Matura

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
ODPOWIEDZ
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Matura

Post autor: Martuśka »

no ja mam matmę w poniedziałek i jestem zła i w ogóle ze wybrałam tą głupią matme :evil: przeciez ja po liceum humanistycznym jestem, sama niewiem czemu ja matme wzięłam. no ale teraz to juz sie napisze:/ polak wydawał mi sie prosty do chwili gdy usłyszałam od koleżanek ze te prowincje trzeba było do człowieka porównać, do jego wnętrza czy cuś:/ niewiem kto to wymyślił:/ angol taki w kit był ale prostrzy mogli dać, list i zaproszenie chociaż było proste :) polak ustny mam 22 maja i prace mam juz dawno a angol ustny mam 30:/ boze czemu ja musze tak późno kończyć te matury? :evil:
trzymam kciuki za wszystkich a wy za mnie trzymać szczególnie w poniedziałek:)
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Matura

Post autor: shyduo »

Oj tam melOn, najwyzej będzie jeden procencik na przykład :P

Spoko martuska, matma na podstawie jest do bezproblemowego zdania na pewno sobie poradzisz ;) Za to moja matma to dla mnie jak taki mur z okładki "Another Brick In the Wall" - Pink Floydów. Chociaz może jakoś uda mi się go przeskoćzyć,a lbo chociaż wdrapac poza połowę, ze tak poetycko porównam :p
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Matura

Post autor: ylka »

Nie no, shyduo, nie może być 1% (chyba że podatku :P), bo na 50 punktów, które przypuszczam, że są do zdobycia, może mieć np. 1 punkt, a to daje 2% :P
smile like a melon slice : )
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Matura

Post autor: shyduo »

Dobra, dobra, niech Ci będzie :P
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Matura

Post autor: Linka »

Myslałąm ze bedzie porazka z polski ustnym, wczoraj przyjechała do mnie rodzina i sie nie uczyłam. Dzis nerwowo przegladałam prace, ale trafiłam na mile egzaminatorki, ktorym spodobał sie moj temat i dostałam maksa :) Az sama w to nie moge uwierzyc :P
czarownica333
Szalony pismak
Posty: 738
Rejestracja: 17.06.2006, 08:49
Lokalizacja: Krzeszowice

Re: Matura

Post autor: czarownica333 »

No to gratulacje :wink:
"Kto na drodze swego życia zapalił choćby jeden promyk nadziei dla pogrążonego w czarnej godzinie, ten nie żył daremnie"
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Matura

Post autor: Linka »

Dzieki. Od dzis pozostaje mi tylko "randkowanie" z bryłami, wariacjami, ciagami i takimi podobnymi ;)
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Matura

Post autor: melOn »

ja również gratuluje ;)
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Matura

Post autor: shyduo »

No, brawo, brawo, ja prawie tak z angla czyli 95 % z ustnego :D
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Matura

Post autor: =MiLi= »

Moja kuzynka miała dziś ustny polski :) Dostała 100%, ale miała taką komisję, ze nie mogła dostać mniej ;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Matura

Post autor: Linka »

Jeszcze raz dzieki.
Shyduo- tez gratuluje. na pewno sie zastanawiałes gdzie Ci tego jednego punktu zabrakło ;)
Ja jestem pewna ze swoje 2 zgubiłam na pytaniach do obrazka. Jakos nic mi nie przychodziło na myśl zeby sciemnic ;)
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Matura

Post autor: SkaTe_GirL »

Linka, sloneczko gratuluje ; -) wiem co to ekonomnik ale powiedz mi o ktorej wchodzilas na ustny? ja pamietam, ze ja wchodzilam rok temu o 17.15 to jedna z egzaminatorek pilowala paznokcie, druga lezala na lawce, a trzecia tempo sie wpatrywala we mnie ;-)

Shyduo- widzac Twoje opisy na gg, fakt nalezy Ci tylko i wylacznie gratulowac ; -)
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Matura

Post autor: shyduo »

@ Skate: faktycznie, nie narzekam jak na razie, zobaczymy jak matma ;]

@Linka: walnąłem sie w wypowiedziach, nie doczytałem że rozmawiam z właścicielem wynajmowanego przeze mnie lokalu (myślałem, że ze współlokatorem) i na tym pewnie straciłem. Do tego jeszcze walnąłem ze dwa takie byczki językowe, więc ocena jest adekwatna do tego co zaprezentowałem :P
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Matura

Post autor: Linka »

SkaTe_GirL pisze: powiedz mi o ktorej wchodzilas na ustny?
Ja tak pozno nie wchodziłam, wiec egzaminatorki nie były az tak znużone ;) miałam na 13.30, ale weszłem chyba o 12,45 :P
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Matura

Post autor: melOn »

ja po biologii... taka dziwna była, bo jak dla mnie za łatwa i chyba musi być jakiś wałek w kluczu ;|
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Matura

Post autor: ylka »

Właśnie najlepsze jest, że żadnych wałków nie ma ;) Obecnie tak uprościli tę biologię, że aż śmiech!

A sprawdzałaś z kluczem?
Ja w jednej odpowiedzi (poziom podstawowy) nieco przekombinowałam, bo okazało się, że odpowiedź jednak jest AŻ TAK prosta... Nawet bym na to nie wpadła. Więc dziwnie nieco. :\
smile like a melon slice : )
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Matura

Post autor: melOn »

sprawdzałam i jestem nadal w szoku... bo niespodziewałam się, że tak dobrze mi pójdzie ;)

3 pytania na jako taką wiedzę, a reszta na podstawie schematów i racjonalne myślenie... ;|

teraz w poniedziałek ustny niemiecki ;/
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Matura

Post autor: Linka »

Matma była straszna. Nie widziałam u mnie w szkole osoby chocby troche zadowolonej ;/
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Matura

Post autor: shyduo »

Ja widziałem jedna :P

Ale fakt, było cięzko i to bardzo. A jak tam podstawa z matmy??
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Matura

Post autor: Martuśka »

a ta matma faktycznie nie była zła:P taka sobie nawet, myślałam ze trudniejsza była ale loozik. teraz do 22 mam wolne, happy jestem:):):):):)
ODPOWIEDZ