Michael Jackson nie żyje

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi opiniami na temat najnowszej płyty swojego idola zajrzyj tutaj. Na tym forum rozmawiamy o każdym gatunku muzy.
ODPOWIEDZ
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Michael Jackson nie żyje

Post autor: robek »

W nocy wieku 50 lat w szpitalu w Los Angeles zmarl król muzyki pop Michael Jackson. Przyczyną życie był zawał serca. Amerykański gwiazdor zdobył 13 Nagrodód Grammy, a jego wiele piosenek tj. Thriller" czy "Billie Jean dotarło na pierwsze miejsca amerykańskich i europejskich list przebojów. Jackson mial przed sobą ok 50 koncertów, ktore ze względu na jego śmieć się niestety nie odbędą. Zatem moje pytanie: Kim dla was był Michael Jackson?
Robek
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Michael Jackson nie żyje

Post autor: aguśka »

Michael Jackson... nigdy za nim specjalnie nie przepadałam, owszem ma mnóstwo dobrych piosenek, ale to zależy kto co lubi... Na mnie On nigdy nie wywarł super wrażenia... :roll:
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Michael Jackson nie żyje

Post autor: Virgin »

Wspaniala postac, ktora wiele wniosla do muzyki i tanca (a nwet zycia wielu ludzi). Natchnienie wielu gwiazd. Ikona. Idol. Niby fanka jestem MJ tego do lat '90, ale uwazam życie tego czlowieka za wielka strate dla swiata muzyki...
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
ODPOWIEDZ