Grupowe zakupy - co kupiliście taniej?

Od niego wszystko się zaczyna: nieprzespane noce, czerwone oczy, złe oceny w szkole ;-) Ciekawe strony, webmasterstwo, nowinki z sieci... tutaj rozmawiamy o tym wszystkim!
ODPOWIEDZ
extasy
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 06.12.2011, 00:32
Płeć: kobieta

Re: Grupowe zakupy - co kupiliście taniej?

Post autor: extasy »

Od robienia zakupów w necie jestem już zapewne uzależniona :mrgreen: Po prostu to lubię. Całkiem niedawno upolowałam na promocyjny kupon na masaż, manicure
Ostatnio zmieniony 04.03.2012, 22:50 przez Paweł, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: spamu nie tolerujemy ;)
Maria9
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 09.02.2012, 18:30
Płeć: kobieta

Re: Grupowe zakupy - co kupiliście taniej?

Post autor: Maria9 »

Jakiś czas temu ustrzeliłam w ten sposób kurs prawa jazdy za pół ceny, więc od tego czasu często zaglądam na te portale. I tak miałam już m.in. zniżki na wyjścia do restauracji, serię masaży, wizytę w Spa i czyszczenie laptopa:) genialna sprawa:)
mitrasik
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 21.12.2011, 11:19
Płeć: mężczyzna

Re: Grupowe zakupy - co kupiliście taniej?

Post autor: mitrasik »

Od czasu do czasu udaje mi się coś znaleźć taniej np. jakieś kursy czy jedzonko w restauracji, ale też nie mogę ukryć, że z tych portali przychodzi bardzo dużo spamu, który czasem utrudnia poruszanie się po skrzynce odbiorczej.
Alicja09
Młody aktywny
Posty: 32
Rejestracja: 03.06.2012, 14:08
Płeć: kobieta

Re: Grupowe zakupy - co kupiliście taniej?

Post autor: Alicja09 »

Trzeba przyznać że wiele ofert zakupów grupowych jest bardzo atrakcyjna cenowo. Również od czasu do czasu korzystam z tego typu zakupów. Ostatnio skusiłam się na zakup 3-dniowego pobytu w Karpaczu. Naprawdę było super i za niewielkie pieniądze (250 zł)
Czerwony
Młody aktywny
Posty: 10
Rejestracja: 29.08.2012, 10:15
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź

Re: Grupowe zakupy - co kupiliście taniej?

Post autor: Czerwony »

Zpropo zakupów grupowych typu grupon czy coś, mam pewną przestrogę.

Kiedyś z gruponu kupiłem obiad dla 2 w mega wykwintnej restauracji. Wszystko było w porządku kelner szacun ect. do chwili kiedy dowiedział się że my ze zniżki grupowej. Jego zachowanie w stosunku do nas diametralnie sie zmieniło.

Nie polecam ofert typu "romantyczny obiad dla dwojga"..
Nie myli się ten, co nic nie robi ;)
misi4sta
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 02.10.2012, 17:34
Płeć: kobieta

Re: Grupowe zakupy - co kupiliście taniej?

Post autor: misi4sta »

osobiście korzystam ze sweetdeal.pl Jest to serwis wydany przez lokalną gazetę. Najlepsze oferty są z restauracji. Najlepszą ofertą był obiad 29zł a do wydania aż 60zł na naprawdę smaczne jedzenie w dobrej restauracji.
majkel
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 10.12.2012, 14:56
Płeć: mężczyzna

Re: Grupowe zakupy - co kupiliście taniej?

Post autor: majkel »

udało mi się kupić taniej okulary ray-bana u okulisty wsumie to taniej o 200zł więc jestem zadowolony ;) zawsze to coś zostanie w tej kieszeni
Patison
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 09.12.2011, 12:51
Płeć: mężczyzna

Re: Grupowe zakupy - co kupiliście taniej?

Post autor: Patison »

Na citeam jest bardzo fajny album "101 pozycji seksualnych i sekretne punkty" w bardzo atrakcyjnej cenie, normalnie kosztuje dwa razy tyle. Rzadko korzystam z takich zakupów, ale jak trafia się coś naprawdę ekstra, to korzystam.
kelly1
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 17.12.2012, 22:47
Płeć: kobieta

Re: Grupowe zakupy - co kupiliście taniej?

Post autor: kelly1 »

Ja przeglądam strony z zakupami grupowymi co jakiś czas jak pojawi się coś nowego bo faktycznie można trafić na super niskie ceny w porównaniu do tych, jakie są normalnie.
Patison - z tego co pamiętam, jakiś czas temu ten album też był na Citeamie i było nim duże zainteresowanie, bardzo szybko się sprzedał. Aż dziw, że jeszcze jest ale to pewnie kwestia czasu bo wydaje się być dobrym prezentem pod choinkę.
PrestaSho
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 05.01.2013, 11:53
Płeć: mężczyzna

Re: Grupowe zakupy - co kupiliście taniej?

Post autor: PrestaSho »

Z tego co sobie przypominam kupowałem z 3 razy ofert typu: spa, masaże itp...
alla
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 30.01.2013, 21:14
Płeć: kobieta

Re: Grupowe zakupy - co kupiliście taniej?

Post autor: alla »

Ja na gruperze kupiłam o połowę taniej karnet OK System na pół roku :))
Katarzynkaq1
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 01.02.2013, 13:32
Płeć: kobieta

Re: Grupowe zakupy - co kupiliście taniej?

Post autor: Katarzynkaq1 »

Ja dostałam talon na sushi za 30% ceny, i to na duże zestawy, więc polecam, jak najbardziej!
misiaku007
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 25.04.2013, 10:35
Płeć: mężczyzna

Re: Grupowe zakupy - co kupiliście taniej?

Post autor: misiaku007 »

Jakieś restauracje, miejsca w hotelach i tak dalej kupuję chętnie. Ale w rzeczy typu przeglądy rowerów, samochodów, dentystów nie wierzę. Przyłożylibyście się do zrobienia tego w pełni profesjonalnie za zaledwie jedną piątą normalnego waszego zarobku?
Hulkman
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 02.05.2013, 13:04
Płeć: mężczyzna

Re: Grupowe zakupy - co kupiliście taniej?

Post autor: Hulkman »

misiaku007 pisze:Jakieś restauracje, miejsca w hotelach i tak dalej kupuję chętnie. Ale w rzeczy typu przeglądy rowerów, samochodów, dentystów nie wierzę. Przyłożylibyście się do zrobienia tego w pełni profesjonalnie za zaledwie jedną piątą normalnego waszego zarobku?
dzięki
Seaggul
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 03.05.2013, 09:59
Płeć: kobieta

Re: Grupowe zakupy - co kupiliście taniej?

Post autor: Seaggul »

wypas temat
ksawi
Młody aktywny
Posty: 13
Rejestracja: 31.10.2012, 12:18
Płeć: mężczyzna

Re: Grupowe zakupy - co kupiliście taniej?

Post autor: ksawi »

Ja w grupowych zakupach kupowałem najczęściej kupony do restauracji i karnety na siłownię. Ogólnie się opłacało. Miałem wrażenie że w restauracjach menu było nieco dostosowane do "grupowiczów", ale mimo wszystko opłacało się.
cobra
Młody aktywny
Posty: 10
Rejestracja: 24.02.2014, 18:37
Płeć: mężczyzna

Re: Grupowe zakupy - co kupiliście taniej?

Post autor: cobra »

Pamiętam, że kilka ładnych lat temu, zakupy grupowe były naprawdę bardzo opłacalne. Ale to był dość krótki okres, najpopularniejszy był chyba wtedy groupon, to głównie ta platforma kojarzy mi się z zakupami grupowymi. Ale to rzeczywiście były korzystne zakupy, ponieważ były związane z ideą zakupów grupowych. Czyli sprzedawca obniża cenę, bo ma jednorazowo większą grupę odbiorców, tak więc i tak zarobi a przy okazji się rozreklamuje. Ale później zaczęły już się pojawiać niby to atrakcyjne oferty, a de facto z zakupami grupowymi nie miały nic wspólnego. Na siłę były tak nazywane, ale te zniżki to była po prostu ściema.

Dzisiaj z zakupów grupowych w ogóle nie korzystam. Nie ma sensu kupić coś po atrakcyjnej cenie. Wolę normalne zakupy, oczywiście online. Lubię aukcje, także te zagraniczne na ebay. Często można kupić używany produkt w dobrej cenie. Kupuję również w sklepach internetowych, ale praktycznie zawsze wyszukuję je poprzez porównywarki cen. W kwestii zakupów biznesowych, na potrzeby firmy najczęściej kupuję na https://aleo.pl/pl/firmy ; ; - a jak nie znajdę tam produktu czy usługi dla swojej firmy, to sam piszę ogłoszenie i otrzymuję oferty od firm.

Jak widać jest wiele form kupowania online, na pewno jeśli chodzi o mnie to zakupy internetowe wyparły te tradycyjne. Ale na pewno odrzuciłem w tym wszystkim zakupy grupowe.
ODPOWIEDZ