lancuszki....

Od niego wszystko się zaczyna: nieprzespane noce, czerwone oczy, złe oceny w szkole ;-) Ciekawe strony, webmasterstwo, nowinki z sieci... tutaj rozmawiamy o tym wszystkim!
ODPOWIEDZ
paktofonikaz
Młody aktywny
Posty: 64
Rejestracja: 27.08.2007, 09:13

lancuszki....

Post autor: paktofonikaz »

Wierzycie w takie cos jak lancuszki np jezeli tego nie przeslesz dalej nigdy nie zaznasz przyjazni i milosci... ?
IzzY
Młody aktywny
Posty: 121
Rejestracja: 26.12.2006, 22:42
Lokalizacja: Koive-neni

Re: lancuszki....

Post autor: IzzY »

nie wierze w to i sam fakt istnienia lańcuszków szczęścia i tych innych poważnie mnie irytuje ;-)
Kocham wszystkich ludzi, ale mam prawo nie wszystkich lubić.
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: lancuszki....

Post autor: Linka »

Już daaawno nie dostałam takiego łańcuszka, był tylko jakiś że nie zdam matury jak nie wyśle iluś smsów. Nigdy jeszcze nie rozesłałam tego badziewia ani na gg, ani przez telefon. Swoją drogą to sieci komórkowe nieźle zarabiają na takich łańcuszkach.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: lancuszki....

Post autor: shyduo »

a gg pada :P

Stop pedalskim łańcuszkom !!
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: lancuszki....

Post autor: Martuśka »

żadnych łańcuszków nie przesyłam... to nic nie daje, nawet z sieci jak sie wyśle ileś tam sms-ów to sie dostanie 30 zł za darmo :lol: wymyślają takie głupoty i naiwni sie dają na to nabrać :P na gg nie miałam żadnych łańcuszków - widocznie moi znajomi tez sie w to nie bawią :P
paktofonikaz
Młody aktywny
Posty: 64
Rejestracja: 27.08.2007, 09:13

Re: lancuszki....

Post autor: paktofonikaz »

ja wlasnie mialam i zrealizowalam pol na wpol .. i bylo tam cos mniej wiecej o nie udanych zwiazkach :(( z jednej strony wiem ze to glupota ale sie przejmuje ;/
agatha2
Młody aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 27.01.2007, 14:54
Lokalizacja: Sieradz

Re: lancuszki....

Post autor: agatha2 »

Do pewnego czasu łańcuszki mnie irytowały. Dziś są mi obojętne. Zdecydowanie nie wierzę.
Everytime I look around I see People don't care about you and me Take a look inside your heart You see The human are not the same But you are just like me
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: lancuszki....

Post autor: Anuś »

tfu.. nie wierze nie rozsylam ;p
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: lancuszki....

Post autor: robek »

Nie wierze. Bo i dlaczego.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: lancuszki....

Post autor: Paweł »

zwykły spam!

a najgorsze jest coś w stylu "przeslij to dalej, gadu placi (potrzebujacemu pomocy) za każdą przesłana wiadomość" :oops2:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: lancuszki....

Post autor: =MiLi= »

Nie wierzę, to głupota
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
spokogosc
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 28.06.2007, 11:01
Lokalizacja: Łódź

Re: lancuszki....

Post autor: spokogosc »

Swego czasu jak od kogoś z moich kontaktów dostawałem łancuszek to zaraz go blokowałem :P , teraz się bydło nauczyło że mają do mnie tego g****** nie wysyłać.


A wiecie co mnie jeszcze bardzo denerwuje jak jakiś debil zmienia status 20x na minutę..... z kąd się biorą takie dzieci neostardy ?
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: lancuszki....

Post autor: Martuśka »

to kogo ty masz na liście? :D :P u mnie nikt tak często nie zmienia opisów...

przypomniało mi sie ze przed matura dostałam esa że mam to wysłać do wszystkich maturzystów z mojej książki telefonicznej bo nie zdam matury... nie wysłałam i zdałam :P
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: lancuszki....

Post autor: Linka »

Martuśka pisze:nie wysłałam i zdałam :P
ja tez ;)

Tak mi się przypomniało, mój chłopak kiedyś sobie ustawił status w stylu "kto mi wyśle łańcuszek, ten jest głupi" i oczywiście ludzie zaczęli mu na złość wysyłać wszystkie łańcuszki jakie znali ;)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: lancuszki....

Post autor: melOn »

mnie szlak trafia jak ktoś mi wysyła... jak można w coś takiego wierzyć? ;/
spokogosc
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 28.06.2007, 11:01
Lokalizacja: Łódź

Re: lancuszki....

Post autor: spokogosc »

melOn pisze:mnie szlak trafia jak ktoś mi wysyła... jak można w coś takiego wierzyć? ;/
No Ja też się nad tym zastanawiam.... może ludziom sprawia przyjemność rozsyłanie tego "Shit'u" ? Może czują się wtedy lepsi ? Może to jest jakiś sposób dowartościowania się ?
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: lancuszki....

Post autor: Anuś »

spokogosc pisze: A wiecie co mnie jeszcze bardzo denerwuje jak jakiś debil zmienia status 20x na minutę..... z kąd się biorą takie dzieci neostardy ?
na gadu mozna wylaczyc 'powiadomienia o zmianie statusu' ;p;p
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
stary_jary
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 20.11.2007, 00:50

Re: lancuszki....

Post autor: stary_jary »

paktofonikaz pisze:ja wlasnie mialam i zrealizowalam pol na wpol .. i bylo tam cos mniej wiecej o nie udanych zwiazkach :(( z jednej strony wiem ze to glupota ale sie przejmuje ;/

związki mogą być nieudane, dzieci umierają, pech to pech i żaden łańcuszek tego nie zmieni. nie jestem przesądny i nawet gdyby mi droge przebiegł czarny kot z potłuczonym lustrem pod pachą to niczego to niezmieni.
ale te łańcuszki to właśnie albo mają napchać komuś kase w kieszeń albo sa dla rozrywki jakis idiotow. kiedys chodzily takie, ze potrzebuja jakiejs grupy krwi i podany byl numer telefonu. i ludzie dzwonili a ci liczyli ile osob zadzwonilo czy cos. glupie zabawy.
mlody nie jestem ale lańcuszki były zawsze. tylko kiedyś trza było pocztą rozsyłać i przepisywać :mrblue:
a teraz tylko opcje kopiuj, wklej i wyslij do wszystkich...albo przeslij dalej :mrblue:
Luria
Młody aktywny
Posty: 30
Rejestracja: 11.01.2008, 19:10

Re: lancuszki....

Post autor: Luria »

Łańcuszki obrażają osobę, do której są wysyłane i odsłaniają durnotę osoby, która wysyła.
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: lancuszki....

Post autor: Justyśka »

nienawidzę łańcuszków i uważam, że ludzie którzy to wysyłają albo są tacy naiwni albo bardzo im się nudzi i lubią wkurzać ludzi. Jeżeli komuś sprawdził się przynajmniej 2 razy taki łańcuszek to chyba mu nobla dam:) to jest tak bzdurne, że aż śmieszne
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
ODPOWIEDZ