Zakładanie firmy a księgowość

Od niego wszystko się zaczyna: nieprzespane noce, czerwone oczy, złe oceny w szkole ;-) Ciekawe strony, webmasterstwo, nowinki z sieci... tutaj rozmawiamy o tym wszystkim!
ODPOWIEDZ
qamil
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 31.01.2014, 00:27
Płeć: mężczyzna

Zakładanie firmy a księgowość

Post autor: qamil »

Planuję założyć firmę zajmującą się usługami internetowymi (hosting, webmastering, itp). Mam już kilku stałych klientów i chciałbym zająć się tym bardziej profesjonalnie. Wkrótce rozpoczynam studia zaoczne, tak więc uważam, że właśna działalność to będzie ciekawe doświadczenie. Wiele nie inwestuję tak więc nie mam nic do stracenia. Chciałem zapytać o to jaką księgowość wybrać? Nie znam się kompletnie na tych sprawach, a nie chciałbym mieć żadnych kłopotów prawno-skarbowych, dlatego chcę to zlecić profesjonalnej firmie. Mieszkam w małym mieście i u mnie nie ma żadnego biura rachunkowego. Pomyślałem o księgowości online - czy ktoś korzysta z takiej formy prowadzenia księgowości? Na jakimś forum ktoś polecał taxcare, tutaj jest kontakt do nich http://taxcare.pl/kontakt?city=warszawa - ale mam pytanie, o co warto zapytać? Na jakie szczegóły zwracać uwagę? CO powinienem wiedzieć wybierając biuro rachunkowe? Z góry dziękuję za wszelkie porady.
ODPOWIEDZ