limit?

Od niego wszystko się zaczyna: nieprzespane noce, czerwone oczy, złe oceny w szkole ;-) Ciekawe strony, webmasterstwo, nowinki z sieci... tutaj rozmawiamy o tym wszystkim!
ODPOWIEDZ
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

limit?

Post autor: Martuśka »

Dlaczego jeśli wpisuje adres strony internetowej na wp to pojawia mi się po chwili ze przekroczyłam jakiś limit i nie moge tam wejść, wtedy wpisuje wp do google i wtedy moge wejść na tą strone... czasem włączam jakąś strone i pisze ze nie moze sie połączyć z serwerem czy coś i nie moge wejść na tą stronę, a po jakimś czasie juz moge tam wejść. Mam neostrade od pół roku i zawsze wszystko było ok, płacę rachunki regularnie co miesiąc i nigdy nie miałam problemu z wejściem na jakąkolwiek stronę. Nie wiem czemu tak sie dzieje bo podobno neostrada zlikwidowała limity. pomoże ktoś? z góry dziękuje:)
BOING747
Młody aktywny
Posty: 12
Rejestracja: 25.07.2007, 22:18

Re: limit?

Post autor: BOING747 »

Nie wiem co z Twoim limitem czy coś takiego, ale powiem Ci, nie mam stacjonarnego, ani neostrady. Mam iplusa-wolne, ale zawsze coś...
Otóż może masz limit na pobieranie/ściąganie z internetu. Ja tak mam, powyżej 1GB bede mial zablokowany internet, a nawet moge dostać karę!!! Dowiedz się czy tak jestu Ciebie. Mi często też strony nie wchodzą(żadne jak długo siedzę w necie), wlączam ponownie komputer i wtedy już wchodzą strony.
Powodzenia :ok:
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: limit?

Post autor: Paweł »

nie nie... limit sciagania danych nie ma tutaj nic do rzeczy.

Po prosty został przekroczony limit na wczytywanie strony? Kiedys tez mi taki bład wyskakiwał ale ustał. Po prostu "siedziało coś na łaczu" ;-)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: limit?

Post autor: Martuśka »

no Paweł chyba masz racje bo tak chyba pisało ze przekroczono limit wczytywania strony. I w sumie jak za jakiś czas próbowałam to wchodziła strona. A limit na ilość pobieranych danych i neostradzie? to nie możliwe :D dzięki za rady:)
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: limit?

Post autor: robek »

Też tak kilka razy miałem z róznymi stronami. Ale niewiem o co im chodzi?
Robek
tro
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 08.05.2013, 13:26
Płeć: mężczyzna

Re: limit?

Post autor: tro »

albo masz bardzo wolny internet (jeśli problem dotyczył wczytywania większości stron www) lub strona padła (jeśli tylko miałaś tak z jedną stroną internetową)
ODPOWIEDZ