Nasza-klasa

Od niego wszystko się zaczyna: nieprzespane noce, czerwone oczy, złe oceny w szkole ;-) Ciekawe strony, webmasterstwo, nowinki z sieci... tutaj rozmawiamy o tym wszystkim!
ODPOWIEDZ
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Nasza-klasa

Post autor: robek »

Co myślicie o tego typu portalach? Są potrzebne? Logujecie się na nich? Bierzecie w nich aktywny udział Odświeżacie przez nie stare znajomości? Odzywacie sie do kolegów, koleżanek z dawnej klasy?
Ostatnio zmieniony 02.03.2008, 08:51 przez robek, łącznie zmieniany 2 razy.
Robek
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Nasza-klasa.pl

Post autor: stefan »

robek pisze:Co myślicie o tego typu portalach. Są potrzebne. Logujecie się na nich. Bierzecie w nich aktywny udział. Odświeżacie przez nie stare znajomości. Odzywacie sie do kolegów, kolezanek z dawnej klasy.
robek, a co sądzisz o używaniu pytajnika?
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: Nasza-klasa

Post autor: robek »

Aha rzeczywiście. Zapomniałem o nim. Dzięki za podpowiedz. Pozdrawiam.
Robek
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Nasza-klasa

Post autor: Linka »

Korzystam raz na jakis czas- nie żebym była tym jakoś szczególnie zafascynowana. Fajnie popatrzeć na fotki znajomych, których nie widziało się z 10 lat, ale nie można ciągle tam grzebać, bo po pewnym czasie sie nudzi.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Nasza-klasa

Post autor: =MiLi= »

Bywam na naszej klasie, uważam, że pomysł super. Znalazłam sporo osób z dawnych klas, szkół.. nawet z przedszkola ;) znalazłam ludzi, z którymi spędzałam wakacje nad morzem itd ;)
Śmieszy mnie takie poruszenie jakie to złe skutki może mieć korzystanie z tego portalu. Jak ktoś jest rozsądny i nie chwali sie wszem i wobec ile to nie ma kasy i gdzie mieszka to nie ma się o co martwić ;)
Ostatnio zmieniony 04.03.2008, 00:48 przez =MiLi=, łącznie zmieniany 1 raz.
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Nasza-klasa

Post autor: Centi66691 »

Wydaję mi się że to jest suuper pomysł nie dość że można odnaleźć swoich znajomych ale również ich zobaczyć...

Nie tylko my ich odnajdujemy ale nasi rodzice itp. To jest fajne :)
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Nasza-klasa

Post autor: Linka »

Zależy jakich ma sie rodziców :P Osob w wieku np mojej mamy jest mało i ona nie znalazła swojej klasy, a sama nei chciała zakładać, podobnie teściowa ;)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Nasza-klasa

Post autor: =MiLi= »

Moja Mama dzięki naszej klasie zaczęła regularnie korzystać z internetu ;) Jej klasy też nie było, ale stworzyła i zaczęły dopisywać się osoby :) a mój Tata już nawet po spotkaniu klasowym jest ;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Nasza-klasa

Post autor: GoSiAcZeK »

moja mama narazie nie korzysta, ale tata regularnie i też już jest po spotkaniu klasowym ;) ja na naszej-klasie złapałam kontakt z rodziną w innych miastach, na przykład piszę maile z kuzyką mieszkającą 400 km ode mnie ;) ostatni raz widziałyśmy się jak miałyśmy z 5 lat ;) wg mnie fajna sprawa, szczególnie dla osób które już skończyły szkoły :)
13.02.2005 r.

A. ;**
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Nasza-klasa

Post autor: Justyśka »

no też uważam, że jest to super stronka:) mi na razie nie jest ona aż tak bardzo potrzebna, bo chodzę cały czas do tej samej szkoły i nie muszę odnajdować dawnych kumpli z klasy...ale przyznam, że odnalazłam znajomą, która przeprowadziła się parę lat temu do Niemiec:)
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Nasza-klasa

Post autor: aguśka »

ja też jestem aktwna na tej stronie, fajna sprawa :) mój tata raczej koledzyzwojska.pl a mama nie korzysta, bo nie znalazła znajomych ze szkoły niestety... ale ogólnie warto
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Nasza-klasa

Post autor: =MiLi= »

Moja Mama już po spotkaniu klasowym ;) Tata już dawno ma za sobą a teraz i na Mamę pra przyszła... następne spotkanie mają w przyszły weekend ;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
marczon
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 22.08.2008, 23:17

Re: Nasza-klasa

Post autor: marczon »

Moim zdaniem takie strony są bezsensu .Dlatego nawet sie tam nie rejestruje
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Nasza-klasa

Post autor: *MysterY* »

ale wytłumacz czemu są bez sensu... bo ja np twierdze że nasza klasa ma sens bo można skontaktować się z kimś z kim kontakt dawno temu się urwał bo ktoś się wyprowadził czy coś...
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Nasza-klasa

Post autor: Centi66691 »

Dokładnie ja tam uwielbiam tę stronę :D nigdy nie poznaje swoich znajomych :))
i zdjęć mam dużo aż 51 :D dobrze że nie ma dużego limitu :))
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Nasza-klasa

Post autor: Martuśka »

Zalogowałam sie i fajny jest ten portal:P znalazłam znajomych których nie widziałam 10 lat chyba:P moja mama też ma tam konto i to był błąd ze jej założyłam tam profil bo teraz regularnie mnie podsiada i sprawdza czy aby nie ma nowej wiadomości:P
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Nasza-klasa

Post autor: Justyśka »

strona jest bardzo fajna i bardzo szybko zrobiła się popularna:) ale jest przydatna szczególnie właśnie dla ludzi, którzy dawno wyszli ze szkoły i nie mają kontaktu z dawnymi kolegami. Fajnie, że ktoś takie coś wymyślił... heh Centi 51 zdjęć to faktycznie sporo:P ja mam nieco ponad 10;P a moim rodzicom też chciałam zrobić konta, ale ich to jakoś nie kręci:)
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Nasza-klasa

Post autor: Centi66691 »

Justyśka moi mają to samo też im chciałem założyć konta to nie chcą :) Ale i tak im założę :p
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Nasza klasa jest ok

Post autor: robek »

To do dzieła. Niech rodzice też mają z tego powodu radochę. W końcu mogą odnależć swoich kolegów i koleżanki, jesli oni i one też załozyły sobie tam konta
Robek
tro
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 08.05.2013, 13:26
Płeć: mężczyzna

Re: Nasza-klasa

Post autor: tro »

portale społecznościowe teraz rządzą. zastanawiam się co będzie kolejne
ODPOWIEDZ