Strona horror!

Od niego wszystko się zaczyna: nieprzespane noce, czerwone oczy, złe oceny w szkole ;-) Ciekawe strony, webmasterstwo, nowinki z sieci... tutaj rozmawiamy o tym wszystkim!
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Strona horror!

Post autor: shyduo »

Myslę, że nie koniecznie z tym wiekiem. Myślę, że wystarczy ci którzy mają słabe nerwy nawet jak będą miec 30 lat nie powinni tego oglądać. Jak widać palmal napisał, aby nie wchodziły tam osoby o słabych nerwach, a więc zastosował środki bezpieczeństwa.
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Strona horror!

Post autor: Fergie »

Tak w sumie, to każdy decyduje sam co powinien oglądać, a co nie... Ja jak pokazywałam te fotki koleżance, to już nawet we mnie obrzydzenia nie wywoływały... To żeczywiście zależy od nerwów, a nie od wieku :P
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
Yatamanka
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 17.02.2005, 20:48
Lokalizacja: Łódź

Re: Strona horror!

Post autor: Yatamanka »

mnie te fotki nie ruzają, bo do widoku krwi i poszkodowanych po wypadkach jestem przyzwyczajona <mama pracowała w szpitalu a ja tam często w odwiedzinach bywałam> .. ale faktycznie nieeciekawe są takie widoki...
Nie nalezy mylic prawdy z opinia wiekszosci...
kwitnace-magnolie
Młody rozbrykany
Posty: 396
Rejestracja: 17.04.2005, 00:49

Re: Strona horror!

Post autor: kwitnace-magnolie »

moja koleżanka tą stronke uwielbia! heh
IN MY WILDEST FANTASY..
wszystko co mam - podziele się z TOBĄ tym..
many
Młody aktywny
Posty: 43
Rejestracja: 17.03.2003, 01:05

Re: Strona horror!

Post autor: many »

nie rozumiem jak dziewczyna, w ogóle jak jakikolwiek człowek może coś takiego lubić

na mnie to nie robi wrażenia
chociaż jakbym przez pare h poogladal takie zdjecia to moze by mi sie cos z główką stalo :]
everything you can imagine is real
Kuba_guzik
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 28.05.2005, 18:31

Re: Strona horror!

Post autor: Kuba_guzik »

Fotki nieziemskie strasznie to fakt. Czy powinniśmy oglądać czy nie to każdy powinnien ocenić według siebie. Jedynym plusem z tego wydaje mi się że przyzwyczajamy się do takiego widoku i potem w przyszłości jakby się coś stało, będzie nam łatwiej na to patrzeć a nie zemdleć na przykład.
s0rr0w
Młody rozbrykany
Posty: 222
Rejestracja: 17.03.2005, 23:40
Lokalizacja: Łódź

Re: Strona horror!

Post autor: s0rr0w »

Może ja jestem jakaś niewrażliwa, czy coś, ale jak widzę zdjęcia z tej strony po raz setny, to zaczynają mnie już nudzić :] Po prostu jak komuś jest niedobrze, to niech nie ogląda i tyle :]
"Najważniejszą rzeczą na świecie jest miłość. Ona kreuje nas i buduje nasz świat. Tak samo jest z Capoeira, jeżeli nie kochamy świata, ludzi, ona nigdy nie zapuści korzeni i nie wyrośnie w nas..." - Joao Pequeno
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Strona horror!

Post autor: Fergie »

Te fotki działąją na zasadzie, że jak sie je pierwszy raz ogląda, to się wydają takie obrzydliwe... Ale potem gdy wchodzi się któryś raz i wie się co człowieka czeka, to wcale już tak nie rażą i wogóle... (za dużo słowa 'się')
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Strona horror!

Post autor: *MysterY* »

Na rottenie były egzekucje które robli teroryści :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Strona horror!

Post autor: Linka »

Podałam ostatnio w klasie stronke rotten to kumpel po jej obejżeniu był dość mocno obrzydzony, a kolezanka na lekcji z kompami sobie włączyla i z usmiechem ogladala fotki przez 45 minut. W dodatku co chwile wołała wszystkich dookoła i pokazywała co jej sie najbardziej podoba. Ma dziewczyna mocne nerwy ;)

Ja osobiście nie przepadam za takimi rzeczami.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

Re: Strona horror!

Post autor: anuśka :) »

Szczerze? Boję się włączyć tą stronkę. Zwłaszcza po przeczytaniu postów :] i nie będę oglądać żadnych drastycznych zdjęć :] chce normalnie spać :)
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Strona horror!

Post autor: *MysterY* »

dawaj Anuśka nie pekaj :P hehe nieno żarcik :mrgreen:
a co do twojej koleżanki Linka to ona może chce zostać lekarzem, prywatnym zabójcą albo żołnieżem zawodowym :mrgreen: jeśli wiesz jej to nie obrzydza :)
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Strona horror!

Post autor: Linka »

Z tego co wiem planuje przyszłosc zwiazana z ekonomia, a to raczej mało z krwia i trupami ma wspolnego ;)
Anuśka- nie radze zaglądać jeśli nie lubisz patrzec np na głowy zmiażdżone pod pociągiem, robaki zjadające zielone zwłoki itd :fala: :oops2:
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Strona horror!

Post autor: vanessa »

a ja oglądałam i nie patrze na to z obrzydzeniem.
Dla mnie najgorsze są wymioty, jak widzę jak ktoś wymiotuje to wtedy odpadam kompletnie, pozatym moge patrzeć na wszystko: na zmiażdżone głowy, poodcinane kończyny, zielone zwłoki czy inne takie tam.
:mrgreen: trochę dziwnie, wiem.
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Strona horror!

Post autor: Paweł »

vanessa... tak piszesz co mozesz oglądać i przed oczami mam "hostel"... ;]
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Strona horror!

Post autor: vanessa »

mój chłopak był w szoku, jak zamykałam oczy i zatykałam uszy w momencie kiedy oni wymiotowali, a jak Paxton odcinał oko tej Japonce/Chince ; ] to patrzyłam 'z zainteresowaniem' hah.. :twisted:
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Strona horror!

Post autor: Paweł »

hehe... każdy ma jakieś słabości ;]
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
mracidburn
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 05.09.2006, 18:05

Re: Strona horror!

Post autor: mracidburn »

www.b0g.org , dzial offensive shit i rotten sie poprostu chowa.
martynka_15
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 30.07.2007, 21:49
Lokalizacja: opole

Re: Strona horror!

Post autor: martynka_15 »

A na mnie to nie zrobiło jakiegoś wrażenia,przecież to są tylko ludzie,przesadzacie.
KOCHAM CIĘ JUŻ NA ZAWSZE KOCHANIE I NIGDY NIE PRZESTANĘ:*:*:*
Ares
Młody aktywny
Posty: 10
Rejestracja: 01.07.2007, 11:06

Re: Strona horror!

Post autor: Ares »

To wszystko zależy od nerw danej osoby. Jednak i ci, którzy oglądają już ktoryś raz z kolei takie zdjecia sa już przyzwyczajeni do takich sytuacji.
Ares
ODPOWIEDZ