Super Gra internetowa

Od niego wszystko się zaczyna: nieprzespane noce, czerwone oczy, złe oceny w szkole ;-) Ciekawe strony, webmasterstwo, nowinki z sieci... tutaj rozmawiamy o tym wszystkim!
ODPOWIEDZ
Pan_Wielkie_D
Młody aktywny
Posty: 153
Rejestracja: 08.02.2005, 00:51
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Piła/Toruń

Super Gra internetowa

Post autor: Pan_Wielkie_D »

Polecam tą gre internetową. Kliknij w tu aby dowiedziec sie wiecej http://www.gra24h.pl/




admin: nie zarabiamy na sobie, tutaj biznes ist not biznes (-;
Brahms
Młody aktywny
Posty: 184
Rejestracja: 07.02.2005, 20:43
Lokalizacja: Piła

Re: Super Gra internetowa

Post autor: Brahms »

Mogl bys napisac cos wiecej??
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Super Gra internetowa

Post autor: Phantom »

Co prawda, to prawda, ale samemu też możnaby się odrobinę wysilić O.o Informacje podawane przez autorów to też informacje.
www.gra24h.pl pisze:Nasza gra jest unikalnym serwisem rozrywkowym w Polskim Internecie uczestniczący w niej gracz może odwiedzać różne wirtualne budynki na przykład pub i biblioteka, w których może spotkać różne ciekawe postacie występujące w grze. Po poznaniu danej postaci może kontynuować z nią znajomość. W czasie spotkań gracz może otrzymywać lub nabywać różne przedmioty oraz wiedzę. Elementy te są mu potrzebne przy spotkaniach z innymi postaciami. Oryginalnym budynkiem jest giełda, na której gracze wystawiają zdobyte przez siebie przedmioty i kupują od innych osób uczestniczących w grze. Kolejnym sposobem na zdobycie przedmiotów niezbędnych przy kolejnych spotkaniach jest sklep. Wiedze potrzebną przy rozwiązywaniu różnych zadań wynikłych w czasie spotkań można nabywać w centrum kształcenia. W grze są wykorzystywane przez bohatera wirtualne pieniądze (kredyty) istnieją różne sposoby pozyskiwania kredytów. Jednym z nich jest na przykład bank, w którym można założyć lokatę terminową z posiadanych kredytów i kontynuować grę czerpiąc zyski z procentów innym sposobem, szybszym na zdobycie kredytów ale ryzykownym jest kupno akcji wirtualnych firm. Bardzo często do gry dochodzą nowe postacie, z którymi można się spotkać dzięki temu gracze mają zapewnioną cały czas dużą dozę rozrywki.
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

Re: Super Gra internetowa

Post autor: devitto »

Gra całkiem niezła, nie powiem... Ale szybko się nudzi... Gra typowo przygotowana do zarobku własnego :nom:
We are the champions!
Pan_Wielkie_D
Młody aktywny
Posty: 153
Rejestracja: 08.02.2005, 00:51
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Piła/Toruń

Re: Super Gra internetowa

Post autor: Pan_Wielkie_D »

Mi ta gra sie podoba, ale jak juz z każdym gadałem to sie zrobiła troche nudna, ale gram dalej, najlepsze jest jak jada po mnie ze jestem zbyt nudny :P a jaki bez kasy mam być :)
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Super Gra internetowa

Post autor: Fergie »

Mi sie ta gra niezbyt podoba.....
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Super Gra internetowa

Post autor: Phantom »

Ttttoo jest takie.. beznadziejne? O.o
Brahms
Młody aktywny
Posty: 184
Rejestracja: 07.02.2005, 20:43
Lokalizacja: Piła

Re: Super Gra internetowa

Post autor: Brahms »

Nie lubie takich gier. A w ogóle jak słysze hasło "poznaj nowych, ciekawych ludzi" to mi się niedobrze robi. Bede przez jakas gre poznawał "Wojtków co tez maja 12 lat" :)
ODPOWIEDZ