Muzyka w mp3

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi opiniami na temat najnowszej płyty swojego idola zajrzyj tutaj. Na tym forum rozmawiamy o każdym gatunku muzy.
ODPOWIEDZ
celin
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 04.04.2003, 23:30

Muzyka w mp3

Post autor: celin »

Jest problem - a raczej pytanie co sądzicie o stronach qture udostępniaja mp3 ( oczywiscie nielegalnie ) tzn przez wiele osób jest to egzekwowane jako niewybaczalne przestępstwo (moze dziwnych ludzi w necie spotykam).
Biorąc pod uwagę cenę płyt i ich ilosci niesposob wyrobic na kazda nowosc (osobscie niestac mnie na zakup zadnej ) .
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Muzyka w mp3

Post autor: JaGaKi »

Bo o to chodzi żę powinno siękupować płyte która na pewno nam posluży dług (czytaj min miesiąc) a potem jak się zbiera kolekcja to masz już w czym przebriać... początki zawsze są trudne... (Każdą nowość? Podążasz za modą?)... tak samo jest z Grami komputerowymi i filmami
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Muzyka w mp3

Post autor: Piqs - X »

i sie zacznie niekonczaca sie dyskusja za przeciw mp3 i nielegalnemu przepływowi mediów przez internet ;p kazdy ma swoje zdanie na ten temat, z jednej strony to okradanie przemyslu, z drugiej oszczedzanie wlasnych pienieniazkow..jedno jest pewne, sciaganie mp3 wchodzi w NAWYK coraz to mlodszym ludziom i raczej temu proceowi zaradzic sie nie da, a na pewno nie poprzez likwidacje kolejnych p2p...
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Muzyka w mp3

Post autor: pietruszka »

wg mnie to dobrze że szersze grono ludzi może usłyszeć jakiś zespół. przecież nie każdego stać na kupowanie płyt oryginalnych. jak już ktogoś stać albo poprostu to lubi to kupuję płytę i wykonawca zawsze ma jakąś grupę odbiorców która kupi płytę. ja kupuję tylko najlepsze produkcje ale najpierw i tak ściągam z internetu żeby przekonać się czy warto wydac te kilkadziesiąt złotych. czasem jest tak że podoba mi się jedna piosenka z całego albumu więc chyba aż tak bardzo nie okradnę artysty jak sobie ściągne jeden jego utwór z internetu.
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Muzyka w mp3

Post autor: JaGaKi »

Ja chyba z 2 - 3 razy kupowalem cał album w ciemno bo udało mi się ściągnąć jeden kawałek... a bardzo chciałem mieć całą płyte :) i dobrze wybrałem :P
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
szuman
Młody aktywny
Posty: 30
Rejestracja: 23.09.2006, 03:42

Re: Muzyka w mp3

Post autor: szuman »

w internecie są setki rosyjskich stron, z których można ściągnąć kawałki z całego świata. Powód: w Rosji jest to legalne :)
ODPOWIEDZ