Pomóżcie!! Bo sie na tym nie znam :(

Od niego wszystko się zaczyna: nieprzespane noce, czerwone oczy, złe oceny w szkole ;-) Ciekawe strony, webmasterstwo, nowinki z sieci... tutaj rozmawiamy o tym wszystkim!
ODPOWIEDZ
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Pomóżcie!! Bo sie na tym nie znam :(

Post autor: GoSiAcZeK »

No wiec chodzi o to że formatowalam ostatnio dysk coś sie zwaliło w kompie i nie umiem na nowo zainstalowac gadu gadu :( A bez niego to ja nie dam rady :nie: Nie da sie ze stron po prostu nie ma i juz :? Moze znajdzie sie ktos kto mi jakos pomoze bo ja serio jestem ciemna w tych sprawach :wink:
13.02.2005 r.

A. ;**
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Pomóżcie!! Bo sie na tym nie znam :(

Post autor: Fergie »

Nie da się? Dziwne, bo po sformatowaniu już wszystko powinno być okej :emm: Nie masz przypadkiem jakiegoś programu antywirusowego (spolszczyłam), który by ci tą usługe blokował? Bo w niektorych się nie da ściągać komunikatorów i kazy.
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Pomóżcie!! Bo sie na tym nie znam :(

Post autor: GoSiAcZeK »

Njagorsze jest to ze ja sie na tym kompletnie nie znam i znajac zycie to sobie sama nie poradze :( No ale mowi sie trudno jeszcze sprobuje :(
13.02.2005 r.

A. ;**
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Pomóżcie!! Bo sie na tym nie znam :(

Post autor: Fergie »

GoSiAcZeK pisze:Njagorsze jest to ze ja sie na tym kompletnie nie znam i znajac zycie to sobie sama nie poradze :( No ale mowi sie trudno jeszcze sprobuje :(
Teraz sobie przypomniałam, że kiedys też się z tym męczyłam, a potem się okazało, że klikam nie na to co trzeba :emm: Ja klikałam na ikonke, a trzeba bylo na napis, czy jakoś tak odwrotnie...
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Pomóżcie!! Bo sie na tym nie znam :(

Post autor: GoSiAcZeK »

Fergie pisze:Nie da się? Dziwne, bo po sformatowaniu już wszystko powinno być okej :emm: Nie masz przypadkiem jakiegoś programu antywirusowego (spolszczyłam), który by ci tą usługe blokował? Bo w niektorych się nie da ściągać komunikatorów i kazy.
Dobra udalo sie :D Mialas racje bylo to zablokowane :hihi: thx :wink:
13.02.2005 r.

A. ;**
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Pomóżcie!! Bo sie na tym nie znam :(

Post autor: stefan »

Moze znajdzie sie ktos kto mi jakos pomoze bo ja serio jestem ciemna w tych sprawach
najlepiej, gdyby to był jakiś kolega ze szkoły, ponieważ:
Nie da się? Dziwne, bo po sformatowaniu już wszystko powinno być okej Nie masz przypadkiem jakiegoś programu antywirusowego (spolszczyłam), który by ci tą usługe blokował? Bo w niektorych się nie da ściągać komunikatorów i kazy.
bez urazy, ale to są kompletne bzdury :)
Njagorsze jest to ze ja sie na tym kompletnie nie znam i znajac zycie to sobie sama nie poradze
i tu właśnie przydaje się pomoc kolegi-informatyka ;)
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Pomóżcie!! Bo sie na tym nie znam :(

Post autor: JaGaKi »

Fergie, niestety racji nie masz...
a) nie myl antyvira z firewallem
b) musisz dopiero kliknąć że chcesz blokować te programy...
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Pomóżcie!! Bo sie na tym nie znam :(

Post autor: GoSiAcZeK »

No jeśli mogę się odezwać to blokowałmi to firewall ... ale już sobie poradziłam i odblokowałam ... :wink:
13.02.2005 r.

A. ;**
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Pomóżcie!! Bo sie na tym nie znam :(

Post autor: GoSiAcZeK »

Heheh gdy by nie Fergie to bym w ogóle nie wiedziała co może być grane i w sumie to dzięki niej mniej więcej zajarzyłam o co chodzi ale thx Stefan i JaGaKi za wyjaśnienie co serio się stało i co było powodem :nom:
13.02.2005 r.

A. ;**
ODPOWIEDZ