Zbliżające się koncerty

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi opiniami na temat najnowszej płyty swojego idola zajrzyj tutaj. Na tym forum rozmawiamy o każdym gatunku muzy.
ODPOWIEDZ
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Zbliżające się koncerty

Post autor: Blood On The Ground »

Tu dawajcie informacje o ciekawych koncertach, zarówno na skalę ogólnopolską jak i regionalną! Najlepiej z wszystkich gatunków.
Ostatnio zmieniony 23.01.2008, 23:15 przez Blood On The Ground, łącznie zmieniany 1 raz.
Żyć to znaczy rodzić się powoli
Kifer
Młody aktywny
Posty: 15
Rejestracja: 13.11.2007, 20:51
Lokalizacja: Gniezno

Re: Zbliżające się koncerty

Post autor: Kifer »

Fields Of The Nephilim w Polsce

Legendarna grupa Fields Of The Nephilim wystąpi 15 marca w warszawskim klubie "Stodoła”. Zespół planował wystąpić u nas w październiku 2006 roku, jednak trasa została wówczas odwołana. Bilety na koncert w cenie 125 PLN trafią do sprzedaży w ciągu najbliższych kilkunastu dni.
Body loves body, body loves cruelly, your strongest desire is body, your strongest desire is body...
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Zbliżające się koncerty

Post autor: JaGaKi »

Kolejny temat tasiemiec? A moze otworzymy nowy temat w stylu "wysyłajmy wszystkie łańcuszki które dostalismy". Proszę, nie róbcie tego bo to mi tylko zaśmieca okienko kiedy otwieram wszystkie nieprzeczytane posty - ktos chce isc na koncert to szuka info na last.fm albo kupbilet.pl czy jakoś tak.
Forum służy dyskusjom względnie informacją odnośnie działania portalu - niczemu wiecej. Więc jestem kategorycznie przeciwko temu tematowi! :[
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Zbliżające się koncerty

Post autor: Linka »

Podyskutować można też na temat koncertu....
Jak dla mnie temat dobry, nie każdy ma czas często zaglądać na strony o koncertach (z resztą na nich pewnie nie ma lokalnych koncercików).
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Zbliżające się koncerty

Post autor: Blood On The Ground »

JaGaKi pisze:Kolejny temat tasiemiec? A moze otworzymy nowy temat w stylu "wysyłajmy wszystkie łańcuszki które dostalismy". Proszę, nie róbcie tego bo to mi tylko zaśmieca okienko kiedy otwieram wszystkie nieprzeczytane posty - ktos chce isc na koncert to szuka info na last.fm albo kupbilet.pl czy jakoś tak.
Forum służy dyskusjom względnie informacją odnośnie działania portalu - niczemu wiecej. Więc jestem kategorycznie przeciwko temu tematowi! :[
A co ma piernik do wiatraka? Nie każdy siedzi na majspejsach, lasfmach i innych portalach. Masz wiadomość o ciekawym koncercie- dzielisz się z innymi. Zaśmieca Ci? To nie wchodź. Zresztą doprawdy, poszalałeś z argumentem.
Forum służy dyskusjom na temat działania portalu? Więc zostawmy jeden wątek. Bo z tego co napisałeś tylko on będzie pasował do kryteriów.
Gratuluję- odkryłeś do czego służą wszystkie fora. Doprawdy bije Ci pokłony.

I pisze się informacjom. Gwoli wiadomości. A poza tym jak Ci temat nie odpowiada to nie anonsuj tego bo chyba jest określone czemu służy.

EOT.
Żyć to znaczy rodzić się powoli
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Zbliżające się koncerty

Post autor: JaGaKi »

Och, rzeczywiście pomyłka mi się trafiła z pisownią! Przepraszam.

Ale tak naprawdę Linka - nie wiem czy wierzysz, że pojawi się tutaj każdy koncert - na portalach o tego typu imprezach jest jednak większość informacji.

Blood On The Ground - przykro mi, że źle przeczytałaś mojego posta - forum służy dyskusjom WZGLĘDNIE informacjom na temat forum :P

Wyraziłem swoje zdanie na ten temat - chcecie mnie uciszyć zjeść czy coś w tym stylu - proszę was bardzo ;d

Czepianie się jednej literówki nie jest dobrym kontrargumentem... niestety:P (jak już się czepiamy to niezbyt poprawne użycie słowa "gwoli").

Po prostu moim zdaniem generowanie kolejnych MB na serwerach i w sieci w tym przypadku jest bezsensowne i bezpodstawne. Ot co.

Zdrawiam!:)
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Zbliżające się koncerty

Post autor: Blood On The Ground »

Jagaki, nie pierwszy i nie ostatni raz rzucasz się jak pies na za krótkim łańcuchu. Przyzwyczaiłam się. Nie będziesz wyznacznikiem co wolno a czego nie wolno umieszczać. Dłużej nie będę ciągnąć tego off topa.
Żegnam ozięble ^^
Żyć to znaczy rodzić się powoli
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Zbliżające się koncerty

Post autor: =MiLi= »

Uważam, ze temat powinien zostać. Nie widzę w nim nic dziwnego. Nie wszyscy mają ochotę czy czas szukać informacji o koncertach, a jeśli ktoś napisz tutaj o jakimś ciekawym koncercie to jest szansa, ze dowie się o nim więcej osób i zainteresowani kupią bilety. Moim zdaniem temat przydatny i nie rozumiem Jarek czemu Cię razi. Ale koniec offtopa.
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Kamilka
Młody rozbrykany
Posty: 262
Rejestracja: 25.11.2006, 19:08

Re: Zbliżające się koncerty

Post autor: Kamilka »

co więcej: może uda się niektórym osobom zgadać i zrobić jakiś wspólny wypad na koncert ;)
"To właśnie możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące..." P. Coelho

:*
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Zbliżające się koncerty

Post autor: *MysterY* »

a powiem wam że już duzymi krokami zbliża sie koncert zespołu MetalicA
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Zbliżające się koncerty

Post autor: shyduo »

a powiem Ci, ze tez miałem o tym pisać. I jakby nie było, muszę się wybrać w tym roku. Jak byli ostatnio to nie mogłem i obiecałem sobie, że jeśli będzie jeszcze kiedyś koncert to jadę
rogata
Młody aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 24.01.2009, 16:56
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Chełm

Re: Zbliżające się koncerty

Post autor: rogata »

ktoś się wybiera na tegoroczny Woodstock?
Life is piece of shit, when you look at it!
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Zbliżające się koncerty

Post autor: Linka »

rogata pisze:ktoś się wybiera na tegoroczny Woodstock?
byłam w zeszłym roku, a teraz akurat wypadł w czasie wycieczki do Hiszpanii. Jadę za to do Jarocina :)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Maria9
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 09.02.2012, 18:30
Płeć: kobieta

Re: Zbliżające się koncerty

Post autor: Maria9 »

Od stycznia trwa trasa koncertowa jednego z moich ulubionych ostatnio zespołów Das Moon. W lutym i marcu będą mieli sporo koncertów m.in. w Krakowie, Sopocie, Olsztynie, Warszawie i Łodzi. Już nie mogę doczekac się koncertu w Warszawie :D
Scarlett O'Hara
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 21.10.2012, 23:50
Płeć: kobieta

Re: Zbliżające się koncerty

Post autor: Scarlett O'Hara »

24/10/12
Koncert Thisquietarmy + AUN + ARRM @SEN PSZCZOŁY

Onit Agency oraz klub Sen Pszczoły zapraszają na wieczór z atmosferyczną muzyką ambient

Thisquietarmy to eksperymentalny, oparty na gitarze elektrycznej projekt Erica Quacha z Montrealu (Quebec, Kanada) działający od 2005 roku. Obracając się wokół improwizowanej drone’owej muzyki, Eric Quach dodaje do swoich dźwiękowych eksperymentów elementy post-punku, shoegaze, krautrocka, post-rocka, black metalu i doom metalu. Rezultat można określić mrocznym, melodyjnym, ekspansywnym i ujmującym krajobrazem. Jego kon
certy na żywo stają się najczęściej ścieżką dźwiękową do hipnotycznych i eterycznych wizualizacji, które przygotowuje samodzielnie do każdego występu. Ostatnie albumy thisquietarmy, „Resurgence” i „Vessels” wydane zostały przez wytwórnie Denovali Records (Niemcy) i Aurora Borealis (Wielka Brytania). Eric Quach nagrywał ponadto dla Alien8 Recordings (Kanada), Basses Frequences (Francja), Elevation (USA), Foreshadow (Polska), Killer Pimp (USA), Land of Decay (USA), Lunasylum (Belgia), Orange Milk (USA) oraz three:four (Szwajcaria). Thisquietarmy znane jest także ze współpracy z takimi muzykami jak Aidan Baker (Nadja), Scott Cortez (Lovesliescrushing) oraz zespołami: Monarch!, Yellow6 oraz Year of No Light.

AUN jest kanadyjskim duetem pochodzącym z Montrealu, który topi granice pomiędzy psychodelią, elektroniką, ambient, muzyką kosmiczną i shoegaze. Począwszy od 2007, AUN bardzo czynnie brało udział w międzynarodowych festiwalach muzycznych, tak zróżnicowanych jak Mutek, Roadburn, Wave Gothic, Victoriaville, Denovali Swingfest. W międzyczasie wydali wysoko notowane albumy współpracując przy tym z takimi wytwórniami jaki: Alien8 Recordings, Important, Cyclic Law oraz Denovali.

ARRM - to pochodzący z Sosnowca dwuosobowy projekt Artura Rumińskiego i Maćka Śmigrodzkiego. Muzycy tworzą ambientowo-dronowe pejzaże połączone z wizualizacjami, używając przy tym głównie gitar i smyczków. Aktualnie pracują nad debiutanckim albumem.

Start:
24 października 2012,
Klub Sen Pszczoły
Godzina: 21.00

Bilety: 25-35 PLN
Do nabycia od września w bileterii TICKETPRO oraz w wersji kolekcjonerskiej w klubie SEN PSZCZOŁY.
Wybrama
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 14.04.2013, 16:32
Płeć: mężczyzna

Re: Zbliżające się koncerty

Post autor: Wybrama »

Ja się wybieram na orane warsaw festival w tym roku
Ciemino
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 22.04.2013, 12:25
Płeć: kobieta

Re: Zbliżające się koncerty

Post autor: Ciemino »

Zbliża się kortowiada a tam też masa koncertów :) Kult, coma, grubson, vavamuffin, happysad i masa innych :) 24-26 maj olsztyn
miss.mango
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 16.05.2013, 11:32
Płeć: kobieta

Re: Zbliżające się koncerty

Post autor: miss.mango »

koncert Beyonce jak dla mnie jest mega mocnym wydarzeniem. Nie wiem czy jeszcze można kupić bilety, wiem jedno ja już swój mam:)))0 Mrs. Carter rządzi i wymiata:))
kojotekk
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 26.05.2013, 16:27
Płeć: mężczyzna

Re: Zbliżające się koncerty

Post autor: kojotekk »

Był ktoś z was na Beyonce? Jak było?
Ja się wybieram na CLMF
NajSalome1881
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 14.11.2013, 19:30
Płeć: mężczyzna

Re: Zbliżające się koncerty

Post autor: NajSalome1881 »

W marcu zagra u nas Within Temptation w Poznaniu i Warszawie [8-9 III]. Z kolei w Krakowie pojawi się Miyavi znany wszelkim pasjonatom jrocka ;) [23 III].
ODPOWIEDZ