najlepszy zespol HH??

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi opiniami na temat najnowszej płyty swojego idola zajrzyj tutaj. Na tym forum rozmawiamy o każdym gatunku muzy.
Erinne
Młody rozbrykany
Posty: 274
Rejestracja: 08.11.2006, 17:11
Lokalizacja: z piekla rodem xD

Re: najlepszy zespol HH??

Post autor: Erinne »

JA raczej nie słucham hh, ale dzisiaj z kumpela sluchałyśmy piosenke DKA - smutno mi, bylo to moze nie sieszne ale no ciekawe jeszcze potem zaczełysmy ja spiewac to sie ludzie troche dziwnie patrzeli jak spiewałysmy

,,Smutno mi bo jestem wesolutki(?)
Elemele, elemelemele dudki"


no a z tego co w radju słyszałam to VERBA ma fajne piosenki

POZDro dla wszystkich i zachecam do posłuchania tej piosenki ( DKA - smutno mi ) :zdziwko:
Na zewnątrz jestem kobietą. Bardzo chciałabym być tez taką w środku :(
Czuć się szczęśliwym i bez szczęścia- jest szczęściem...

A wiecie co najlepsze jest w [you] ??
To, że ma taką fajna kumpele jak ja xD

shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: najlepszy zespol HH??

Post autor: shyduo »

Ani tej pisoenki, ani Verby do hip-hopu bym nie zaliczył :P
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: najlepszy zespol HH??

Post autor: pietruszka »

shyduo pisze:
pietruszka pisze:Na dzień dzisiejszy pierwsze miejsce ma Eldo, za kulturę, tajemniczość, ciężkość i luz. Ale może mi się jeszcze pozmieniać.
Eldo jest wysoko także i u mnie, ale pod tymi względami nie doścignie najbardziej inteligentnie rapującego polaka (według mnie oczywiście) czyli Łony. i to on ma u mnie pierwsze miejsce. po prostu za teksty. polecam wszystkim. Swoja drogą, słynna Rozmowa z bogiem była kiedyś na olimpiadzie języka polskiego (ale się uśmiałem jak zobaczyłem ten tekst ... ;) )
wiedziałam że zapomniałam o kimś. i to o kimś bardzo ważnym. Łona jest tuż pod Eldo gdyż jego sarkazm czasem mnie wkurza. ironia jaką stosuje jest dobra ale nie na każdy nastrój. Rozmowa z Bogiem to genialny kawałek. osobiście jednak uważam że najlepszy jest Nie słuchać przed 2050.

Verba to nie hh. jak mi wychodzi facet w różowej koszuli zapiętej pod szyje i rymuje że go laska zostawiła i w dodatku nazywa to hiphopem to żal mi go serio. niech nie kaleczą muzyki. przynajmniej nie tej.
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
Erinne
Młody rozbrykany
Posty: 274
Rejestracja: 08.11.2006, 17:11
Lokalizacja: z piekla rodem xD

Re: najlepszy zespol HH??

Post autor: Erinne »

shyduo pisze:Ani tej pisoenki, ani Verby do hip-hopu bym nie zaliczył :P
No ja mowiłam ze nie slucham hh i powiem naprawde ze sie na tym nie znam... no to w takim razie co to za dziwactwo ?? :P
Na zewnątrz jestem kobietą. Bardzo chciałabym być tez taką w środku :(
Czuć się szczęśliwym i bez szczęścia- jest szczęściem...

A wiecie co najlepsze jest w [you] ??
To, że ma taką fajna kumpele jak ja xD

vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: najlepszy zespol HH??

Post autor: vanessa »

nie trawię hh, wyjątkiem jest Fisz
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: najlepszy zespol HH??

Post autor: shyduo »

Erinne pisze: No ja mowiłam ze nie slucham hh i powiem naprawde ze sie na tym nie znam... no to w takim razie co to za dziwactwo ?? :P
Nazwał bym to hip-hop-olo, ale raczej zaliczone powinny być do jakiegoś pop-u (rymowanego?) :P
Erinne
Młody rozbrykany
Posty: 274
Rejestracja: 08.11.2006, 17:11
Lokalizacja: z piekla rodem xD

Re: najlepszy zespol HH??

Post autor: Erinne »

NO to niech bedzie :) cos w granicach hh bylam blisko :pp
Na zewnątrz jestem kobietą. Bardzo chciałabym być tez taką w środku :(
Czuć się szczęśliwym i bez szczęścia- jest szczęściem...

A wiecie co najlepsze jest w [you] ??
To, że ma taką fajna kumpele jak ja xD

=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: najlepszy zespol HH??

Post autor: =MiLi= »

Łona.. Mistrz, geniusz, po prostu bark słów :) uwielbiam Go i nigdy nie przestanę, zawsze potrafi mi poprawić humor... teksty ma niesamowite... mogłabym sie nad Nim rozpływać ;P
OSTR aaaj oczywiscie wielki szacunek dla Niego, nie tylko dlatego, że z naszego osiedla ;) inteligentny hip hop, niesamowity Facet, kocha to co robi i to widać :)

A jesli chodzi o DKA, Verbę, Mezo itp to lubię i się nie wypieram :) wkurza mnie jak ktos na Nich wrzuca a potem sobie nuci pod nosem albo słucha w domu.. wstyd wstyd...
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: najlepszy zespol HH??

Post autor: pietruszka »

co do Meza to mam dwa oryginalne wydania "Wyjścia z bloków" w tym jedno dwupłytowe. ale pozostali są do kitu. Mezo jest najbardziej pozytywny. nie narzeka tak jak wszyscy i składanie rymów nieźle mu idzie. ale wkurza mnie, że tak się sprzedaje jednocześnie sprzedając hiphop. lubię jego muzykę i pozytywne podejście ale już trochę wyrosłam. teraz najbardziej Eldo, Łona, OSTR, Pezet.. itd. wymieniałam już;)
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
Heineken
Młody aktywny
Posty: 33
Rejestracja: 29.07.2007, 02:29

Re: najlepszy zespol HH??

Post autor: Heineken »

No to ja wymienię od najważniejszego składu (jak dla mnie) :

1.Paktofonika
2.Pokahontaz
3.Kaliber 44
4.Pijani Powietrzem
5.O.S.T.R
6.Eldo


Dziękuję :)
ODPOWIEDZ