Anty Hip-Hop List

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi opiniami na temat najnowszej płyty swojego idola zajrzyj tutaj. Na tym forum rozmawiamy o każdym gatunku muzy.
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Anty Hip-Hop List

Post autor: Piqs - X »

ORZO pisze:Jestem trochę pijany i łatwiej by mi sie o tym rozmawiało,ale mam nadzieje że zawarłem w tym coś sensownego.
Szczerze? .. nic nie zrozumialem ; ))

ale Re5pect ; ))))
christianef
Młody aktywny
Posty: 16
Rejestracja: 24.02.2008, 01:49

Re: Anty Hip-Hop List

Post autor: christianef »

ja takze nienawidze hip hopu. :roll:
"Zwykło się mowić, że miłość jest ślepa. (...) W Gruncie rzeczy nic na tej ziemi nie jest tak jasno widzące jak miłość. Jeśli zaś coś jest ślepe, to nie miłość, tylko przywiązanie.."
Anthony de Mello

kocham Cie,Skarbie. <3
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Anty Hip-Hop List

Post autor: Centi66691 »

Mi on tam nie przeszkadza ale Ci ludzie Ci pseudo hip-hopow'cy ;/

A tej piosenki nie lubię "Uderz w puchara"
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Anty Hip-Hop List

Post autor: Martuśka »

Hip-hop? :neee: nie lubię ich beznadziejnego narzekania na życie... a do tego drażni mnie ich styl ubierania... co to za spodnie i te bluzy luźne za dużo o dwa rozmiary? nie można by sie porządnie ubrać? ale ogólnie to nie przeszkadzają mi dopóki ich nie usłyszę albo nie zobacze:P
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Anty Hip-Hop List

Post autor: =MiLi= »

A ja lubię hip hop. Słucham go już mniej, ale nadal mam ukochane kawałki, które sobie puszczam :D np dziś słuchałam Tede'go i Pezeta :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Anty Hip-Hop List

Post autor: Justyśka »

Ogólnie wolę rock czy muzykę alternatywną...ale Paktofonika, ostr czy jakieś dobre kawałki hh są na mojej liście bardzo mile widziane...
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Anty Hip-Hop List

Post autor: Centi66691 »

Ja kawałki też niektóre lubię ale ten styl ubierania się i udawania pseudo skate :P itp...
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Anty Hip-Hop List

Post autor: SkaTe_GirL »

Centi66691 pisze:pseudo skate :P itp...
Ah, te czasy gimnazjalne ;P
Ja osobiscie slucham hh, nawet dosc czesto (; ale ogolnie u mnie mozna kazda muzyke znalesc
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Mexter
Młody aktywny
Posty: 16
Rejestracja: 26.03.2009, 08:29

Re: Anty Hip-Hop List

Post autor: Mexter »

Hip hop ma to do siebie że jest to muzyka wbrew pozorom bardzo ambitna, w każdym tekście jest dużo ukrytych metafor dlatego trafia ona tylko do tych którzy wiedzą obc :mrgreen: :mrgreen:
"Trzeba absolutnie zmienić sztab szkoleniowy Polskiego Związku Piłki Nożnej. Nie może być tak, że nie ma tam fachowców!" - Dariusz Szpakowski

KUPUJMY POLSKIE RAP PŁYTY
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Anty Hip-Hop List

Post autor: Virgin »

Mexter pisze:Hip hop ma to do siebie że jest to muzyka wbrew pozorom bardzo ambitna, w każdym tekście jest dużo ukrytych metafor dlatego trafia ona tylko do tych którzy wiedzą obc :mrgreen: :mrgreen:
i czesto jest wulgarna i przekoloryzowana
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Mexter
Młody aktywny
Posty: 16
Rejestracja: 26.03.2009, 08:29

Re: Anty Hip-Hop List

Post autor: Mexter »

Virgin pisze:
Mexter pisze:Hip hop ma to do siebie że jest to muzyka wbrew pozorom bardzo ambitna, w każdym tekście jest dużo ukrytych metafor dlatego trafia ona tylko do tych którzy wiedzą obc :mrgreen: :mrgreen:
i czesto jest wulgarna i przekoloryzowana
owszem jest wulgarna ale dlatego że robią ją prawdziwi a nie sztuczni ludzie ( oczywiście mówię o prawdziwym hip hopie bo nie wiem co masz na myśli pod pojęciem hh) a jeśli uważasz że jest przekoloryzowana to w takim razie jaka jest muzyka dody?
"Trzeba absolutnie zmienić sztab szkoleniowy Polskiego Związku Piłki Nożnej. Nie może być tak, że nie ma tam fachowców!" - Dariusz Szpakowski

KUPUJMY POLSKIE RAP PŁYTY
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Anty Hip-Hop List

Post autor: JaGaKi »

Ja osobiście umarłem po przeczytaniu wypowiedzi Mextera... Podaj mi proszę jakąś piosenkę z polskiego hip hopu która mówi więcej niż np poezja Tuwima czy też chociażby piosenka "the seeker" the who?

To, że są przekleństwa w piosence wcale nie znaczy, że tworzą ją prawdziwi ludzie - to raczej swiadczy o tym, że ktoś nie wie jak podkreślić coś ważnego ;p
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Anty Hip-Hop List

Post autor: Virgin »

Mexter pisze:
owszem jest wulgarna ale dlatego że robią ją prawdziwi a nie sztuczni ludzie ( oczywiście mówię o prawdziwym hip hopie bo nie wiem co masz na myśli pod pojęciem hh) a jeśli uważasz że jest przekoloryzowana to w takim razie jaka jest muzyka dody?
ok, to kto tworzy prawdziwy hh? i poprsze od razu przykladowy tekst ktory ma istotne przeslanie i cos wnosi.
poza tym ci ludzie nie spiewaja tylko gadaja... co to za sztuka?
hehe doda dla mnie to tez nie muzyka ;p
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

Re: Anty Hip-Hop List

Post autor: devitto »

Popieram - ani Doda, ani HH mi nie wchodzi do ucha...
O ile co do tej pierwszej, cieszę się, że siedzi sobie gdzieś tam w Miami (choć i tak na przystankach autobusowych pełno jej plakatów, że o muzyce w radiu nie wspomnę), to do HH się niestety musiałem przyzwyczaić. Nie lubię go, nie trawię, nie widzę w HH nic ambitnego i nie jestem w stanie nazwać tego konkretną muzyką - na pewno jest to jakaś forma muzyczna, ale do prawdziwej muzyki to tutaj raczej daleko (oczywiście to tylko moje zdanie)... Ale jako że HH jest teraz wszędzie, musiałem zaakceptować jego obecność...
We are the champions!
ODPOWIEDZ