facebook vs nasz-klasa

Od niego wszystko się zaczyna: nieprzespane noce, czerwone oczy, złe oceny w szkole ;-) Ciekawe strony, webmasterstwo, nowinki z sieci... tutaj rozmawiamy o tym wszystkim!
Liceallna
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 30.08.2010, 15:45
Płeć: kobieta

Re: facebook vs nasz-klasa

Post autor: Liceallna »

podnoszę: nasza klasa po wprowadzeniu nowego absurdalnego regulaminu straciła dużo użytkowników, w tym całe mnóstwo moich znajomych, więc ... i ja się stamtąd wyniosłam ;) na facebooku mam konto, używam bardzo często i chętnie, uważam, że oferuje niebotycznie więcej możliwości niż nasza klasa, w dodatku bardziej jasna i przejrzysta jest polityka prywatności fb, oferuje więcej opcji, jak np. ograniczanie widoczności naszych zdjęć czy czegoś tam z naszego profilu tylko dla określonych znajomych, na nk nie ma takiej opcji. W dodatku na facebooku będąc członkiem niektórych grup można dużo się dowiedzieć na interesujące nas tematy. no i jeszcze jedna zaleta ... na fb jest dużo więcej ludzi mlodych, a relatywnie niewiele starszych (czyli w wieku naszych rodziców i dalej :D)więc można dodawać zdjęcia z mneijszą cenzurą ;) ;) pozdrawiam wszystkich fejsbukomaniaków! ;)
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: facebook vs nasz-klasa

Post autor: Linka »

Liceallna pisze:na fb jest dużo więcej ludzi mlodych, a relatywnie niewiele starszych (czyli w wieku naszych rodziców i dalej :D)więc można dodawać zdjęcia z mneijszą cenzurą ;) ;) pozdrawiam wszystkich fejsbukomaniaków! ;)
ambitny argument....
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
rogata
Młody aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 24.01.2009, 16:56
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Chełm

Re: facebook vs nasz-klasa

Post autor: rogata »

:)
a tak propo to rzeczywiście nasza-klasa jest już passe. teraz facebook na topie. nk nigdy nie lubiłam, wydawała mi się strasznie sztuczna, face wydawał mi się nudny, ale jak sobie założyłam konto, okazał się bardziej przyjazny i niegroźny :D
Life is piece of shit, when you look at it!
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: facebook vs nasz-klasa

Post autor: Paweł »

Paweł 9.04.2009 roku o 13:17 pisze:Obecnie facebook posiada juz ponad 200 mln zarejestrowanych uzytkowników, z tego ostatnie 100 mln zdobył w zaledwie 8 miesięcy!
mineło półtorej roku... i FB ma już ponad 500 mln użytkowników... po prostu lol :)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: facebook vs nasz-klasa

Post autor: Justyśka »

no trzeba przyznać, że pod względem przyciągania tłumów fb bije wszystkich na głowę, ale ja osobiście mam konto na obu ale nie preferuję jakoś specjalnie żadnego
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
misi4sta
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 02.10.2012, 17:34
Płeć: kobieta

Re: facebook vs nasz-klasa

Post autor: misi4sta »

nasza klasa była fajna na początku. Jak zrobił się z niej portal randkowy to zupełnie straciła sens. Osobiście preferuję facebook'a
JonanTkk
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 10.01.2013, 14:57
Płeć: mężczyzna

Re: facebook vs nasz-klasa

Post autor: JonanTkk »

Ja mialem na poczatku na nk ale teraz wole FB
mucha33
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 29.01.2013, 22:47
Płeć: mężczyzna

Re: facebook vs nasz-klasa

Post autor: mucha33 »

W FB i NK jest taki problem, że nie rozdzielają znajomości prytanych od biznesowych przez co człowiek może wypaść nieprofesjonalnie wobec współpracowników, z tego tez powodu polecam LinkedIn.
mmmuslki
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 30.01.2013, 18:37
Płeć: kobieta

Re: facebook vs nasz-klasa

Post autor: mmmuslki »

Jakoś ani jedno ani drugie nie przyciągneło mnie na długo. Profile posiadam owszem, ale jakoś prawie nie korzystam z żadnego z w/w ;)
golum
Młody aktywny
Posty: 49
Rejestracja: 26.02.2013, 13:58
Płeć: mężczyzna

Re: facebook vs nasz-klasa

Post autor: golum »

Mam jedno i drugi :) na nk prawie nie wlaze ;) a fejs... no cóż niestety wiele ludzi się przeniosło na niego i by z kimś pogadac to trzeba przez niego :) gg jakoś z użytku wyszło wśród moich znajomych :P został fejs i komórka :D
cieszka
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 29.04.2014, 22:16
Płeć: kobieta

Re: facebook vs nasz-klasa

Post autor: cieszka »

Nasza Klasa odchodzi w zapomnienie. Teraz na topie jest FB.
wyspa90
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 30.04.2014, 11:00
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: facebook vs nasz-klasa

Post autor: wyspa90 »

FB panuje i króluje w necie, jednak nie ma się z czego cieszyć, publikujemy ta wszystko, a potem dowlona instytucja ma dostęp.

Co do NK to mam konto ale 2 lata mnie tam nie było, jednak jeśli już miałabym wybierać to wybrałabym Google + seriws, który idzie w to aby posiadać lepsze moduły od FB czyli poprawiają to co tam leży. Ponadto serwis, który nie jest siedliskiem spamu i reklam!
Tunows
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 07.05.2014, 12:14
Płeć: mężczyzna

Re: facebook vs nasz-klasa

Post autor: Tunows »

No tak, nasza klasa odeszła w zapomnienie. Teraz tylko Fb oraz Twitter.
Według mnie mają bardziej przejrzysty interfejs, a poza tym są międzynarodowe.
Ankakla
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 20.05.2014, 14:20
Płeć: kobieta

Re: facebook vs nasz-klasa

Post autor: Ankakla »

To my decydujemy co wrzucamy na publiczne serwisy. A narzekanie, że jakieś urzędy mają do tego dostęp, no cóż trzeba samemu myśleć ;)

A NK to już chyba tylko w pamięci została ;) Wyczerpali formułę doszczętnie i dlatego padli w rywalizacji z FB.
Aster
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 30.06.2014, 01:06
Płeć: mężczyzna

Re: facebook vs nasz-klasa

Post autor: Aster »

Ja obecnie korzystam tylko z facebooka, NK w ogóle nie uruchamiam.
tintin
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 27.05.2014, 23:49
Płeć: mężczyzna

Re: facebook vs nasz-klasa

Post autor: tintin »

niestety ale facebook już chyba pokonał naszą klasę
ODPOWIEDZ