Red Hotów koncert w Chorzowie.

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi opiniami na temat najnowszej płyty swojego idola zajrzyj tutaj. Na tym forum rozmawiamy o każdym gatunku muzy.
ODPOWIEDZ
punktu
Młody aktywny
Posty: 33
Rejestracja: 26.09.2006, 12:44

Red Hotów koncert w Chorzowie.

Post autor: punktu »

Co prawda dopiero w lipcu, ale dla prawdziwego fana ten czas upłynie bardzo szybko na oczekiwaniu. Do polski sprowadza ich Era gsm (kto by pomyślał) Ja już nie mogę się doczekać. A wy? Jakie utwory w ich wykonaniu lubicie najbardziej?
Obrazek
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Red Hotów koncert w Chorzowie.

Post autor: Paweł »

/ uwaga, offtopic ;p


Bo Era fajna jest ;D


/ koniec.
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Red Hotów koncert w Chorzowie.

Post autor: vanessa »

ja bardzo chciałabym się wybrać na koncert, tym bardziej, że nie mam daleko ;p ale niestety w tym czasie prawdopodobnie będę za granicą! bezsensu!

ja najbardziej lubię 'californication', chyba największy hit i najbardziej oklepana piosenka Red Hotów, ale łączy mnie z nią, całe mnóstwo przemiłych wspomnień : )
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Red Hotów koncert w Chorzowie.

Post autor: Anuś »

bo 'californication' jest super!... :)
koncert raczej nie , ale niektore piosenki wrecz uwielbiam sluchac..:)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Red Hotów koncert w Chorzowie.

Post autor: pietruszka »

słyszałam już jakis czas temu o tym, koncercie. i bardzobardzobardzo bym chciała pójść ale :
1.bilety są drogieeee
2.będę w stanach całe 2 miesiące więc lipa.

ja kocham By the way, she's only 18 i Aeroplane ale to moje ulubione a tak to kocham wszystkie;)
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
dominika
Młody rozbrykany
Posty: 296
Rejestracja: 11.11.2004, 22:44
Lokalizacja: z zabrza

Re: Red Hotów koncert w Chorzowie.

Post autor: dominika »

a ja się chyba wybiore na ten koncert:)bilety są stosunkowo tanie jak na takie wydarzenie;)115 zł kosztuje bilet na płyte...tyle że nikt zmoich znajomych nie chce się wybrać:/może uda mi sie brata namówić, bo sama nie lubie jeździć na koncerty:Pa że do chorzowa mam 20 minut autobusem...to musze tam być:))nawet jeśli się to wiąże ze zmianą planów wakacyjnych :zdziwko: aa ...ulubiony utwór...może oklepana już odp- :roll:
ODPOWIEDZ