi i rakiety......... a ja cie kocham, ja ciebie kocham, ja ciebie kocham!
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Jestescie tolerancyjni?

Post autor: Piqs - X »

A jesli ktos nie toleruje naszej tolerancji..wtedy my nie tolerujemy jego nietolerancji dla naszej tolerancji. Rodzi sie pytanie..czy my wtedy naprawde jestesmy tolerancyjni ?!
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Jestescie tolerancyjni?

Post autor: pietruszka »

muzyka jest w moim życiu czymś niezbędnym prawie jak tlen. jestem więc tolerancyjna w stosunku do gustów muzycznych innych ludzi bo przecież chyba po to te wszystkie odmiany muzyki są: zeby każdy znalazł coś dla siebie. z kolei mój brat strasznie się wkurza jak słyszy moje reggae albo hiphop. twierdzi [delikatnie mówiąc] że to gorsza odmiana czy coś. sam słucha klasycznego rocka i mnie to nie przeszkadza pomimo tego że to nie mój klimat. chociaż lenny kravitz, REM, red hot chilli peppers są ok;)
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
ODPOWIEDZ