Studniówka

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
ODPOWIEDZ
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Studniówka

Post autor: vanessa »

SkaTe_GirL pisze:to nie idz na 100dniowke ; -P
Zobacz ja nie ide i ile mniej problemow ; -p
SkaTe nie pieprz wierszyków i masz iść na studniówke !
nigdy w życiu na takiej zabawie nie byłaś, zobaczysz że nie bedziesz załować!
ejjjjj no, ciśnienie mi podniosłaś ;p

anuśka :) zobaczysz że sie ktoś znajdzie..
macie już próby poloneza?
u nas połowa dziewczyn i chłopców znalazło swoje pary właśnie na próbach..
a jak nie to może sie ktoś zawsze znajdzie..
zobaczysz ; ]
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Studniówka

Post autor: SkaTe_GirL »

v_a_n_e_s_s_a pisze:ejjjjj no, ciśnienie mi podniosłaś ;p
aj lof ju tu ; -p
p**** nie ide ; -p
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Studniówka

Post autor: Phantom »

:oops2: uparta jak osioł :mrgreen:
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Studniówka

Post autor: vanessa »

Phantom pisze::oops2: uparta jak osioł :mrgreen:
uparta jak osioł to delikatnie powiedziane.
SkaTe ja Cię widze na studniówce..
bez dwóch zdań - absolutnie ;p
rozumiemy się, prawda ?
:mrgreen:
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Studniówka

Post autor: Phantom »

v_a_n_e_s_s_a pisze:uparta jak osioł to delikatnie powiedziane.
Ja już powiedziałem pas w przekonywaniu Jej do czegokolwiek d;
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Studniówka

Post autor: vanessa »

ja mam wrażenie że ona żeby na swoim postawić i nie ulec nikomu to nawet złośliwie potrafiłaby się sprzeciwić ;p wredota jedna ;p
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Studniówka

Post autor: Megan7 »

oj Skate mowie Ci ze niewarto byc takim upartym.zobacz ze wszyscy Ci to mowia. u mnie np. polowa klasy idzie bez nikogo, tylko zeby byc z klasa i sie bawic:)) a polonez to juz mi sie po nocach sni!! (jako koszmar rzecz jasna) :D
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

Re: Studniówka

Post autor: anuśka :) »

U mnie w szkole nie idą dwie osoby na studniówckę i to akurat z mojej klasy :/ też nie da się ich na żaden sposób przekonać ... szantaże też nie pomagają...

Skate posłuchaj... przed studniówką wszyscy się będą 'podniecać' strojami, szykowaniem klasy i sali... po studniówce zapewniam, że będą tylko trajkotać co kto zrobił, będzie film, zdjęcia... Nie pozwól żeby Cię to ominęło :roll:

Hmm co do poloneza, to w tym tyg trzeba było oddać listę par z imienia i nazwiska, więc jeżeli jestem nie zapisana to myślę, że już nie da rady. Trudno będę musiała pocierpieć... Na początku mówiłam, że nawet mi nie zależy na tym poldku, ale jak sobie pomyślałam, że tak wszyscy razem... i na kasecie to będzie... i beze mnie :cry: przecież to taka pamiątka... No ale trudno grunt to się wyszaleć :mrgreen:
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Studniówka

Post autor: SkaTe_GirL »

Phantom - tez Cie lubie.
v_a_n_e_s_s_a - e tam.
Megan7 no to niech sobie ida ja nie pojde
anuśka co ma mnie ominac? ;] Ze moje dziewczeta w klasie beda uprawiac seks w kiblu? Albo ze beda plakac ze sie z facetem poklocily? Albo wielka rozpacz ze paznokiec im sie zlamal albo jeszcze lepiej beda spac/cpac w kiblu lub wymiatowac? Albo ze po raz setny bede sluchac "Luna, dlaczego Ty ciagle sama? Jestes znana w calym miescie - znajdz se faceta" a ja po raz setny odpowiem "jaSne" [ -;
3/4 z tego mam codziennie w szkole. Styka mi ; -p
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

Re: Studniówka

Post autor: anuśka :) »

SkaTe_GirL pisze:Ze moje dziewczeta w klasie beda uprawiac seks w kiblu? Albo ze beda plakac ze sie z facetem poklocily? Albo wielka rozpacz ze paznokiec im sie zlamal albo jeszcze lepiej beda spac/cpac w kiblu lub wymiatowac?
:zdziwko: :zdziwko: :zdziwko: :zdziwko: :zdziwko: :zdziwko: :zdziwko: :zdziwko: :zdziwko: :zdziwko:
zatkało mnie :mrgreen: to ja chyba żyję w innym świecie, bo u mnie takiego czegoś nie ma :)
Nie mówię o makijażach czy tego typu rzeczach, bo to norma w żeńskiej klasie :emm: iii też mnie to już przyprawia o mdłości ....

To już sama nie wiem, jak mogę przekonać :) Jeżeli jesteś pewna w 100000% że nie da Ci żadnej radochy studniówka, to faktycznie... Ale myślę, że warto przekonać się na własnej skórze ;)
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Studniówka

Post autor: Paweł »

fajan szkoła :twisted: :P

w mojej byłej szkółce, na mojej studniówce nie było połowy mojej klasy :lol: , tak sie wybiliśmy z tłumu... :wink:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Studniówka

Post autor: stefan »

nie wiem co to się porobiło. na mojej studniówce jeden koleś spił się i obejmował muszlę, jeden przysnął na sali i na tym skończyły się odpadki.

na drugiej studniówce na której byłem nie było chyba żadnej odpadki, mimo że bawiła się cała szkoła (czyli ok. 200 osób).

jak masz taką szkołę lub takie podejście - to życzę powodzenia.

studniówkę masz jedną, focha możesz strzelać zawsze.
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Studniówka

Post autor: vanessa »

nie wiem co to się porobiło. na mojej studniówce jeden koleś spił się i obejmował muszlę, jeden przysnął na sali i na tym skończyły się odpadki.
no u mnie na zeszłorocznej studniówce było podobnie, ja się bawiłam przednio ; ]

a SkaTe jeśli rzeczywiście masz takąszkołe to może rzeczywiście masz racje..
przekonuje Cie bo u mnie to wygląda c a ł k o w i c i e inaczej..
nie wyobrażam sobie tego co Ty piszesz ; ]
w każdym bądź razie przemyśl ; ] : * ; ]
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Studniówka

Post autor: Phantom »

bziuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum! :>
cziri
Młody aktywny
Posty: 145
Rejestracja: 18.04.2005, 18:20

Re: Studniówka

Post autor: cziri »

Ehh..., my musielismy oddac juz w zeszlym tygodniu listy, kto idzie z kim no i oczywiscie zadeklarowalam sie ze ide sama. (nie placze z tego powodu!)

Polonez- dziwnie jakos masz anuśka :( U mnie jest tak, ze zrezygnowaly dwie osoby (jedna nie idzie, a druga nie chce tanczyc) i poloneza tanczymy klasa- 4 dziewczyny do jednego chlopaka. Nasza choreografka ( nie wiem czy dobrze napisalam :P ) stworzyla nam naprawde swietny uklad- kazda dziewczyna ma okazje zatanczyc z kazdym chlopakiem.

Zaczely sie przygotowania- sami ustalamy menu, wybieramy zaproszenia, proby tanca mamy prawie codziennie, co wazniejsze ide w czwartek do krawcowej zmierzyć swoja sukienke :hihi:

SkaTe_GirL- musisz isc...koniecznie!
no comment...
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Studniówka

Post autor: Anuś »

ja nie wyobrazam sobie sytuacji zebym miala nie isc na 100wke :) zwlaszcza ze bylam juz na dwoch, to dlaczego mialabym ominac swoja? :) studniowki sa swietne!
skate, nikt ci nie kaze sluchac opowiesci kolezanek o tym ze sie z kims poklocily czy cos...idziesz sie bawic i masz je w d****! to TWOJA studniowka i masz prawo bawic sie tam tak jak masz ochote! :) IDZ! :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Studniówka

Post autor: SkaTe_GirL »

Anuś pisze:skate, nikt ci nie kaze sluchac opowiesci kolezanek o tym ze sie z kims poklocily czy cos...idziesz sie bawic i masz je w d****! to TWOJA studniowka i masz prawo bawic sie tam tak jak masz ochote! :) IDZ! :)
w pon jest ostatni dziwen wplaty do 9 rano... dzis zabralam kase. Coz nie ide, naprawde nie chce... po prostu nie chce...
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Studniówka

Post autor: vanessa »

SkaTe_GirL pisze:
Anuś pisze:skate, nikt ci nie kaze sluchac opowiesci kolezanek o tym ze sie z kims poklocily czy cos...idziesz sie bawic i masz je w d****! to TWOJA studniowka i masz prawo bawic sie tam tak jak masz ochote! :) IDZ! :)
w pon jest ostatni dziwen wplaty do 9 rano... dzis zabralam kase. Coz nie ide, naprawde nie chce... po prostu nie chce...
:( <przytul_mocno> :*
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Studniówka

Post autor: stefan »

no i dobrze, nie chcesz - nie idziesz, nikt Cię na siłę nie uszczęśliwi.

za parę lat może będziesz żałować, ale to jest właśnie życie - podejmowanie decyzji i konsekwentne przyjmowanie skutków.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Studniówka

Post autor: SkaTe_GirL »

Wlasnie wiec cIiiIIiiI zakonczmy temat mojej 100dniowki.
Dziekuje.
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
ODPOWIEDZ