Wasza ulubiona stacja radiowa ?

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi opiniami na temat najnowszej płyty swojego idola zajrzyj tutaj. Na tym forum rozmawiamy o każdym gatunku muzy.
ODPOWIEDZ
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Wasza ulubiona stacja radiowa ?

Post autor: shyduo »

Coś czuję Kasiu, ze nie słuchałas radia od jakiegoś czasu. Łączy się to zresztą z twoim ostatnim zdaniem. Wokół BIS-ki wybuchła wielka afera. Zresztą moim zdaniem słuszna, gdyż nowy dyrektor programowy, który "zastąpił" starego wymyślił sobie, że BIS stanie sie konkurencją dla RMF-ki czy Z-ki. Więcej tutaj:

Ratujmy Radio BIS
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Wasza ulubiona stacja radiowa ?

Post autor: vanessa »

łe, shyduo może Ty dawno nie słuchałeś BIS-u? ;p
ja jestem słuchaczem od dłuższego czasu i zmiany raczej nie zaszły ; ) były plotki o tym, że chcą skomercjalizować BIS, ale tak naprawdę nie wiele się zmieniło; )
Pietruszka ma rację audycje są na poziomie i muzyka bardzo mi odpowiada.

Chciałam jeszcze dodać, że ja też nie trawię Eski maksymalnie, ale to nie znaczy, że muzyka, tam nadawana jest chałą i tandetą, bo każdy ma swój gust muzyczny jedni sądzą, że Nelly Furtado, Rihanna, Pussycaty itp mają dobre piosenki, a drudzy wolą rap, punk rock, reggae czy metal. Whatever.
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Justinah
Młody aktywny
Posty: 49
Rejestracja: 19.01.2007, 17:16
Lokalizacja: Mexico City

Re: Wasza ulubiona stacja radiowa ?

Post autor: Justinah »

Ja już od jakiegoś czasu słucham Trójki i zakochałam się w tym radiu maja boskie audycjie i dosc fajna muza
taki klimacioch fajny panuje jak włączam to radio
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Wasza ulubiona stacja radiowa ?

Post autor: stefan »

od pół roku tylko i wyłącznie

last.fm
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Wasza ulubiona stacja radiowa ?

Post autor: Piqs - X »

Biski po miesiacu sluchaniu mozna sie na pamiec nauczyc - te same kawalki non stop xD
A audycje bardzo infantylne, tematy jak dla dzieciakow...choc zdarzaja sie i audycje ciekawe
Eska Rock - wieksza roznorodnosc muzyki, ale prowadzacy chca za bardzo "fajni" byc, uzywaja dziwnych slow, zwrotow..bezsens tak przez sile
Antyradio - dno totalne, komercha nie radio, audycje nuda ziejace na odleglosc (alternatywy 4, nikodem dyzma, antymotolista)
ja slucham dlatego pandora.com xD
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Wasza ulubiona stacja radiowa ?

Post autor: Martuśka »

Zawsze i wszędzie tylko RMF-FM, innych nie chce słuchać bo nuda, zreszto przyzwyczajenie robi swoje:P Eska to radio z sąsiedniej mi miejscowości czyli z Iławy ale u mnie i tak nie odbiera i nawet dobrze bo jest dla mnie "za głośne", cały czas jakieś gadanie tego prowadzącego i w ogóle głupie trochę te radio jedyne co w nim fajnego to muzyka bo tego słucham co tam grają:) a np. Zetka to jak sie nawinie przy poprawianiu radia ( bo mi rmfka czasem ginie) to tez z braku laku posłucham ale bez entuzjazmu:) innych stacji nie słuchałam raczej bo nie odpowiadają mi prowadzący znaczy ich głosy:P a o niektórych co tu piszecie to nawet nie słyszałam:P
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wasza ulubiona stacja radiowa ?

Post autor: ylka »

last.fm :-)
(ach, ta wszędobylskość internetu w moim życiu! :))

Jakoś nigdy nie miałam w zwyczaju słuchać radia... Może dlatego, że w kuchni mam TV, a właśnie wiele osób tam słucha radia? ;)
smile like a melon slice : )
ODPOWIEDZ