lancuszki....

Od niego wszystko się zaczyna: nieprzespane noce, czerwone oczy, złe oceny w szkole ;-) Ciekawe strony, webmasterstwo, nowinki z sieci... tutaj rozmawiamy o tym wszystkim!
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: lancuszki....

Post autor: Linka »

Ostatnio dostałam jednego dnia jakieś 3 rybki szczęścia...
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
spokogosc
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 28.06.2007, 11:01
Lokalizacja: Łódź

Re: lancuszki....

Post autor: spokogosc »

Nie mówcie mi nic o tym ****** nie dość że na gg, to jeszcze teraz ne e-mail i nasza klasę takie rarytasy dostaję.

Ehhh szkoda słów już.........
ewelina_m
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 07.04.2008, 11:38

Re: lancuszki....

Post autor: ewelina_m »

nienawidzę łańcuszków, doprowadzają mnie do szału, kiedyś nawet dostałam listem normalnym taki na adres domowy! pisało coś tam że jeśli nie wyśle tego dalej umrę, umrze moja rodzina, upadnie moja firma( sklep z artykułami dla niemowląt tak dokładnie było podane) że doprowadzi nie wysłanie tego listu do kataklizmu prawdziwego, zbagatelizowałam ,wyrzuciłam do kosza i co żyje....;)wiec nie warto wierzyć łańcuszkom! ostrzegam wszystkim żebyście nie dali się zwariować.


Na forum reklama jest zabroniona
=MiLi=
Ostatnio zmieniony 27.05.2008, 21:10 przez ewelina_m, łącznie zmieniany 1 raz.
nikki1501
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 30.07.2008, 14:46
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: lancuszki....

Post autor: nikki1501 »

lancuszki sa okropne! nienawidze ich! i tym bardziej nie wierze w ani jedno slowo ktore tam pisza :emm:
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: lancuszki....

Post autor: Justyśka »

łańcuszki to najbardziej denerwująca rzecz chodząca po necie... po co to komu? ja w ogóle nie rozumiem po co ktoś je wymyśla. Kiedyś się nieźle uśmiałam... zazwyczaj na końcu takich łańcuszków jest napisane np "jeżeli tego nie wyślesz to przez 7 lat nikt Cie nie pokocha..." to taki przykład...zazwyczaj jest podobnie, a w łańcuszku który niedawno dostałam na końcu było "...jeżeli tego nikomu nie wyślesz w ciągu 12 godzin to jutro przejedzie Cię tramwaj..." no po prostu polew jak nie wiem bo u nas nawet tramwajów nie ma;P No ale znajdują się tacy ludzie (zazwyczaj w wieku około 11-12 lat) którzy w to wierzą i przesyłają dalej denerwując innych...ehh:/
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
tro
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 08.05.2013, 13:26
Płeć: mężczyzna

Re: lancuszki....

Post autor: tro »

łańcuszki to głupota
pamiętam na gadu gadu były swego czasu plagą
patrycjamanka
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 03.07.2014, 12:06
Płeć: kobieta

Re: lancuszki....

Post autor: patrycjamanka »

Naprawdę trzeba być naiwnym żeby wierzyć w coś takiego...
ODPOWIEDZ