Blogi w internecie

Od niego wszystko się zaczyna: nieprzespane noce, czerwone oczy, złe oceny w szkole ;-) Ciekawe strony, webmasterstwo, nowinki z sieci... tutaj rozmawiamy o tym wszystkim!
Kuba_guzik
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 28.05.2005, 18:31

Re: Blogi w internecie

Post autor: Kuba_guzik »

Jestem jak najbardziej za blogami, myśle że są ważne, no i pozwalają się wygadać, a jak komuś się to spodoba to możemy się czuć bardziej wartościowi :P

Regularnie czytuje - www.kopytko.fuks.pl
mrc333
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 26.12.2005, 20:20

Re: Blogi w internecie

Post autor: mrc333 »

Blogi sa super!!!
http://www.strefazso9.pl :lol:
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Blogi w internecie

Post autor: stefan »

jeszcze raz zaspamujesz nas swoim adresikiem, to dostaniesz bana.
Szamot
Młody aktywny
Posty: 73
Rejestracja: 24.01.2006, 20:19

Re: Blogi w internecie

Post autor: Szamot »

A ja uwazam ze blogi sa dla malolatow :wink:
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Blogi w internecie

Post autor: Phantom »

A siebie uważasz za kogo? Zdziwiłbyś się jak wiele dorosłych osób z dziećmi w dowodzie pisuje blogi. Czy zwykły pamiętnik również jest dla małolatów?
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Blogi w internecie

Post autor: stefan »

oj młody człowieku, racji nie masz.

sam piszę bloga - przynajmniej staram się.

nie jest to jednak ciąg opowieści o moim psie / chomiku tylko tzw. tech-blog, w którym umieszczam wypracowane rozwiązania.

widzisz w tym coś dziecinnego?
Dominik
Młody aktywny
Posty: 40
Rejestracja: 10.08.2004, 10:28
Lokalizacja: ŁDZ

Re: Blogi w internecie

Post autor: Dominik »

ja mialem i mam bloga lol chcecie www.dominik66691.blog.onet.pl :P
Dance Cool
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Blogi w internecie

Post autor: Blood On The Ground »

dla małolatów. Heh. Oj nie zgadzam się : ) to, że istnieje stereotyp koffanych dzieffczynek które pishą o ciekaffych rzeczach, nie znaczy, że tak jest w 100% przypadków. Blog jest niczym innym jak internetowym pamiętnikiem, często nawet dziennikiem. A jesli ktoś woli pisać go za pomocą komputera? Proszę bardzo. Oszczędność czasu, większa estetyka i możliwości.
Żyć to znaczy rodzić się powoli
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Blogi w internecie

Post autor: *MysterY* »

też piszę bloga i też nie wydaje mi się żebym był młody :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
karolinka1108
Młody aktywny
Posty: 62
Rejestracja: 18.12.2005, 19:45
Lokalizacja: Giżycko

Re: Blogi w internecie

Post autor: karolinka1108 »

Noo ja piszę bloga :)) i pamiętnik . :) mam hasło , którego nikomu nie podałam . :P i nie uważam że jest to dla małolatów :)
LoLeK MaStEr :)
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Blogi w internecie

Post autor: melOn »

ja piszę taki ehhh "pamiętnik" który przestał być blogiem.
wypisuję tam wszystko co mnie denerwuje albo cieszy... jakoś się uwalniam z tych 'złych' emocji... (;
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Blogi w internecie

Post autor: pietruszka »

o każdym blogu można powiedzieć co innego. wkurzają mnie te gówniarskie obwieszone serduszkami misiami i innymi duperelami. oraz takie z treścią: wstałam nio i cio zrobiłam? wkurza mnie to strasznie. lubi czytać blogi ludzi którzy piszą cos ciekawego albo to co zwykłe ujmują ciekawie. ja mam bloga i wydaje mi sie że to jest to co wyraża mnie ale nie zdradza wierzchniej warstwy [bo to przeciez nie ja]
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
rav
Młody aktywny
Posty: 25
Rejestracja: 07.08.2006, 03:54
Lokalizacja: kraina deszczowców

Re: Blogi w internecie

Post autor: rav »

Sam przez ok. dwa miesiace prowadzilem WordPress'a jednak nie pisalem o tym co zjadlem na sniadanie jak to niektorym sie zdarza. Blogi dzis juz nie sa domena tylko dzieciuchow, jednak to tam (tak mi sie wydaje) jest najwiekszy odsetek PoKEmoNKoW i ich psiapsiolek i dobrze bo przynajmniej tacy ludzie nie zasmiecaja forow. Jednak od czasu do czasu trafi sie na kogos kto ciekawie pisze.
paulcia
Młody aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 25.08.2006, 22:14
Lokalizacja: ok Bydzi

Re: Blogi w internecie

Post autor: paulcia »

Czasami przeglądam blogi i śmieszy mnie to jak jakaś nastka opisuje kogo kocha z th "nie moge bez niego żyć itd." rozumiem,każdy może pisać o czym tylko chce,ale bez przesady ;) też mnie denerwuje jak ktoś opisuje co robił danego dnia... co kogo obchodzi co robił?! mnie to nie interesuje :D ale fajnie czytac kogoś refleksje dotyczące życia itd :) takiech blogów może być masa :D
"Gdy jesteśmy zazdrośni,przekonujemy się,że kochamy,tak jak przekonujemy się,że żyjemy,kiedy nas coś zaboli." S.G.Colette
* * *
"Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni Twego życia!Wracaj do nich,ilekroć w Twym życiu wszystko zaczyna się walić."P.Bosmans
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Blogi w internecie

Post autor: stefan »

paulcia pisze:Czasami przeglądam blogi i śmieszy mnie to jak jakaś nastka opisuje kogo kocha z th "nie moge bez niego żyć itd." rozumiem,każdy może pisać o czym tylko chce,ale bez przesady ;) też mnie denerwuje jak ktoś opisuje co robił danego dnia... co kogo obchodzi co robił?! mnie to nie interesuje :D ale fajnie czytac kogoś refleksje dotyczące życia itd :) takiech blogów może być masa :D
przecież nikt Ci nie każe czytać tych rewelacji :) inna rzecz że jakość tych blogów jest rzeczywiście fatalna ; )
paulcia
Młody aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 25.08.2006, 22:14
Lokalizacja: ok Bydzi

Re: Blogi w internecie

Post autor: paulcia »

każdy ma swój gust i czyta co tylko chce :D
"Gdy jesteśmy zazdrośni,przekonujemy się,że kochamy,tak jak przekonujemy się,że żyjemy,kiedy nas coś zaboli." S.G.Colette
* * *
"Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni Twego życia!Wracaj do nich,ilekroć w Twym życiu wszystko zaczyna się walić."P.Bosmans
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: Blogi w internecie

Post autor: Potępiony »

stefan pisze:inna rzecz że jakość tych blogów jest rzeczywiście fatalna ; )
Skutki neostrady i jej dzieci.
Konieczność jest najlepszym doradcą.
s0rr0w
Młody rozbrykany
Posty: 222
Rejestracja: 17.03.2005, 23:40
Lokalizacja: Łódź

Re: Blogi w internecie

Post autor: s0rr0w »

Mój polonista pisze bloga ;) Umieszcza w nim swoje przemyślenia w formie np. felietonów. Cakiem do rzeczy mu to wychodzi :mrgreen:
"Najważniejszą rzeczą na świecie jest miłość. Ona kreuje nas i buduje nasz świat. Tak samo jest z Capoeira, jeżeli nie kochamy świata, ludzi, ona nigdy nie zapuści korzeni i nie wyrośnie w nas..." - Joao Pequeno
Erinne
Młody rozbrykany
Posty: 274
Rejestracja: 08.11.2006, 17:11
Lokalizacja: z piekla rodem xD

Re: Blogi w internecie

Post autor: Erinne »

pietruszka pisze: wkurzają mnie te gówniarskie obwieszone serduszkami misiami i innymi duperelami. oraz takie z treścią: wstałam nio i cio zrobiłam? wkurza mnie to strasznie.
No ja na mojego bloga dawnoooo nie wchodzilam. A bloga zalozylam z polecenia moich kolezanek ( znajduja sie tam przedewszystkim obrazki na zamowienie) Mam ta w prawdzie pare notek ale kij xD
Na zewnątrz jestem kobietą. Bardzo chciałabym być tez taką w środku :(
Czuć się szczęśliwym i bez szczęścia- jest szczęściem...

A wiecie co najlepsze jest w [you] ??
To, że ma taką fajna kumpele jak ja xD

Justinah
Młody aktywny
Posty: 49
Rejestracja: 19.01.2007, 17:16
Lokalizacja: Mexico City

Re: Blogi w internecie

Post autor: Justinah »

Bloga mam ale juz mi sie znudziło pisanie notek i strasznie mi się nie chce
kiedyś jakoś ktoś mnie namówił to założyłam i nawet czasami częśto pisałam ale teraz to mi się już tak nie chce
I chyba go usunę a jak nie to go pewnie i tak za jaki.ś czas blokną bo na mylogu jest
ODPOWIEDZ