Oceńcie (i skrytykujcie) twoje.logo.prv.pl

Od niego wszystko się zaczyna: nieprzespane noce, czerwone oczy, złe oceny w szkole ;-) Ciekawe strony, webmasterstwo, nowinki z sieci... tutaj rozmawiamy o tym wszystkim!
ODPOWIEDZ
buzuk
Młody aktywny
Posty: 10
Rejestracja: 28.02.2004, 19:09
Lokalizacja: Sam nie wiem dokładnie

Oceńcie (i skrytykujcie) twoje.logo.prv.pl

Post autor: buzuk »

Mam do was prośbę wieeelką - oceńcie moją stronę twoje.logo.prv.pl. Chciałbym żeby była jak najlepsza, więc mówiąc wprost - krytykujcie. Co jest spoko, a co do kitu :?:
"Powaga jest wrogiem wyobraźni" - BiG CyC
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Oceńcie (i skrytykujcie) twoje.logo.prv.pl

Post autor: Cns »

Fajna stronka wiesz ale jedno ci moze mnie denerwowac to to ze jak sie wchodzi na ta strone to sie zaczynaja właczac strony tzn 1-dan jakas inna!!!!!!1 A za całokszatł twej strony to 6-steczka mi sie podoba. :wink:
buzuk
Młody aktywny
Posty: 10
Rejestracja: 28.02.2004, 19:09
Lokalizacja: Sam nie wiem dokładnie

Re: Oceńcie (i skrytykujcie) twoje.logo.prv.pl

Post autor: buzuk »

Dzięki wielkie :mrgreen: przyznam się, że mnie też wnerwiają takie wyskakujące strony, ale moja nie ma niestety dużej ilości odwiedzających, dlatego zapisałem się do programu partnerskiego :D
Mogę ci tylko obiecać, że jak już będę miał te magiczne 100 wejść dziennie ;) to się wypiszę i stronki nie będą wyskakiwać.
"Powaga jest wrogiem wyobraźni" - BiG CyC
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Oceńcie (i skrytykujcie) twoje.logo.prv.pl

Post autor: Cns »

No to fajnie ale ja juz kiedys widzaiłem twa strone przy okazji na nia trafiłem alecz nie wiem gdzie :emm: Ale ofem fajna stronka. :D
ODPOWIEDZ