[ ocena ] www.df.cvd.pl

Od niego wszystko się zaczyna: nieprzespane noce, czerwone oczy, złe oceny w szkole ;-) Ciekawe strony, webmasterstwo, nowinki z sieci... tutaj rozmawiamy o tym wszystkim!
ODPOWIEDZ
Darkey
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 09.06.2004, 14:57
Lokalizacja: C.K

[ ocena ] www.df.cvd.pl

Post autor: Darkey »

Prosze Was o ocene mojej strony . Uwagi mile widziane co zmienić a co dodać :nom:

www.df.cvd.pl
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: [ ocena ] www.df.cvd.pl

Post autor: Polan »

Ja tam się nie znam :P ale monotonicznie dla mnie tam jest, Na gorze łądne dwa screeny, na dole jakieś kolorowe banerki,czy coś tam, ładne, a tak to szara ściana z drobnym maczkiem jakiś czarnych kreseczek. Oczywiście wszystko jest przejrzyste itd. itp. ale to już jak kto woli.

Poza tym, nie życzę nikomu grać na takich "wymaganich" jakie są podane, Czemu to brzmi jak spisane z pudełka ? Przecież to jest strona dla ludzi, a nie klamek i powinno być wielkimi literami, że jest to sprzęt na jakim lepiej nie grać bo się człowiek zrazi nie potrzebnie. Podobnie mi się wydaje naprzykład w dziale Bronie, Po co ktoś ma tam zaglądać ? Żeby się dowiedzieć czegoś, czegoś ciekawego o broniach, a nie tego że takowe strzelają... odkrywcze, gratuluję.

A poza tym to kawał niezłej roboty, tak trzymać.
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: [ ocena ] www.df.cvd.pl

Post autor: *MysterY* »

Mnie się stronka podoba fajnie się wgrywa (całkiem szybko), podoba mi sie strona główna, menu podręczne, ciekawe screen shoty i (tj. galeria), i tapetki i to że podaliście wymagania gry teraz wiem że se pogram :mrgreen: oraz nazwy broni, amunicji i dodatków do gry takie jak nowe postancie fajna stronka poprostu. oceniłbym na 6-/6
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
MRS Mariusz
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 01.06.2004, 21:09
Lokalizacja: Trzemeśnia

Re: [ ocena ] www.df.cvd.pl

Post autor: MRS Mariusz »

Darkey pisze:Prosze Was o ocene mojej strony . Uwagi mile widziane co zmienić a co dodać :nom:

www.df.cvd.pl
No jednym słowem LUX :tak:
ODPOWIEDZ