Włatcy Móch

Od niego wszystko się zaczyna: nieprzespane noce, czerwone oczy, złe oceny w szkole ;-) Ciekawe strony, webmasterstwo, nowinki z sieci... tutaj rozmawiamy o tym wszystkim!
Zablokowany
wiewióR
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 06.12.2006, 02:01

Włatcy Móch

Post autor: wiewióR »

Niektorym mowi wiele innym nie mowi nic. Jest to nowy serial animowany dla doroslych, ktory juz zaczyna budzic kontrowersje wsrod ludzi. Uwazany jest przez wiekszosc za polski odpowiednik slynnego Miasteczka South Park. Niestety ja sie z tym nie zgadzam do konca. Na stronce mozna sie dowiedziec wiecej na temat serialu jak i ogladnac fragmenty odcinkow. Jezeli przypadni Ci do gustu w jakims stopniu to mozna sciagnac nawet 2 pierwsze odcinki serialu.

Po wiecej zapraszam na Włatcy Móch

Pozdrawiam

P,S jezeli zrobilem cos nie tak to prosze mnie nie bic :) i w razie potrzeby przeniesc temat tam gdzie nalezy.
Ostatnio zmieniony 06.12.2006, 23:38 przez wiewióR, łącznie zmieniany 1 raz.
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Włatcy Móch

Post autor: Phantom »

Twoim podstawowym błędem jest reklamowanie beznadziejnej produkcji.
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Włatcy Móch

Post autor: stefan »

drugim podstawowym błędem jest nadanie wątkowi idiotycznego tytułu, który nic nikomu nie mówi.
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Włatcy Móch

Post autor: JaGaKi »

denerwują mnie ludzie którzy tylko zakładają konto na naszym wspaniały/super/extra (nieodpowiednie skreślić (się to nazywa wolność słowa :D )) tylko po to, żeby zrobić reklame jakiejś stronki... zero finezji i zero znajomości marketingu
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Zablokowany