Plotki o muzykach.

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi opiniami na temat najnowszej płyty swojego idola zajrzyj tutaj. Na tym forum rozmawiamy o każdym gatunku muzy.
ODPOWIEDZ
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Plotki o muzykach.

Post autor: robek »

Chciałbym się Waz zapytać czy jesli kogoś lubicie słuchać z muzyków, wokalistów, piosenkarek. To czy jednoczesnie interesuje Was ich zycie prywatne, plotki na ich temat ? Coś czym nie koniecznie chcą się dzielić z mediami czy fanami.
Robek
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Plotki o muzykach.

Post autor: Virgin »

ja sie nie interesuje, wazna dla mnie jest muzyka, ich zycie prywatne niewiele mniei ochodzi, no chyba, ze ma duzy wplyw na to, co tworza
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Plotki o muzykach.

Post autor: Centi66691 »

Zgadzam się z Virgin i wydaje mi się że ludzie nie powinni ingerować w życie gwiazd przecież jest to prywatna rzecz :D
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Plotki o muzykach.

Post autor: Justyśka »

jak widzę jakiegoś wokalistę to chcę wiedzieć ile ma lat, ile płyt nagrał i skąd jest. Ale jak już gazety zaczynają wypisywać z kim spał, a z kim nie to jakoś mnie to przestaje interesować...aż mi jest czasami szkoda takiej "gwiazdy". Na pewno czyjś życiorys nie wpływa na to czy kogoś słucham czy nie...
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Plotki o muzykach.

Post autor: Linka »

Kiedyś interesowałam się plotami, czytałam gazety i jakieś ciekawostki w internecie.
Od pewnego czasu słucham zespołów, o których praktycznie nic nie wiem, bo nawet nie widziałam zdjeć członków zespołu. Wystacza mi to, że podoba mi się ich muzyka i teksty.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Plotki o muzykach.

Post autor: Justyśka »

no w sumie to ja też słucham piosenek wiedząc tylko jak się dany zespół nazywa. Nawet nie mam informacji o członkach grupy, ani o krążkach:)
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Plotki o muzykach.

Post autor: Martuśka »

Nie interesuje sie i dlatego słucham np. Dody jak mnie najdzie ochota... gdybym czytała i oglądała wszystko o niej i sie tym przejmowała to bym nie chciala o niej słyszeć... Jak piosenka jest dobra i świetnie zaśpiewana to nie ma sensu przejmować sie tym co piszą o wokaliscie czy zespole...
Wurzel
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 02.04.2011, 10:03
Płeć: kobieta

Re: Plotki o muzykach.

Post autor: Wurzel »

Ja bardzo lubię Dodę.
rogata
Młody aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 24.01.2009, 16:56
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Chełm

Re: Plotki o muzykach.

Post autor: rogata »

czasem wokół artysty jest więcej szumu nie ze względu na talent, ale dlatego, że robi wokół mnóstwo skandali...
Life is piece of shit, when you look at it!
ODPOWIEDZ