brak muzyki

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi opiniami na temat najnowszej płyty swojego idola zajrzyj tutaj. Na tym forum rozmawiamy o każdym gatunku muzy.
ODPOWIEDZ
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

brak muzyki

Post autor: macey »

ile czasu moglibyście wytrzymac bez muzyki?
Ja na wakacjach musialem sie obejsc przez tydzien , ale to bylo nie do wytrzymania... ;] teraz wracam ze szkoly i odrazu wlaczam muzyke... siedze przy kompie - muzyka wlaczona... Niektorym to to obojetne czego sluchaja i czy wogole sluchaja... ja tam musze sluchac :> polepsza sie humor przez to
root
Młody aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 04.12.2002, 21:07
Lokalizacja: oleszyce

Re: brak muzyki

Post autor: root »

Hmm... nie licze... teraz jest adwent i nie powinniœmy słuać muzyki !
Ale "wiecie co ? jepie mnie to ;] !"

Pozdrawiam
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: brak muzyki

Post autor: Piqs - X »

root .. mozne wyrazenie :> .. a co do mnie, to zawsze nucem sobie jakoms Power Metalofom balladke pod nosem i w shkole .. chetnie tez bym sobie posluchal :] no i kiedy wracam do domu to .. (chyba wiadomo) ;).. A bez muzy wytrzymalbym z dwa dni i by zoladek zaczal trawic bialka chyba :D
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: brak muzyki

Post autor: Paweł »

root: adwent to okres bez chucznych zabawa i wesel, a nie zabronienie słuchania muzyki (-; (miałem dziś religie) :cinol:

Co do topicu, to ..... znam ten ból... ja jestem m.in. taką osobą, która może słuchac wszystkiego (prócz disco polo ;) ) byle by słuchać....

rano sie budze - muza, w szkole - muza, wracam z budy - muza, komp - muza itd....

kiedyś musiałem wytrzymać dwa tygodnie bez muzy, ale naszczęscie kuzyn zabrał discmena :mrgreen:

btw: może i mi muza obojetna, ale ostatnio cały czas słucham.... Nelly feat Kelly Rowland - Dilemma 8)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

hm...

Post autor: PLAGIATT »

ja bez muzyki niewytrzymam ani 1 dnia :] hihhihih uwielbiam muze :twisted:
root
Młody aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 04.12.2002, 21:07
Lokalizacja: oleszyce

Re: brak muzyki

Post autor: root »

Paweł Florczak pisze:root: adwent to okres bez chucznych zabawa i wesel, a nie zabronienie słuchania muzyki (-; (miałem dziś religie) :cinol:

Co do topicu, to ..... znam ten ból... ja jestem m.in. taką osobą, która może słuchac wszystkiego (prócz disco polo ;) ) byle by słuchać....

rano sie budze - muza, w szkole - muza, wracam z budy - muza, komp - muza itd....

kiedyś musiałem wytrzymać dwa tygodnie bez muzy, ale naszczęscie kuzyn zabrał discmena :mrgreen:

btw: może i mi muza obojetna, ale ostatnio cały czas słucham.... Nelly feat Kelly Rowland - Dilemma 8)
Zabranie się słuchania "głoœnej" muzyki ! W moim przypadku mam w dupie takie zakazy. W poniedziałek jadę pożyczyć kolumny ;F

Pozdrawiam
rocker
Młody aktywny
Posty: 147
Rejestracja: 24.12.2002, 15:55
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Poznań

Re: brak muzyki

Post autor: rocker »

Na mnie tez brak muzyki zle dziala...

of/... szkoda ze Viva Zwei juz nie istnieje...teraz na ten kanal wpuscili Viva+ i to jest taki sam syf jak Viva... A tam na VivieZwei taka dobra muza leciala... :cry:
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: brak muzyki

Post autor: Anuś »

staaaaaary temat :)
jak bylam mlodsza to sie dziwilam jak starsi ciagle sluchaja muzyke, jakies nowe zespoly itp. a teraz nie wyobrazam sobie bez niej zycia :) :) :) w pokoju cos musi byc ciagle wlaczone...albo wieza albo telewizor...nienawidze siedziec w ciszy :]
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
kwitnace-magnolie
Młody rozbrykany
Posty: 396
Rejestracja: 17.04.2005, 00:49

Re: brak muzyki

Post autor: kwitnace-magnolie »

muzyka nie gardze.. ale cisza mnie upaja... czesto jestem sama, sama.. i cisza.
IN MY WILDEST FANTASY..
wszystko co mam - podziele się z TOBĄ tym..
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: brak muzyki

Post autor: JaGaKi »

Bez muzyki da się wytrzymać - jak jakieś 30 min temu chodziłem po nowej hucie... jak ladnie ptaki śpiewały:)
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: brak muzyki

Post autor: Fergie »

hmm.... Około 3 miesiące :D Jak jest dobra książka lub jak są wakacje to jeszcze dłużej...
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
Czarownica
Młody rozbrykany
Posty: 230
Rejestracja: 24.01.2005, 20:39
Lokalizacja: Łódź

Re: brak muzyki

Post autor: Czarownica »

niewiem jak długo dałabym radę wytrzymać bez muzyki i nie mam zamiaru sie tego dowiadywać :D
I'm a ghost of one's former self....
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: brak muzyki

Post autor: Linka »

Fergie pisze:hmm.... Około 3 miesiące :D Jak jest dobra książka lub jak są wakacje to jeszcze dłużej...
3 miesiace bez muzyki...... :zdziwko: łał
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: brak muzyki

Post autor: SkaTe_GirL »

Szczerze z lapka na serduszku ani dnia ; -P Ja po prostu musze sluchac muzyczke ; -)))
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: brak muzyki

Post autor: Wang »

ehm... ile wytrzymałem? Raz w pracy byłem sam... sam na budynku. Cisza, zero muzyki, nie miałem się do kogo odezwać. Wytrzymałem niecałą godzine, po czym wsiadłem do auta, pojechałem do najbliższego sklepu i kupiłem sobie słuchawki do discmana (które miałem w samochodzie). Dopiero wtedy mogłem normalnie pracować :P

Muzyka to dla mnie jak uzależnienie, bez którego nie moge żyć, i którego nie chce się wyzbyć ;-)
Veni Vidi Vici
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: brak muzyki

Post autor: JaGaKi »

Jak mam do kogo gadać - to moge nie słuchać muzyki wogóle:)
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: brak muzyki

Post autor: =MiLi= »

Bez muzyki? oj ciężko ciężko by było... a ile bym bez niej mogła wytrzymać? nie mam pojęcia, nie zastanawiałam się nad tym... teraz byłam kilka dni na wsi u babci i wzięłam odtwarzacz bo wiem że bez niego bym nie dała rady :P muzyka po prostu wprawia mnie w dovry humor i pomaga mi ładować bateryjki :P
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Madzior
Młody aktywny
Posty: 175
Rejestracja: 30.03.2005, 18:23
Lokalizacja: sprzed kompa

Re: brak muzyki

Post autor: Madzior »

Potrafie wytrzymać pewien czas bez muzyki, a często jak jestem gdzieś poza domek, np. na wakacjach u mojej babci w górach, gdzie łapie bardzo mało stacji radiowych i oczywiście zapominach wziąść ze sobą płytek, to wolę siedzieć w ciszy niż słuchać jakiś kiczowatych pioseneczek które nazywane są przebojami lata, poprzednie wakacje wiecznie leciała taka piosenka i myslałam wtedy że zwariuję...a może nawet zwariowałam :)
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: brak muzyki

Post autor: macey »

JaGaKi pisze:Bez muzyki da się wytrzymać - jak jakieś 30 min temu chodziłem po nowej hucie... jak ladnie ptaki śpiewały:)
tego nie licze :) jak fotografuje to uwielbiam glosy natury... ptaki, wiatr, liscie (-: wtedy pelne odprezenie jest..ahh..
Andzia_P.
Młody aktywny
Posty: 89
Rejestracja: 04.05.2005, 21:54
Lokalizacja: Chorzów

Re: brak muzyki

Post autor: Andzia_P. »

Ja bez muzyki nie potrafie zyc!!!!! moze wam sie to wyda dziwne ale zawsze slucham muzyki tzn jak tylko moge: w szkole na przerwach, w domu caly caly czas, jak jade samochodem, nawet jak jej nie slysze to sobie przypominam moje ulubione kawalki i slucham ich w duszy...
Dzielic bol to polowa bolu
Dzielic radosc to radosc podwojna!
ODPOWIEDZ